Şimdi Ara

Anfi seçme konusunda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 adet Jameson 950watt 6*9 kolon(arka) 2 adet Jameson 180 watt kolon(ön) Jameson moobass 4*50 teyp var bu tesisata 1000 lik te bir bass koymak istiyorum yada 500 lük falan ancak nasıl bir anfi almam gerektiğini anlayamadım bu arada on kolonları anfiye baglamasam da sorun yok ancak arka kolonlar 950 w 1000 desek yeridir olur yani 1000 de bass hadi 500 olsun fark etmez 1000 lik bir kolonu bağlamak için bir kanaldan 1000watt almam gerekiyor e bu kolondan 2 tane var bide bass eklenince iyice kafam gitti bende diyorum ki 2800 lük anfi alsam bir kanal bass a yeter ama bu sefer geriye 3 kanal ve toplam 2100 w kalıyor e ben bunu 2 hoparlöre nasıl dagiticam yada abfiyi 4000 lik mi alayım nabayim kafayı yicem bir yardım eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O bahsettiğiniz değer max olduğu için onlara takılmayın. Amfi seçerken ohm ve rms değerleri dikkate alınır. Siz 5kanal bir amfi alıp tüm hoparlörleri amfiye bağlayabilirsiniz. Veya 4kanal amfi ve tek bobin 4ohm düşük rms bir subwoofer alarak ovalle birlikte amfiye girebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: barishrocker

O bahsettiğiniz değer max olduğu için onlara takılmayın. Amfi seçerken ohm ve rms değerleri dikkate alınır. Siz 5kanal bir amfi alıp tüm hoparlörleri amfiye bağlayabilirsiniz. Veya 4kanal amfi ve tek bobin 4ohm düşük rms bir subwoofer alarak ovalle birlikte amfiye girebilirsiniz

mrb kardeşim, foruma hoşgeldin, caraudiohifide ki arkadaşlara selamlar burdan.

• 4 Yada 5 Kanal Amplifikatör Ile Sorun Çözülür

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: barishrocker

O bahsettiğiniz değer max olduğu için onlara takılmayın. Amfi seçerken ohm ve rms değerleri dikkate alınır. Siz 5kanal bir amfi alıp tüm hoparlörleri amfiye bağlayabilirsiniz. Veya 4kanal amfi ve tek bobin 4ohm düşük rms bir subwoofer alarak ovalle birlikte amfiye girebilirsiniz

mrb kardeşim, foruma hoşgeldin, caraudiohifide ki arkadaşlara selamlar burdan.

Merhaba ben de artık orada değilim bir süredir trcaraudio olarak devam ediyoruz:) arada gene burayı da ihmal etmeyeyim dedim:)

• Arkadaşlar ben tam bişey anlamadım şuan ancak şöyle birşey sorayım o zaman size linktekihttps://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/soundmagus-4000w-anfi-318297934 soundmagus 4000 watt anfiyi alsam arka girişlere arka ve ön girişlere ön kolonları baglasam bass ı da on kolonlarla paralel baglasam nasıl olur yada on kolonları baglamayip sadece arka kolonlar ve bass ı baglasam olur mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.