Şimdi Ara

Anduin Arthasın oğlu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neeeeeeee Altarın oğlu Tarkannn mıııı??
  • reddit te yazılanların ancak %5 lik bir kısmı dogru çıkar. Reddit çöpten ibaret bir hale geldi . herşeye inanmamak lazım.

Blizzord arada Fanboi leri heyecanlandırmak için öyle kırıntı sahneler koyar. malum Alliance inanılmaz population kaybetti. top 20 de 2 tane guildleri var. keza türk guildleri arasında bile 2 tane guild var. LEgion sonu scrub busters gibi en iyi alliance guildi bile horde geçtikten sonra isterlerse tüm alliance ırklarına primary stats proclayan racial versin bu saatten sonra alliance PVE bazında toparlanamaz.

Bu sebeple blizzord herkesin gönlünü hoş tutmaya çalışıyor ama son bir kaç expansion dur. horde kayan yüksek nüfus için blizzard factionları ayırmaya gidecek. başka türlü de olmaz bu iş. ahhah birde üstüne "old soldier" cinematic yaptı adamlar. halen daha ortalık saurfang model upright orc kaynıyor.
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    yine de goldshire gayleriniz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

yine de goldshire gayleriniz yok
    Blood elf ler yeter artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kötüçekirgezix

Bu mesaj silindi.
    Onların hepsi işte DEath e bağlanıyor. malumunuz Death marvel evreninde oldugu gibi warcraft evreninde de kozmik bir güç. bu zamana kadar Death i hiç göremediğimiz tatmadıgımız için baya bir muallakta kaldı. Blizzard işte orda bir death var uzakta , o death bizim deathimizdir. gitmesekte,kalmasakta o death bizim Deathimizdire bağlayacak. bence Spoiler dan böyle bir sonuç çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 25 Eylül 2018; 13:39:28 >
    bu DEATH için boss kim önemli olan bu işte old god tipinde bişeymi titan tarzı bişeymi void lordmu yoksa arthasın upgrade hali gibimi arthas olursa en az 20m sub beklerim

Sonuçta sıfırdan bi karakter veya boss getirmek arthas veya tanıdığımız bildiğimiz birşeyden daha az prim getirecektir.

Örneğin legiona dönenler illidan portresinden döndü

veya BFA'ya gelenler horde vs alliance savaşını görüp geldi portre olarak ghuun veya n'zoth koysalardı bu kadar oyuncu çekemezlerdi diye düşünüyorum.

Aynı şekilde death içinde aklıma gelecek isimler şuanda bolvar sylvanas ve arthas

3ünden en çok primi arthas alır bu kadar arthas flashbacki veriyosada getirir diye düşünüyorum

Millet Lich king zamanında bile lich king demedi arthas dedi güzel bi şekilde kaldırırlarsa arthası şimdiye kadarki en çok oyuncuya ulaşır hele birde wow classicle aynı anda çıkartırsa korkunç bi sub sayısı olur diye tahmin ediyorum

bi o var zaten, slut xmog yapacak race yok
  • mümkünse artık birini geri getirmesinler gına geldi çünkü iyi bir pazarlama ile sıfırdan karakter bence zor değil. zaten blizzard ın geçmişte cataclysm de olması lazım yeni herolar, yeni umutlar ile ilgili bir cinetaic cinsi bir şeyi vardı. yeterki lore u saglam olsun.
    yeni umutlar olarak bi tek anduinin alt yapısını hazırladılar o da önümüzde alliance oynamıyorum ama oynasamda variandan sonra bildiğin oğlanın teki geldi alliance'ın başına

Thrallın çocuğu falan olcaktı o ortalıkta hiç yok. Mag'har questinden thrallın kız kardeşi geldi paralel evrenden onun üstünde yürüseler o da tutmaz ne bilim ya elle tutulur 1 tane karakter yok. En popüler karakterler sylvanas ve jaina oradan yürüyolar şuanda bunlar bitince mecbur eskiye gidecekler veya dediğin gibi düzgün bi pazarlama ve güzel bir lore ile birilerini getirebilirler ama şimdiye kadar sıfır altyapı var bunlarla ilgili.

Arthas işi aslında deli saçması şuanda ama düşününce prim yapacağı bir karakter kalmadı elinde.

Bizim tarafta baine 0, lorthemar 0, gallywix eh işte belki bişeyler olur, saurfang gebersin artık, thrall 0 hatta gebersin bence, elle tutulur bir tek sylvanas var

Alliance tarafında anduinle jaina dışında hikaye yazılacak 1 tane düzgün karakter yok. Malfurion tyrande falan hiç demesin kimse bizim orgrimmar kapısının önündeki gruntlardan bi farkı yok gözümde malfurion şöyle güçlü tyrande böyle vuruyor deniyor bir olayını göremedik daha önüne gelen indiriyor bunları

Eski karakter gelecekse arthasın gelmesi en mantıklısı. Ama Anduinden arthas iyi olsaydı böyle olurdu gibi bi karakter yaratmaya çalışıyolarsa acilen bu fikirden geri dönmeleri lazım. Arthasın wc3'de ilk görüldüğü zamanki piksel görüntüsündeki karizmasının bile 10 da 1 i Anduinde yok çünkü

Bunların yanında pvp'ye bir el atılması gerekiyor durum çok vahim pvpde çünkü 2400 ratingi geçen gladiator oluyor denge namına hiçbirşey yok

Lore olarak yeni birşey geleceksede sargerastan daha güçlü bir şey gerekiyor benim fikrim. N'zothu getirdiler ama sargerasın yanında böcek gibi kalıyor N'zoth.

DEATH kozmik gücüne yürürlerse güzel şeyler olabilir o kısım komple bilinmezlik çünkü

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 26 Eylül 2018; 20:34:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sylvanas scourgeü kontrol etmeye çalışacak, bir kıta dolusu elit undead askeri ve bir sürü necromancerı orada öylece bırakmaz, bunu başaracak da, bolvar direnecek ama karşı koyamaz sylvanasa.ardından sylvanası indirmek için iccye gireceğiz ve bum o da ne, arthas aynı illidan gibi dönüp geçmişteki hatalarını telafi edecek ve sylvanası alt edecek.sonuçta sylvanasın şu an korktuğu 2 şey var; ilki tamamen ölmek, ikincisi arthas.ama bunun için ayrı paket yapmaz blizzard çünkü tek raidlik muhabbet bu.old godlarla ilgili paket artık garanti, o yüzden muhabbet bu hikayeyle başlayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khalef kullanıcısına yanıt
    LK, Sylvanas'a karşı koyamaz mı? Sylvanas'ı ucube bir çığırtkan zombiye dönüştüren kimdi? Sylvanas'ın korktuğu iki şey var, birincisi kalıcı olarak ölüm, ikincisi LK. :)
    Arthas geri dönemez, öldü. Ölümünü de gayet anlamlı yaptılar, geri gelme ihtimali yok. LK üzerinden bir şeyler işleyeceklerse ki derin ve uzun soluklu, exp kapsayacak bir konu olacağını
    zannetmiyorum, Bolvar zaten o konumu işgal ediyor.
    Sylvanas'ı da harcayacak Blizz, ölmesini arzulamıyorum, üzücü ama Varian ölürken Sylvanas'ın da gidici olduğunu düşünmüştüm. Vol'jin meselesi de var fakat spoiler olmasın...
  • bolvar sylvanasa direnemez birader.arthas olmak kolay değil.adam kaskı takınca nerzhulun minionı olmadı, aksine tek başına lich king oldu.abartmıyorum, şu an sylvanası korkutabilecek tek kişi arthas.arthas dışında kimi getirirsen getir sylvanas taştaş geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ben horde ezici olarak alliance'dan üstün diyince horde bitiği oynuyor diyolar

sylvanasın son 3 pakette topladığı gücü görmüyor kimse

Şuanda sylvanası ölmekten başka korkutan hiçbirşey yok

tyrande'yla malfurionu üst üste koyup şiş kebap yaptı
    arthas, res alırsa exp yüzü olur lilidan gibi
    öyle ara peçiyle geçmesi zor

iyi final boss'u olur sylvanas dan
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    gelbin tek yeter

khadgarı da sayacamda tutturmuş for azeroth
    ? Olayı yanlış anlamışsın kardeş, Arthas karakter olarak zayıftı ve miğferi takınca bir köle beden, LK'nın taşıyıcısı oldu. Bolvar ise kendi bilinciyle LK olmuş durumda.
    Arthas/LK'nın Bolvar'a tarifsiz işgenceler yaptığı halde direncini kıramamasının sebebi Bolvar'ın Light'a bağlılığı ve güçlü karkateri/bilinciydi...
    ICC sonunda Bolvar'ın daima bir LK olmalı sözünden hareketle Blizzard Bolvar harici bir şey de deneyebilir fakat Bolvar'a rağmen yapabilmeleri için o eskinin retconlanması gerekir, yani aslınd aBolvar da farkında olmadan, kendi kararlarını verdiğini zannettiği halde aslında Arthas gibi bir köleydi deyip farklı bir çizgiden devam edebilirler; lakin ne gerek var yahu, Old God, Void lords, Death'in falan geleceği neredeyse kesin gibi, bu yüzden Sylvanas ve LK bir piyon olmanın ötesine geçemezler ve geçmemeliler de zaten....
  • Hocam kitapları okumamışsın belliki

Arthas helm of dominationı taktıktan hemen sonra kendi bilinciyle hareket ediyor. Helm of domination visionı diyelim biz buna normalde LK = Nerzhul.

Arthas kaskı taktığı anda önce içinde iyi olan kısmı yaralıyor daha sonra nerzhul iyiki seni seçmişim diyor ve nerzhula gidip frostmourne u kalbine sokuyor. Yani Arthası manipule edecek birşey ortada kalmıyor. Şunu dersen anlarım LK death için bambaşka güçte bir şeye hizmet ediyor ve arthasta yolunu bu şekilde çizdi diyebilirsin ama o dediğin Arthas LK'in kölesi ayıp olmuş biraz LK diye bir şey kalmadı ortada Arthas kaskı taktığı anda.

Bolvara gelince bolvar kim tarafından manipule edildi bilmiyorum ama şuanda bariz şekilde kötü tarafta 8.1 gelince çıkacak voljin quest zincirinden anlicaksın zaten bunu durduk yere spoiler vermeyelim

Yeni paket için LK boss olmaz anca dungeon bossu falan olur çünkü dediğin gibi şuanda old god ile muhtemelen birdahaki paket ya void lord veya Death ile ilgili bir paket olur.

Death ile ilgili bir paket olursa ve arthas geri dönerse sylvanas + arthas müttefikliği olur diye düşünüyorum. Sylvanas her ne kadar death e hizmet ediyo gibi gözüksede tek korktuğu şey ölüm o yüzden deathe hizmet ettiğini düşünmüyorum.

Death ile ilgili bir pakette sylvanas veya arthas legionda olduğu gibi paket yüzü olur. Sylvanas azerothu kurtaracak teorim her yeni gelen spoilerda güçleniyor bu arada

• kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    Sayar mısın, aldığı ezici güçleri?
    Sylvanas zombi olmadan önce muhtemelen daha güçlüydü :D En azından gerçek aile bağları, halkına düşkünlüğü falan, tutkusu vardı, şimdi ruhsuz, var olmayan bir yaşamı koruma güdüsü içerisinde, batının klişe kendi zihni ve aklı olmadığından beyin yeme meraklısı zombilerinden bir tık önde, kişiliksiz bir zombi yahu! Diğer Undeadleri ayrı tutuyorum, onlar kişiliklerini muhafaza edebilmiş, hatta ailelerini ve arkadaşlarını düşünebilen varlıklar. Dark Lady'niz Bu yüzden onları katletti ya zaten. Kendi ruhsuzluğunun yanında karaktersizliğini de "hissetti" orada. Sylvanas ise yakında beyin yemeye başlayabilir. :D Çok yakınında olmayın Dark Lady'nizin.

Tez zamanda Blizz defterini dürecek Sylvanas'ın, sonra gelip tekrar okursunuz bu yazdığımı. Tekrar edeyim: Broken Shore'da aslında Sylvanas da öldü. Tersi olursa ben gelip editlerim mesajımı: Özür dilerim Sylvanas çok büyükmüş, ben anlayamamışım kendisini şeklinde.

Bu arada, Saurfang sevmeyen Horde mu olur yahu, ayakta kalmış yegane onurlu, gururlu Horde ve Orc Saurfang; o eski, benim de Horde oynamamı sağlayan değerleri temsil ediyor Saurfang...
    Şimdi eskiyi blmeyenler çok haksızlık ediyor. Gol'Kosh, lok'tar Ogar! Aka'Magosh...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.