Şimdi Ara

Androidde izlenen Videoyu indirmek(idm tarzi program) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
71.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baya araştırdım video indiren çok uygulama var es file explorer bile bu işe girmiş ama hepsi yavaş indiriyor pcde idm ile 1,7mb/s inen video(vk.com) telefonda max 200kb/s oluyor.
    En hızlısı olarak bunu buldum idm kadar olmasa da idare eder 1mb/s iniyor:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.diadev.crystaldownloaderweb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş sen beni dinle linki veriyorum bende kullanıyorum bunu çok ii
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appseals.mediaclip.android&hl=tr
  • Dostum bu programin indirdigi videolae 3gp kalitesinden kotu

• ben de arıyorum bu tarz bi program. google playdekilerin yorumlarını okuyunca hepsinden vazgeçtim. alt tarafı bi video izlicez izlerken de indircez telefona :D
    arada tabi videoyu mp3 olarak da indircez tabi :D
  • Koskoca androidde indirme yoneticisi aplikasyonu yok mu?
    Youtube tan indirmiyo hicbirisi

• quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

Koskoca androidde indirme yoneticisi aplikasyonu yok mu?

tubemate çalışıyor markette yok ama apk olarak indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Teşekkürler

• Tamamen Hayal Ürünüdür kullanıcısına yanıt
    Firefox ve video indirme eklentisini yükleyerek istediğiniz siteden flash videoları indirebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Teşekkürler

Rica ederim

• Opera mobile de var bu özellik ben kullanıyorum ancak YouTube den indmiriyor google politikası gereği onun dışında videoyu çalıştırdıktan sonra video üzerine basılı tutunca indir seçeneği geliyor. Oraya tıklayınca indiriyor. Tek sorun flash player sorunlu bazen videoyu görmüyor. Mobil modda indirmezse masa üstü moda getirin çalışıyor. Şimdiye kadar en sorunsuz vk videolarını indirdi diğerlerinde arada bir flash player sorunu aldım. Eski versiyon daha sorunsuzdu.

• Ben alttaki linkteki programı kullanıyorum.Kendi tarayıcısından siteye giriş yapıyorum ve filmi önbelleğe alır almaz kendi indirmeye başlıyor.yabancıdiziizle1'den sorunsuzca indiriyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myboyfriendisageek.videocatcher&hl=tr

Androidde izlenen Videoyu indirmek(idm tarzi program) Androidde izlenen Videoyu indirmek(idm tarzi program) Androidde izlenen Videoyu indirmek(idm tarzi program)

• Cromeda videonun ustune basili tut. Videoyu kaydet seçeneğini seç indir. Programa gerek yok

• Videonun üzerine tarayıcadan girdiğiniz zaman videonun üzerine basılı durun videoyu kaydet seçeneği çıkıyor.

• trueplanet T kullanıcısına yanıt
    programın adını yazarmısın.Bu çok iyi.ama adını unuttum.
  • Arkadaşlar 1 ay öncesine kadar startv nin sitesinden dizileri tabletime chrome üzerinden videounun üzerine basılı tutarak indiriyordum. Ancak şimdi kaltura player diye bişey çıkıyo ve indiremiyorum. Burdan video indirmenin bir yolu var mıdır?
  • solmaz88 S kullanıcısına yanıt
    Video Catcher fakat gplay'de bu program kaldırılmış sanırım.
  • Video izlerken indirebileceğiniz bir uygulama mevcut. Kendi yazdığım bir uygulama:

İndirme Yöneticisi
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pure.download

Uygulamanın amacı zaten sadece videoyu izlemek istediğinizde indirebilmeniz. Play e tıkladığınızda IDM ile oynat seçeneği çıkacaktır, onu seçerseniz part part indirebilirsiniz dosya veya videolarınızı.

Takıldığınız yer olursa veya herhangi bir konuda danışmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
    Kolay gelsin

Edit: Youtube'dan video indirememizin sebebi Google'ın yaptırımları yüzünden bilginiz olsun.Youtube dan video indirilen uygulama gördüğü anda kaldırıyor marketten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puremoment1 -- 20 Aralık 2014; 1:43:07 >

• SU AVD ISIMLI PROGRAMI INDIRDIM FAKAT BU VIDEONUN USTUNE TIKLAYINCA DIREK BASLATIYOR INDIREYIMMI DIYE SORMUYOR ONU NASI AYARLARIZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: puremoment1

Video izlerken indirebileceğiniz bir uygulama mevcut. Kendi yazdığım bir uygulama:

İndirme Yöneticisi
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pure.download

Uygulamanın amacı zaten sadece videoyu izlemek istediğinizde indirebilmeniz. Play e tıkladığınızda IDM ile oynat seçeneği çıkacaktır, onu seçerseniz part part indirebilirsiniz dosya veya videolarınızı.

Takıldığınız yer olursa veya herhangi bir konuda danışmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
    Kolay gelsin

Edit: Youtube'dan video indirememizin sebebi Google'ın yaptırımları yüzünden bilginiz olsun.Youtube dan video indirilen uygulama gördüğü anda kaldırıyor marketten :)

verdigin link kirik acil biryere upload edersen sevinirim yandex disk vb yerlere yada play storede olur

• Ogyoutube uygulaması ile youtube'dan istediğiniz kalitede video ya da mp3 olarak indirebilirsiniz.

markette yok ama internetten apk bulursunuz.

indirmek istediğiniz videolar youtube'da ise bu programı kesinlikle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.