Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar, cevaplananlar sayfası bende halen daha beyaz, güncelleme gelmedi? Silip tekrar mı yüklemem gerek?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapmama rağmen hala bildirim gelmiyor. Sadece meraksiz yerine seçersem akşam postası uyarısı alıyorum. Diğer bildirimler çalışmıyor.

• 4.0.3 güncellemesi ile gelecek hocam kademeli olarak dağıtımına başladık.

• zeroone kullanıcısına yanıt
    Forumla ilgili bildirimler topluluk bildirimleri kısmından ayarlanıyor hocam. Oradan ekran görüntüleri yollayabilir misiniz PM üzerinden.

• Şu bildirim sorunu ne zaman çözülecek acaba ?

Kaç aydır aynı sorun var bir türlü düzelmedi

Uygulama üzerinden bildirimler herşey açık. Önceden gelen bildirimler kaç aydır gelmiyor

• Selamlar,

Şu an bildirim tarafına odaklanmış durumundayız. Geri bildirimlerinizi yönetim tarafıyla yaptığımız toplantılarda değerlendirdik ve bildirim kısmını oldukça hassas bir şekilde inceleyip tüm sıkıntıları giderecek bir güncelleme yayınlamayı planladık.

Sabrınız için teşekkür ederiz Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Android uygulamasında forumdan hiç bir bildirim alamıyorum, portaldan haber bildirimleri geliyor ama forumdan hiç birisi gelmiyor. iOS'da problem yaşamıyordum. Androide geçtiğimden beri, yani 3-4 aydır sorun yaşıyorum.

• -Favori konularında istediğim son mesaja gitme işlemiyor
    -On line olup bildirim görürsem ne ala yoksa Bildirim hiç gelmiyor Uygulama ayarlarını kontrol ettim bir kaç deneme yaptım , onunla ilgisi yok, aylardır böyle
    - App Silmek istiyorum ama mail adresimi de değiştiremiyorum SMS ve şifre sıkıntısı var .

Tlf S9+
    sürüm 3.9.7

• bana da aylardır bildirim gelmiyor uygulamadan, foruma girmek için browser'i kullanıyorum zaten tek işlevi bildirimlerdi o da çalışmıyor. android 12 kullanıyorum 11'de de gelmiyordu.

• Bildirim sorununu ben de yaşıyorum. Android 11 de de yaşıyordum android 12 ye geçtim hala yaşıyorum. Bildirim hiçbir şekilde gelmiyor.

• Uygulama içinde bir anakonuda örneğin, Samsung Tab S7 Tablet Ana konusunda, içinde "Windows" geçen mesajları aratmak ve hepsini önüme getirmek istiyorum ama olmuyor. Uygulamada, ana konu içinde sözcük araması yapacak bir yer göremedim

• Uygulama açılırken geç yükleniyor ve yavaş çalışıyor Android telefon kullanıyorum.

• Sebastian Insane kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Sanırım forum anasayfa kısmının geç yüklenmesinden bahsediyorsunuz. Evet biz de farkındayız hatta bir önceki sürümde küçük bir çalışma yaptık buna yönelik. Ancak yeterli olmadığını biz de fark ettik. Daha kapsamlı bir çalışma ile hızlandırmayı planlıyoruz o kısmı.

Geri bildiriminiz için teşekkürler Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

Merhablar,

Bir konuya girdiğinizde sol üst kısımda bulunan arama butonu, sadece o konu içinde arama yapmanıza yarayacak şekilde değişiyor. Oradan aramayı gerçekleştirebilirsiniz.

İyi forumlar Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

• Bildirim konusunda küçük bir güncelleme geçmek istiyorum sizlere de. Backend ve Android ekibi olarak ortaklaşa sorun hakkında araştırmalar yapıyoruz. Bildirim sisteminde bazı noktalarda hataları yakalamaya ve düzeltmeyi başardık. Özellikle sorun hakkında araştırmalar ve tespiti konusu vaktimizi aldığından dolayı henüz tamamlayamadık.

Bu arada sizlere de ara ara ulaşıp yardımlarınızı istiyoruz. Buradan bizlere yardımcı olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Umarız en kısa sürede bir daha tekrarlanmayacak şekilde bildirim problemini giderdiğimizin haberini sizlere vereceğiz Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

@onurkose @b0Ni @suzi dilara @XanthiN

Hala uygulama açılırken yavaş yüklenme devam etmektedir uygulamanın önbelleği temizlediğim halde ilk açılış hali uygulamanın yavaş umuyorum düzeltilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 5 Şubat 2022; 10:49:28 >
    Son guncellemeye yükselttim. Bildirimler hala gelmiyor.

• zeroone kullanıcısına yanıt
    Selamlar, hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girebilir misiniz? Bazı üyelerimizin için bu işlem bildirimlerin düzelmesi için yeterli olacak. Kapsamlı bir düzenleme için çalışmamız devam ediyor.

Son güncellemeyi yaptım, önbelleği temizledim. Hesaptan çıkış yapıp tekrar giriş yaptım.

Sonuç: yine bildirim gelmiyor...

Hepsini denedim yine olmadı. Telefon Xiaomi mi a3

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.