Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.0.2 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.425
Cevap
26
Favori
63.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 601
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 133
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 108
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (212 mesaj) Kefelon (133 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (111 mesaj) Whippoorwill (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (726 mesaj) Mobil (158 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (13 mesaj) (138 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.0.2 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    67 Mesaj
    Sıcak fırsatlarda bir konuya girip geri geldiğimde ana foruma değil girdiğim konunun alt forumuna geri dönüyor. Örnek Sıvı yağ indirimi konusuna girip geri geldiğimde gıda fırsatları alt forumuna geri geliyor. Ama her zaman böyle olmuyor. Biraz önce tekrar denedim Ana sıcak fırsatlar forumuna geri geldi. Uygulamanın değil telefonun geri tuşuyla yapıyorum her zaman.
    |
    |
  • - Merhaba, blokladığım üyelerin mesajlarını hiç görmek istemiyorum, ayarlardan böyle bir ayar yapabilir misiniz.
    - Ana konular, konu dışı vb çok blokladığımız oluyor bunları scroll etmekle zaman kaybı oluyor forumun keyfi kaçıyor
    |
    |
  • Yarbay
    4196 Mesaj
    Uygulama geliştirmeyi bıraktılar mı hiç sesleri çıkmıyor?
  • Binbaşı
    1193 Mesaj

Uygulama DotOS 5.2.1 Android 11 yüklü Mi 9T cihazımda açılış ta yer alan logo sonrası kendini kapatıyor ne yaptıysan açılmıyor durdurup verileri temizledim tekrar indirip kurdum öaalesef bir çözüme ulaşamadım eski sürümlerden çalışan son sürüm 3.4.3

• Yarbay
    6517 Mesaj
    Bildirimler açık olmasına rağmen özel mesaj gelince telefona bildirim gelmiyor bilginize. Samsung galaxy a71 kullanıyorum
    |
    |
  • Yarbay
    6659 Mesaj
    BSC haberleri sekmesi çalışmıyor. İçerik yüklenmiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    Son tasarım değiştirilen güncellemeden sonra eski tadı kalmadı. Forum sayfasında aşırı saçma bir mantık var. Forumların olduğu sekmeye ulaşana kadar: Favori sıcaklar, sıcak favoriler, en tatlı konular, en şukulata konular, en sıcak ama favori olma ihtimali olanlar vs vs. kelimeleri çevirip çevirip başlıklar açılmış. Mobil cihazlar sekmesine gidene kadar kaydır kaydır bitmiyor. Bir mobil uygulama sade ve kolay kullanılabilir olduğu sürece kullanışlı oluyor. Forum kısmında lütfen şu öne çıkarmaları vs bir kaldırın üstte forumlar olsun nereye istersem gideyim.
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Diyelim ki notifikasyondan habere tıkladık, açtık haberi okuduk ama aplikasyonu kapamadık. Sonra notifikasyondan başka bir habere tıkladığımız zaman yeni haber açılmıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    17008 Mesaj

Dükkanı kapattılar herhalde. Forum deneyimi için geri bildirim alan kıymetli bir arkadaş işten ayrılmış örneğin.
    |
    |
    byJuck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    4916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar, dükkan açık   kapsamlı bir sürümü yayına aldık hatta. Cevap vermediğimiz tüm bildirimlerinize geri dönüş yapacağız sırayla, kusura bakmayın lütfen  

|
    |
    Whippoorwill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17008 Mesaj

Selamlar hocam. Bunu duyduğuma sevindim. Uygulama için dün bir update geldi ama ana sayfadaki yenilenme sorunu ben de hâlâ mevcut. Bağlantı zaman aşımına uğradı hatası bezdirdi valla.
    |
    |
    Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    4916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tam gaz toparlıyoruz hocam tüm geri bildirimleri merak etmeyin hemen, sürüm numarası alabilir miyim kontrol etmek amaçlı geri dönüş yapalım hemen size?

|
    |
    Whippoorwill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17008 Mesaj

4.0.0 sürümünü Android 10 üzerinde kullanıyorum hocam.
    |
    |
    Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    71 Mesaj

Keşke burayı daha önce inceleseydim, 3.4.3'ü deneye deneye buldum az önce ben de :D

Cihaz: Poco F2 Pro
    Rom: Crdroid 7.13
    Android sürümü: 11

Çökmeye dair loglar:https://paste.crdroid.net/vhoPvA

Bu sabah mail de atmıştım konuya dair.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H A N -- 25 Aralık 2021; 23:35:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Kefelon, harock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4196 Mesaj
    3.9.7 var Google play 'de 3.9.8 sürümü gelmedi nedense... Şimdi 4.0.0 bekliyoruz 👍
  • Bölüm Yetkilisi
    4916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar, şu an cevaplanmamış tüm geri bildirimleri not aldık. Tek tek kontrol edip tekrarlamaya çalıştığımız için biraz gecikiyoruz. Hepinize ayrı ayrı dönüş yapacağız ara bir güncelleme ileteyim  

|
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Sayın yetkililer, uygulamayı güncellemek istiyorum ama yapmıyorum. Çünkü yeni getirdiğiniz tema çok kötü. Eskisine geçebilme tercihi getirseniz, güncelleyeceğim programı.
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Öne çıkarma sayısının olduğu hanede hata var. 115 öne çıkarma almış konu 11 olarak görünüyor, üstte duruyor, sadece sayıda problem var.
    Örneğin:
    11 - konu x ( aslında 115)
    69 - konu y
    40 - konu z
    25 - ....

Birde ana sayfada yenileme yapınca gecikmeli bir yenileme oluyor sinir bozucu, akıcılıkta gitti eski düzeni daha iyiydi, uygulamadan soğudum.

Düzeltme: sürüm 4.0.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aroretiel -- 8 Ocak 2022; 2:4:20 >
  • Yarbay
    4196 Mesaj
    4.0.2

Okunan bildirimler okundu olarak hepsini işaretliyorum aynı sayfada yenile yapınca hepsi okunmadıya dönüyor.
  • Bölüm Yetkilisi
    4916 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar,

Sorunu düzelttik. Bir sonraki güncellemede yayında olacak.

Geri bildiriminiz için teşekkürler.  

|
    |
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,918
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.