Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

• handsame_ kullanıcısına yanıt

Merhaba güncel sürümde 3.8.6 nolu sürümde ki şu anda kademeli olarak yayılmakta sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

• Görmek istemediğim konuları teker teker gizlememe rağmen görmeye devam ediyorum, nasıl düzeltebilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android widget'ı karanlık temalı olarak kullanmak istiyorum. Uygulama karanlık temalı ama widget beyaz arka planlı gece rahatsız ediyor çok

• Merhaba , bazi konularda gezerken son sayfaya gidebilirken bazilarinda gidemiyorum.Ornek banka mevduat faizleri konusunda solda cikan oklar ile son sayfaya gitmek icin tikladigimda uygulama uzun sure bekletiyor ama son sayfaya yonlendirmiyor.Doviz kurlari konusunda ise bazen sorun oluyor bazen olmuyor.

• gun kullanıcısına yanıt
    Halen güncellemelerin bildirimleri gelmiyor. Üzerine tiklayinca anca gözüküyor. Son sürümdeyim.

• dogangoxel kullanıcısına yanıt

Anlık bir sorun olabilir mi acaba şu anda normal zira.

Ekran görüntüsü atsanız tam anlayamadık o zaman ne geliyor ne gelmiyor ?

Dun ve bugun icin bir problem olmadi.Anlik sorun olabilir, tesekkurler

Favori konuma yeni mesaj geldiğinde (güncelleme) sağ üstteki zil butonunda 1 yazardı. Şimdi göstermiyor. Üzerine tiklayinca anca görebiliyorum konu güncellemesini.
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 19 Nisan 2021; 22:46:24 >
    Bunu bilerek yaptık zira altta favori sekmesinde o bilgi var. O çanda artık sadece topluluk bildirimlerinden size özel olanlar gözüküyor.
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Bazı cihazlarda okunma ile alakalı sorun yaşadığımız için bu şekilde bir arka plan atayarak sorunu çözmüştük o yüzden bu şekilde kaldı.
    Anladim ozaman favoriyi takip edeceğiz bundan sonra

• Son güncel uygulama, mi9t android 11. Konuyu gizle diyorum onay veriyorum yarın baktığımda yine konu görünüyor, sürekli olarak gizle diyorum fakat bu fonksiyonun işe yaradığını görmedim.

• Telefonumu sıfırladıktan sonra uygulamayı Play Store'dan yükledim. Uygulamaya her girişimde forum kısmını açtığımda "ilgi alanları" penceresi açılıyor. Uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda yine "ilgi alanları" penceresi açılıyor. Seçenekleri kaydetmiyor sanırsam. Eski bir sürüm yükleyip "ilgi alanları" penceresi açıldığında kaydedip uygulamayı güncelledim, sorunum çözüldü. Fakat güncel sürümde böyle bir sıkıntı var haberiniz olsun.

• Resimleri görüntüleme konusunda biraz daha kullanışlı olunabilir. Bugüne kadar bunun sağlanmaması da ayrı bir tembellik bence. Üşengeç misiniz nesiniz, anlamadım ki. Gerekli detaylı açıklama android@donanimhaber.com mail adresine gönderildi, lütfen kontrol edin.

• Benizakura kullanıcısına yanıt
    Yeni değişti orası biraz işlevselliğinde bug oluşmuş en yakın zamanda düzeltiriz teşekkürler.
  • efyavas kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgileniyoruz.
  • merhaba genel bi isteğim olacak. forumda kripto paralarla ilgili bi bölüm yok galiba. açarmısınız. iyi bş araştırma yapıp.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.