Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@gun

Merhaba. Yeni profil sayfaları web sürümünde devreye alınmış. Hayırlı uğurlu olsun hepimize.

1. Söz konusu yeni profil sayfaları android uygulamasına da entegre edilecek mi?

Çok teşekkür ederim hocam.

• Canım sıkıldı, tam kafamdayım..

Uygulamada şuan aklıma gelen sorunlar;
    -Engelli olduğun kişilerin mesajlarını alıntılayabiliyorsun.
    -Hem uygulama hem masaüstünde engellediğin kişilerin konularını görebiliyorsun.
    -Zamanlar yanlış
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    -Uygulama profilde " ' işaretlerini tanımıyor.
    -Bazen bildirimler gelmiyor.
    -Uygulama da "code" tagı düzgün çalışmıyor (örn. tracert sonuçlarında ilk satır sonrası çıkmıyor)
    -Link eklerken başına koşulsuz http:// ekliyor.
    -Mobil uygulamada imza resimleri halen at nalı gibi, kocaman.
    -Mobil uygulamadan attığımız mesajlarda, masaüstü sürümde imza çıkmıyor.
    -Bildirimlerde Fenerbahçe'li bir reyiz var.
    -Yönetim.. neyse bu konuyla alakasız.

Devamı başka bahara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 2 Şubat 2021; 20:3:41 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Tabii ama çok daha farklı
  • gun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Bildirim ayarlarında işaretli iki konunun çanını kapatmama rağmen bildirim ayarlarını tekrar açtığımda kapatılmamış oluyor. Burada bir bug var.

• Şikayet bildirdim gelen mesajdaki karakterler bozuk Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
  • Teknoloji butonu ile sağa kaydirma ile son mesaja giderkenki titresimin kapatilmasi cok iyi oldu, teşekkürler.

Bir konu da daha bildirim yapmak istiyorum.Engelleme konusunda engelledigimiz kişilerin açmış oldugu konuya girildiğinde kisinin ilk mesaji okunabilir halde oluyor, ayni konuda yazdigi diger mesajlar okunaksiz oluyor. Engelleme sistemi bence saglikli calismiyor yani birisini engellediğimizde o kisiyle alakali hicbirseyi görmemiz lazim diye düşünüyorum.
  • Merhaba

iostan androide geçtim bu hafta 1 haftadır uygulamaya giriş yapmaya çalışıyorum sürekli olarak Hata! Geçersiz token uyarısı alıyorum kalıyor öyle giriş yapamıyorum foruma.İosta bir sorunum yoktu acaba düzeltmemizin bir yolu var mıdır bakındım baya bulamadım bir şey önbellek ve verileri temizleme dışında

• Bu konunun Web versiyonu var mı? Webinde sıkıntıları arttı? Opera mini versiyon kullanıyordum onu bitirdiler :) pc Tarayıcıdan devam edeyim dedim orda da bildirimler büyümüyor. Geldim app versiyonuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 7 Şubat 2021; 3:2:37 >
  • Posta ekledigim fotolar link şeklinde çıkıyor bir kaç gündür.Mobil app kullanıyorum

İyi çalışmalar
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2256960/(b416983b-e535-46aa-a6d8-889bfe7537b5.jpeg, 1080, 2268, A2654A)[/simage]

mobil uygulamada yuklenen resimlerin linki bozuk çıkıyor herkeste. s10 lite android 11 oneui 3
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Konuyuda görmek istemiyorsanız konuyu görmezsiniz öyle yapabiliriz
    Hocam sorunu göstermek için bir video çektim.Kisi engelli oldugu halde(video da engelli oldugu 3 noktaya basildiginda görülüyor) actigi konuda ki ilk mesaji okunakli halde.

Video açılmıyor ise bu linkten bakabilirsiniz.
    https://streamable.com/kdo2jg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 9 Şubat 2021; 14:38:15 >
    Merhaba hocam. Bu hatanın sebebi nedir?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Bu konuyu normalde hiç görememeniz gerekiyor zira bloklamışınız gözden kaçmış düzelteceğiz.

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Acilen düzeltelim teşekkürler. @Bonobo643

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Forumlarınız şikayetleriniz bölümü var oraya konu açabilirsiniz.

@Jeolog.

• isakoc kullanıcısına yanıt

3.8.1 ile beraber bu sorun düzelmiş olacak. Mağazada şu an onay bekliyor sürüm.

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147843995#147843995

Bu mesajda bahsettiğim hatayı almaya devam ediyorum:(
  • Takip ettiğim başlıkta son sayfaya git tuşuna bastığımda hata veriyor.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2973745/(ffdaa384-bdb8-4bd3-a275-3262ca865c00.jpeg, 1080, 2400, 60381E)[/simage]
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.