Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.6 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.404
Cevap
26
Favori
61.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 594
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 127
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (212 mesaj) Kefelon (127 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (111 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (720 mesaj) Mobil (158 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (13 mesaj) (123 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.6 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    1419 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Hakimutata Insane

Uygulama donuyor dükkan açınca ilanlarım tıklayınca açılmıyor şikayet edemiyorum tarayıcıdan kendi ilanlarımı sildirmek istiyorum mesaj atamıyorum tıklıyorum açılmıyor bune hocam ya Allah aşkına uygulamada bildirime tıklıyorum sağ sol penceredeki bildirim adla açılıp gidemiyorum oraya beğenilen konuya veya iletiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 16 Ekim 2021; 14:44:23 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Aynen öyle keşke güncellemeseydim.
    |
    |
    KenanK89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    16758 Mesaj

Uygulamanın geliştirme aşamasında çok fazla geri bildirimim oldu, çok güzel bir hale getirdik uygulamayı hep beraber.

Ancak bugün itibariyle uygulamayı kaldırdım çünkü önbelleği ne kadar temizlersem temizleyeyim uygulamanın boyutu 1gb dan aşağı düşmüyor. Birçok ayar denedim, birçok yöneticiye ve geliştiriciye mesaj attım bununla ilgili ama geri dönüş alamamakla beraber birisi de sil ve yükle dedi ama ben bunu zaten defalarca kez denemiştim.

Telefonum 32gb zaten şu an uygulama 1,35gb gözüküyor. Önbelleği temizle diyorum uygulama içinden ve telefon ayarlarından ama yine de düşmüyor. Sildiğimde ise 1,35gb boyutunda yer kazanıyorum.

İlerde tekrar yükler miyim bilmiyorum ama hafıza alanı benimkisi gibi dar olan insanlar için uygun bir uygulama değil maalesef.

Emeği geçen herkese, geri bildirimde bulunan herkese çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 18 Ekim 2021; 17:20:31 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Bazen kasıyor uygulama yeni açıldığı zaman, geç tepki veriyor. cihazım Samsung S10Lite android 11 oneui 3.1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    Bildirimler gelmiyor artık gına getirdi. İlgilenen de yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    Anlık bildirim alan arkadaşlar bana uygulama sürümünü yazabilir mi? Anlık bildirim almada sorun olmayan arkadaşlar.
  • Yarbay
    16933 Mesaj

3.9.7
    |
    |
    aydemir86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    3.9.7 son sürüm fakat bu sürümde gelmedi hiç. Eski sürümleri de denedim aynı. Telefonun bildirim ayarları da açık. Ne oldu bilemedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Çok şükür şimdi 3.8.9 sürümüne döndüm bildirim gelmeye başladı. Daha da kolay kolay güncellemem. Böyle her güncellemede sorun yasayacaksam
    |
    |
    Whippoorwill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2634 Mesaj

hocam bunların bizi ipleyeceği yok. nasıl sürüm düştünüz? apk kurmadan bir yolu var mıdır?

|
    |
    aydemir86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Apk indirdim kurdum
    |
    |
    Kevin De Bruyne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General 20+
    9942 Mesaj

Haber veya forum ne bildirimi gelmiyor?
    |
    |
  • Yarbay
    2634 Mesaj

Hocam uygulama komple fiyasko. 1 aydır güncellenmiyor.

ana ekran için güncellenme yapıldı. ondan sonra ana sayfa aşırı hantallaştı. uygulamanın ilk zamanlarındaki garip takılmalar tekrar olmaya başladı. bir tık düzeldi diyebiliriz fakat yaşamıyor değilim.

bana az önce siz dahil iki kişi cevap yazmış ama hiç biri telefonda görünmedi.

tamam ana ekran göze daha hoş olmuş ama önceki zorla yakalanmış stabilite kaybedildi. 1 ay önce bu konuya yazmıştım 2 kez fakat hiçbir aksiyon alınmadığını görüyorum. alındıysa da son kullanıcıya ulaşmıyor.

bir de hocam masaüstüne ne zaman dark mode gelecek kurbanınız olayım. gözüm kanıyor masaüstünde

|
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Bildirim gelmeyen donanım haber uygulaması benim gözümde beş para etmez. Ana ekran isterse en mükemmel olsun.
    |
    |
  • Yarbay
    2545 Mesaj
    Bildirim sorunu android de var ancak iOS ta şuan sorunsuz çalışıyor. Temennimiz iOS a dark mode gelmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 29 Ekim 2021; 20:54:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    3097 Mesaj
    Uygulama kaderine mi terkedildi, noldu dh yonetim olarak sıkıntılı zamanlarda misiniz? O kadar geri bildirime rağmen hic mi donus olmaz.
    |
    |
  • Yarbay
    4158 Mesaj
    Buraya kimse bakmıyor artık.
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Merhaba sıcak fırsatlarda herhangi bir konuya tıkladığımız zaman geri gelmek istediğimizde tekrar sıcak fırsatlar ana başlığa dönmek yerine o konunun alt başlığı neyse örnek günlük indirimler vs oraya dönüyor bu çok can sıkıcı bir durum ve daha önce yoktu yeni çıktı. Düzeltilebilirse çok iyi olur.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    12969 Mesaj
    Android uygulamasında forumdan hiç bir bildirim alamıyorum. Sadece portal haberleri bildirimleri geliyor.
    |
    |
  • Yarbay
    16933 Mesaj
    Bağlantı zaman aşımına uğradı hatası eşliğinde forum ana sayfası yirmi kere yenilemeden yüklenmiyor. İlgilenen yok sanırım artık.
    |
    |
Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.