Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sıkıntı var her iki tarafta da aynı gösteriyor her zaman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son gelen güncelleme ile uygulama ilk açıldığında tepki vermiyor. Belli bir süre sonra tepki veriyor. Düzeltilir ise sevinirim.

• forumlara girerken yada geri dönerken kasıyor akıcı değil. son güncelleme ile bu hale geldi. Samsung S10Lite Android 11 oneui 3.1

• Favorilerime girip son yazılan mesajı okuyamıyorum çünkü uygulama çöküyor kaç kere sildim yükledim değişen bişey yok

• Uygulamada forum ana sayfası çalışmıyor, bağlantı zaman aşımına diye uyarı veriyor. On kere manuel olarak yenileyince güç bela çalışıyor.

Android 10 / uygulamanın son sürümü.

• size özel ile güncelleme kısmı aynı calisiyor size özel kısmı eskiden özel mesaj gelince bildirim çıkıyordu 1 yada 2 diye şimdi her ikisindede bildirim çıkıyor saçma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarge -- 5 Ekim 2021; 16:44:0 >
  • Mobil sürüm ana sayfa görüntüsü hoş olmadığı gibi kullanışlı gelmedi. Eskisi gibi ana sayfada görmek istediğim konuları düzenleyemiyorum. Eski sürüm daha kullanışlıydı

• Yeni anasayfa hoş ama şu aşağı inerken titremeli takılma başladı.
    Favori forumlari tepeye koymaliydiniz

• Uygulama donuyor. Gec cevap veriyor. Kötü bir güncelleme

• Yeni guncellemede anasayfada menülerin nerede birbirinden ayrıldığı belli değil, bence eskisi daha kullanıslıydı

- buldugum bir hata:
    Favori forumlarımı son 4 saate göre sıralıyorum. Bu mesaj sayıları yanlış, sanırım son 24 saati gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciteknopat -- 10 Ekim 2021; 19:6:38 >
  • * Herhangi bir gizlenen konuyu web sitesi uzerinden(cunku uygulamada bununla ilgili bir secenek yok) tekrar göster secenegi secilse bile uygulama uzerinde "gizlenen konulari goster" tiki acilmadan göstermiyor.

* Referanslar kisminda referanslarin sadece bir kismi görünüyor.

* Engellenmiş kisilerin açmış olduğu konulari gormeme duzgun çalışmıyor.

* Android 11. Oneplus 8 pro , sık sık bu şekilde bildirim geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 15 Ekim 2021; 11:25:1 >

• İlgilenen yok sanırım hala aynı akıcılık yok sürekli donuyor konulara giriş yapamıyorum çünkü boş sayfa görünüyor kasma desen çok fazla donanım haber e yakışmıyor bu şekilde bir uygulama olması yağ gibi olmalı siz yıllardır bu işin içindesiniz

• Son güncellemede bildirim çubuğuna bildirim uyarısı geliyor üstüne tıklayınca konuya gitmek yerine, bildirimden kayboluyor.

• İplemiyorlar herhalde artık uygulamayı. Bizde silelim o halde. Kullanılacak gibi değil çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama donuyor dükkan açınca ilanlarım tıklayınca açılmıyor şikayet edemiyorum tarayıcıdan kendi ilanlarımı sildirmek istiyorum mesaj atamıyorum tıklıyorum açılmıyor bune hocam ya Allah aşkına uygulamada bildirime tıklıyorum sağ sol penceredeki bildirim adla açılıp gidemiyorum oraya beğenilen konuya veya iletiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 16 Ekim 2021; 14:44:23 >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle keşke güncellemeseydim.

• Uygulamanın geliştirme aşamasında çok fazla geri bildirimim oldu, çok güzel bir hale getirdik uygulamayı hep beraber.

Ancak bugün itibariyle uygulamayı kaldırdım çünkü önbelleği ne kadar temizlersem temizleyeyim uygulamanın boyutu 1gb dan aşağı düşmüyor. Birçok ayar denedim, birçok yöneticiye ve geliştiriciye mesaj attım bununla ilgili ama geri dönüş alamamakla beraber birisi de sil ve yükle dedi ama ben bunu zaten defalarca kez denemiştim.

Telefonum 32gb zaten şu an uygulama 1,35gb gözüküyor. Önbelleği temizle diyorum uygulama içinden ve telefon ayarlarından ama yine de düşmüyor. Sildiğimde ise 1,35gb boyutunda yer kazanıyorum.

İlerde tekrar yükler miyim bilmiyorum ama hafıza alanı benimkisi gibi dar olan insanlar için uygun bir uygulama değil maalesef.

Emeği geçen herkese, geri bildirimde bulunan herkese çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 18 Ekim 2021; 17:20:31 >

• Bazen kasıyor uygulama yeni açıldığı zaman, geç tepki veriyor. cihazım Samsung S10Lite android 11 oneui 3.1

• Bildirimler gelmiyor artık gına getirdi. İlgilenen de yok

• Anlık bildirim alan arkadaşlar bana uygulama sürümünü yazabilir mi? Anlık bildirim almada sorun olmayan arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.