Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden şu forumu satıp bizi kurtarmıyorsunuz?
    Çifte standartlarınızdan, para tutkunuzdan, üstü kapalı Atatürk düşmanlığınızdan, yandaşlığınızdan vs. gına geldi.

Neyse gelmişken birkaç şey yazayım, saatlerce uygulama buglarını listelemeyeceğim tabiki (neresi düzgün ki).

İmzalardaki resimler kocaman çıkıyor, ayrıca androidden yazınca web de imza gözükmüyor.
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

Bu vatandaşta kimse tüm bildirimlerde resmi var, default olmuş.

• Uygulamadan mail adresi değiştiremiyorum değiştirip kaydediyorum, tekrar profil güncelleme kısmına girip bakıyorum yine aynı adres.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    +1

Şaka gibi.
  • Mağazaya bakıyorum da Huawei için güncelleme daha hızlı çıkıyor Google play store hâlâ eski sürümde. Sıkıntı mı çıkarıyor acaba?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Play Store ile aynı anda gönderiyoruz, App Gallery aynı gün, Play Store bir haftada onaylıyor.

Bizde isteriz ki aynı gün çıksın ama haber uygulaması diye işaretlediğimizden beri böyle saçma bir şekilde bekletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 27 Ocak 2021; 22:24:42 >
  • Hızlı konu aç diye bir özellik var konunun üstünde fakat bence hızlandırmak için değil yavaşlatmak için var o özellik. Zaten gireceğim yere kadar girmişim o bölümde hızlı konu aç'a tıklıyorum başlık soruyor, giriyorum nerede açmak istersiniz diyor şaka gibi ama değil.

Benim düşünceme göre zaten oraya bastığım anda olduğu forumda ve bölümde konu açması gerekir daha bir de nerede açmak istiyorsun diye sormak hem gereksiz hem de hızlı kelimesi ile çelişiyor. Tek tek seçeceksem zaten hızlı değil normal oluyor.

Bir diğer sorun, tema olarak gündüz teması dışında her hangi bir tema seçince hızlı konu aç bölümünde başlık yazarken renkler uyumlu değil ben tasarımdan anlamam ama böyle de olmaması gerekir diye düşünüyorum çünkü daha doğru dürüst görünmüyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9unkarekoku -- 27 Ocak 2021; 22:32:22 >

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz iOS’te düzgün orası demek ki taa ilk zamandan beri yanlış yapılmış olabilir.

Yalnız eğer girdiğiniz forumun alt forumu var ise onu seçmenizi isteyecektir zira tüm forumda böyle alt forum var ise alt forum seçtiriyoruz.

Renk işi haklısınız düzeltelim daha açık renkler koyalım.
  • gun kullanıcısına yanıt
    Evet alt forumu olsa haklısınız, ama inebileceğim en alt forumdayım bu durumda daha gidecek yer olmadığı için olduğu yerde açması gerekir.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    İmza olayı çözüldü ama bir sonraki sürüme,

Bildirim olayı ise Backend tarafında çözüldü düzelmiş olması gerek.
  • srknzr S kullanıcısına yanıt
    Kaç resim yüklemek istediniz bunla alakalı bir çalışma yapacağız
  • Android mobil uyg da bildirimim var gozukmesine ragmen tiklandiginda okunmamis bildirim gozukmuyor Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    üstad iki ye bile izin vermiyor bir resmi seçiyorum diğerine geçince önceki resimdeki tiki kaldırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Merhaba
    Bir konuyu sildiğimde , beni ana sayfada aşağılara atıyor. Kaldığım yerden devam ettirtmiyor.

Bu sadece bende mi yoksa herkeste aynı mı ?
    Android güncel sürüm ( bayağıdır var bu durum)

Selamlar, konuyu silmeye çalıştığınız yer neresi acaba? Detayları alabilirsek hızlıca düzeltebiliriz.

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Verilen link aslında bir haberin forum yansıması olduğu için biz böyle linkleri gördüğümüzde forum görünümü yerine ana sayfa görünümünde açılıyor. O yüzden kafa karıştırıcı bir durum oluşmuş.
    Anladım biliyorum çoklu yükleme yapacağız bir seferde kaç resim yüklemek istiyorsunuz ?
  • Merhabalar. Android 10 yüklü cihazımda (huawei p30) birden fazla kez menü atladığımda geri tuşu ile uygulamadan çıkamıyorum. Kısır döngüye giriyor. İstenildiği takdirde ekran videosunu atabilirim. Buradan atılmıyor.
    selamlar en azından 3,4 resim bir anda yükleyebilsek çok iyi olur
    4 resim diye ayarlıyoruz
    ok. teşekkür ederim
  • Merhaba değerli yöneticilerimiz ve geliştiricilerimiz;

Yeni bir sorun tespit ettim. "Güncelleme" bildirimleri altındaki " konunuza bir yanıt geldi" bildirimine bastığımda ilgili konunun ilk mesajı açılırken, " favorinize bir yanıt geldi" bildirimine bastığımda son mesaja gitmektedir. Elbette doğru olan tüm bildirimlerde son mesajı açması.

@javara ile geçtiğimiz hafta boyunca mesajlardan görüşme sağladık ama problem düzelmedi maalesef. Android 10 cihazım.

"Konunuza bir yanıt geldi" bildiriminde son mesaja gitmesini istiyorum.

Saygılarımla.

@gun @kefelon @javara
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.