Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.5 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.363
Cevap
26
Favori
57.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 582
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 127
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 98
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (211 mesaj) Kefelon (127 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (111 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (715 mesaj) Mobil (157 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (11 mesaj) (86 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.5 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    49 Mesaj

Sorunu saptadık hızlıca ilgilenicez geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

|
    |
    ckk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16831 Mesaj

Bugün için bir sorun yok ancak dün uygulamaya girmeye çalışınca öylece kalıyordu. Ne bir hata ne de farklı bir şey. Dün bir anda düzeldi ancak bugün aynı durumdan etkilenen bazı forumdaşları da görünce sizlere iletmek istedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    javara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    1209 Mesaj
    Merhabalar.
    Playstore üzerinden uygulamaya yorum olarak da yazdım ; son güncelleme ile uygulama bazen hiç açılmıyor, bazen sorunsuz açılıyor. Mesela dün sorun yaşamadan kullandım. Bugün hiç açılmadı, yarım saat önce sorun yaşamadım girip kullandım ama şimdi yine açılmıyor. Uygulamayı açmaya çalıştığımda turuncu zeminde DH yazısı görülüyor o kadar,sonra telefon ana ekrana dönüyor.
    Kolay gelsin. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1502 Mesaj
    haberleri öne çıkarmak için sağ alta konulan fab butonu, en alttaki mesajın beğenme butonunun üzerine gelebiliyor. Bu olduğunda o mesaj için beğen butonuna basmak çok zor oluyor.

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Uygulama açılmıyor telefon j6 plus Samsung

• Android Developer
    49 Mesaj

bu sorunu çözdük gece ilgili sürümü google play store yolladık. Şuan google tarafında incelemede , inceleme bittiğinde hızlıca yayınlayacağız. 3.9.4 nolu sürüm ile sorun çözülmüş olacak.

|
    |
    spdial kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1083 Mesaj
    Huawei p20 lite telefonumdan son guncelleme sonrasi uygulamaya girerken atiyor. Uygulamayi kaldirip yeniden yukledim ama duzelmedi maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Android Developer
    49 Mesaj

Uygulamanın açılmaması ile ilgili hatayı çözdüğümüz sürüm şuan yayında. İndirip tekrar kontrol edebilir misiniz acaba ? Sürüm numarasının 3.9.4 olduğunu teyit ederseniz sevinirim. Bazen google play tarafında mağazayı senkronize etmekte gecikme olabiliyor. İyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız dileğiyle iyi günler.

@spdial @Daci @ademis @Whippoorwill

• Bölüm Yetkilisi
    1209 Mesaj

İlgili sürümü yükledim. Şimdilik kullanıyorum sorun olmadan. Bir iki gün içinde net anlaşılır.
    İlgi için teşekkürler

|
    |
  • Yarbay
    16831 Mesaj

En son sürümü şu an kullanmaya başladım. Olumsuz bir durum olursa sizi tekrar rahatsız ederim. İyi çalışmalar.

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Şuan sorun yok gibi görünüyor. Gelişme olursa tekrar yazarım teşekürler kolay gelsin

|
    |
  • Binbaşı
    1115 Mesaj
    Şuan son sürümü (3.9.4) kullanmaktayım ve "bildirim okundu" sorunu var. Yani gelen bildirime bakıyorum olmuyor, üstten "tümünü okundu say" diyorum. Yine olmuyor, o lanet bildirim okunmamış olarak gözüküp duruyor. Ana ekranda bildirim çanı simgesinin yanında sürekli 1 yazıyor falan. Bu sorun uzun süredir var ve duzeltilemedi bir türlü.

|
    |
  • AsyncTaskCoffee
    176 Mesaj

Selam sicak frsatlar modülünün eski konular göstermesi olayi fixlendi su an aktif kullanabilirsiniz. Widget konulmamasi problemi ise giderildi. Bu da ilk güncelleme ile aktif olacak. Tekrar tesekkür ederiz geri bildiriminiz icin.

|
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2460 Mesaj
    Selamlar bir mesaja verilen cevabı mesajın olduğu kutucukta sağ altta bulunan "x cevap" diye yazan butona tıklayarak görebiliyoruz.

Aşağıda resimde, en altta bulunan mesaj, bir üst mesaja cevap niteliğinde olmasına rağmen, üstte bulunan mesajda " x cevap " butonu çıkmıyor. Bu sorun bir kaç konuda daha karşıma çıktı. Her zaman mı bu hata oluyor yoksa başka tetikleyen bir şey var mı emin değilim. İlgili kanıtı aşağıya koyuyorum :)

Not: Android sürümü 8.0 - samsung s7 - uygulama son sürümde. Resim red dead redemption 2 nin pc ana konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 28 Temmuz 2021; 6:53:47 >

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Sağa kaydırıp haberler arasında geçiş yaparken birden 13 yıl önceki haberelere geçiş yapıyor. 14 vs değil hep 13 yıl ötesine gidiyor.

• General
    9813 Mesaj

Böyle bir sorun forumda da oluyor ios sürümünde de sanırım bu genel sorun.

|
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9813 Mesaj

Bu ios sürümünde de oluyor belli genel bir sorun ya algoritmada yada arka tarafta bir sorun oluşuyor.

|
    |
    erturkcan2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    16577 Mesaj

Mobil uygulama ile görevli olduğum bölümdeki şikayetleri göremiyorum. Keşke bu seçenek olsaydı. 😔 Eklenmesi gündemde mi? @Kefelon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 6 Ağustos 2021; 13:7:36 >
  • Yarbay
    2460 Mesaj
    Selamlar, mesajım beğenilmiş hangi mesajım diye bakmak istedim. Ancak attığım resimlerde ki yerlere tıkladığımda sayfa geçişi olmuyor, tekrar aynı resimdeki sayfalara geri yönlendiriliyor.

Ekleme:Bu arada android te galeri den resimi çok lu seçebildiğimiz halde, çoklu seçimde en son seçilen fotoğrafı yüklüyor app te sadece. Eğer tek seferde 1 fotoğraf yükleniyorsa galeri seçeneği seçildiğinde çoklu seçimi engellemek iyi bir seçenek. :)

Uygulama son sürüm. Android 8.0 kullanıyorum.

|
    |

• Yarbay
    2460 Mesaj
    Halihazır da app belirli bir konudaysa, bildirim kısmına düşen başka bir konunun bildirimine tıkladığımda, tıkladığım konuya yönlendirme yapmıyor. Bildirim kayboluyor.

Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.