Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeyle konular artık açılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu da açıyorum bu önerim için. Popüler Konulara girdiğimizde ya da herhangi bir foruma. Mobil sürümdeki gibi butonlar olmalı son sayfaya tek tek ile gidebileceğimiz. Bu şekilde konuya gir, son sayfayı seç, tamama bas gibi uzun işlemler yorucu oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap yazarken hata veriyor aynı zamanda bir konudayken uygulamayı arka planda bıraktıktan sonra tekrardan uyguşamayı açtığımda konu içinde açılıyor ama bir geri gitmek istediğimde bildirimlere gidiyor bir daha konuyu bulmak için uğraşıyorum.

• Front-Back kullanıcısına yanıt
    1.2.9 geldi edit yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Var var

• Tam olarak bir sorun mu bilmiyorum ama yazmak istedim. Ben mobilde sınırsız 2gb kullanıyorum ve 2gb bitince bildiğiniz gibi yavaşlıyor. Yavaşladığı zaman browser dan forumun mini sürümünde çok rahat gezebiliyorum fakat aynı yavaş internetle uygulamada rahat gezemiyorum konular vb geç geliyor. Bu çözülebilecek birşey mi?

• Dostum uygulamayı zamanla geliştirip daha iyibhale getireceğiniz kesin ancak acilen uygulamanın görsel dizaynını geliştirmeniz lazım.yeri geliyor uyguamadan çok mobil siteden giriyorum ve mobil görünümü bile daha güzel.size bu konuda yardımcı olabilecek tubik studio yu tavsiye ederim adamlar gerçekten güzel uygulama ve web dizaynı yapıyorlar.eğer aşırı pahalı gelirse uygulamayı çok cüzi bir miktarda paralı yaparsınız olur biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: wox

Dostum uygulamayı zamanla geliştirip daha iyibhale getireceğiniz kesin ancak acilen uygulamanın görsel dizaynını geliştirmeniz lazım.yeri geliyor uyguamadan çok mobil siteden giriyorum ve mobil görünümü bile daha güzel.size bu konuda yardımcı olabilecek tubik studio yu tavsiye ederim adamlar gerçekten güzel uygulama ve web dizaynı yapıyorlar.eğer aşırı pahalı gelirse uygulamayı çok cüzi bir miktarda paralı yaparsınız olur biter

Şu konuda sana kesinlikle katılmıyorum.. Görsel olarak dizayn çok çok iyi neyini beğenmedin hocam anlamadım.

• bixsi kullanıcısına yanıt
    Sayfa geçişleri sayfa tasarımı renkler daha güzel olabilir.bak örnek resimlere. Bu resimden örnek alınabilir. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Uygulama hızı yavaş. Özel mesajlara bakmak için beklemediğim süre uzun.
    Ayrıca üyenin profiline bakmak isteğimizde üyenin rumuzunun üstüne tıkladığımızda açılsa daha iyi olur

• Renk alternatifi muhakkak olmalı

gece moduna geçiş yapılabilmeli

Bunun için sağdan sola kaydırma hareketiyle bi menü açılmalı ve Ayarlar buraya eklenmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 21 Şubat 2016; 11:35:45 >
  • 1 . Parmak jest hareketleri mutlaka olmalı sağa sola kaydırma gibi
    2. Kesinlikle gece teması olmalı beyaz güzel ama geceleri göz yoruyor
    3. Uygulama yavaş hatta çok yavaş WiFi ile test ettim aynı 3g ile daha beter bildirimler yarım yamalak tam ekran gelmeli

• Bildirimler bir düzeliyor çatır çator geliyor. Bir bakmışsın yine bozulmuş, bildirimlerin hallolması lazım yav

• bixsi kullanıcısına yanıt
    Aynen hcm

• sametsurmeli kullanıcısına yanıt
    Saga. Sola kaydirinca önceki konu sonraki konu şeklinde değişse iyi olur hakkaten

• Kesinlikle hacım çok iyi olur sahiden. Zamanla eksikler giderilecek diye umut ediyorum..

• Öncelikle tebrik etmek istiyorum sizi. Çok bekledik ama olsun. Ben şahsen çok beğendim tasarımsal olarakta fonksiyon olarakta. Fakat bazı eksiklikleri var daha doğrusu düzenlemeler yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. Ciddiye alırsanız sevinirim. Örneğin uygulama açıkken bildirim geldiğinde bildirime bakmadan direk uygulama içinden bildirim kaynağına gidince bildirimin gitmesi güzel olur. Ayrıca önemli olduğunu düşündüğüm birde bazen konu içerisinde en alttaki yorumu alıntıla yapamıyoruz çünkü sayfa menusu o butonun üstünü kapatıyor. Alıntıla tıklanamıyor. Ayrıca bazen çok yavaş çalışıyor. Düzeltirseniz çok daha güzel olacaktır. Tekrar tebrikler. İyi çalışmalar

• Su anda son guncellemeyi yukledim.

Yeni bir hata olustu. Başkalarının yazdıklarinin bir kısmı turuncu renkte gozukuyor. Muhtemelen bosluk yerine noktayla yazilan yazilarda boyle bir problem oluyor. Uygulamanin fotograf yukleme kisminda sorun yasadigim icin ekleyemedim ve yeni konu açılmadigi icin buraya yazmak zorunda kaldım.

• 1.3.2 sürümü güncellenebilir hale gelmiş

• Yeni sürüme güncelleyin diye hata veriyor ama zaten en güncel sürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.