Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu listeye ekledik tasarım değiştirelim dedik ana sayfaya o iş uzadı derken oranın tekrar yazılması gündemde idi ( kotlin + Mvvm) önünde önüne başka yerlerin yazılması girdi kısaca ertelendi şimdi en önde duruyor.

Fakat yapsak bile hemen Play Store’da iki haftayı buluyor onaylanması uygulamanın. App Gallery var ise iki güne onaylanıyor.
  • 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Bundan çoğu kişi rahatsız oluyor diye başta ben yapmadık. Zira arama motoru bir web sitesi oradan bir uygulama açma ise uzun süren bir süreç farklı bir ortama geçiyorsunuz açması vakit alıyor bekliyorsun.

Sizin görüşlerinizi beklerim.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Haklısınız devamlı titreşim rahatsız edici olabilir sizin için fark etmez ise tamamen kapatalım.
  • gun kullanıcısına yanıt
    Benim için farketmez, kapatabilirsiniz.
  • gun kullanıcısına yanıt
    Tamam seçimlik bir şey olsun olmaz mı isteyen açar isteyen kapatır? Sonuçta uygulama varken uygulamayı kullanmayı düşünürüm, bir uygulama bir web sürümü işler karışıyor.
  • Konu içinde arama var fakat aradığı ve bulduğu şeyi belirtse iyi olur, dün bir ilaçla ilgili bir şey arıyorum konu içinde aradığım şey konu içinde geçiyor fakat bulana kadar kaç sayfa yazı okudum kafam iyice allak bullak oldu. Ben bu sorunları bildiriyorum bir tarayıcı, bir uygulama arasında gidip gelmek istemiyorum, madem uygulama var eksiksiz olsun tarayıcıda olan burda neden eksik olsun?
  • fatsa52 kullanıcısına yanıt

O ayar sadece ana sayfayı etkiliyor diğer yerden kalkmıyor neden kalkmasını istiyorsunuz anlatabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trtutuklu

Kardeşim size destekten talep açıyorum numaramı değiştirdim yardımcı olun yeni konu açamıyorum alım satım yapamıyorum diye bana olabilir diye mesaj atıyorsunuz yardımcı olsanıza numaramı silip yeniden yazayım yada kapatın hesabı tekrar açayım böyle iş mi olur ya

Telefon numaranızı sıfırladım. Tekrar dener misiniz?

• merhaba normalde bloklanan kişilerin mesajlarımızı alıntı/cevapla yapamaması gerekiyor ama mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor, kontrol ederseniz sevinirm.

@gun @Kefelon

• Ben yeniyimde telefon numaram gozkukmez dimi?Bide nasıl hemen yarbay felan olabilirim sıralamalar neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papatrik -- 6 Ocak 2021; 13:1:25 >
  • Telefon onay kodum gelmiyor.
    Yardım edebilir misiniz
  • Hocam yazacak başka bir yer bulamadım ama anime-manga bölümünde son mesaj tarihi yanlış gösteriliyor. Misal son mesaj 20 dk. önce gelsin. Anime-manga bölümünde 4 gün önce atılmış gibi gözüküyor. Uygulamada değil bu arada mobil sürümde. Kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Are You Hitting On Me kullanıcısına yanıt
    Tamam ilettim bakıp çözerler teşekkürler vakit ayırıp yazdığınız için.
  • Papatrik kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin telefon numaranızı çok özel durumlarda yönetimden çok özel kişiler belli nedenlerle erişebiliyorlar.

• Bir bildirimi açıp okuduktan sonra başka uygulamaya geçip DH uygulaması arka planda çalışırken, yenş gelen DH bildirim ne bastığımda 1 önceki konu açık kalıyor ve yeni tıkladığımda konu açılmıyor geri gittiğimde ise siyah ekranda kalıyor tekrar geri gidince ise ana sayfaya atıyor ortan bildirimi bulup basıp öyle okuyabiliyorum. Çok ciddi bir sorun olmasa da çok sinir bozucu, Note 10 plus kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

merhaba normalde bloklanan kişilerin mesajlarımızı alıntı/cevapla yapamaması gerekiyor ama mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor, kontrol ederseniz sevinirm.

@gun @Kefelon

Ağlama yar ağlama.. Hahaha hocam bonibon ağlıyor tuvalete gidebilir miyizzz
  • Son güncelleme ile bildirim kısmı gayet güzel olmuş ancak favorilere gelen cevap bildirimlerine basınca konunun ilk mesajına gidiyor.
  • aynı sorun bendede var son mesajı görmek için manuel olarak sayfanın sonuna almamız gerekiyor
  • konunun içinde "tavsiye" geçen mesajları aratıyorum mesela buluyor ancak tıklayamıyorum aşırı saçma :(
  • Android sürümde mobil oyunlar kategorisinde herhangi bir habere tıkladığımda ilgili haber yerine farklı haber gelmekte.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.