Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar, konu listelerinin hiçbirinde karşınıza çıkmayacak şekilde ayarladık bloklu kişilerin konularını ama görünen o ki bir kısımda eksik kalmış. Hangi sayfadan, listeden ulaştınız acaba konuya?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Selam, "İnternet Servis Sağlayacılar" forumunda karşıma düşmeye devam ediyor. "NetSpeed" bölümünde engelli olanların konusu listede karşıma geliyor, gerçi bölümün kendisini de gizlemiştim ancak o da çalışmıyor Ek olarak belirttiğim gibi "code" olarak eklenen tracert sonuçları gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 24 Eylül 2020; 12:56:49 >
  • Bir konuda mesajıma yanıt geliyor bildirimlerden tıklıyorum gelen yanıtı görmek için ancak popüler yanıtlar geliyor karsima . Bu her konuda olmuyor ancak bazı konularda oluyor . Örnek olarak ekran kaydı bırakıyorum . Ekran kaydında en son gelen bildirimde(tdsi nick'li kullanıcının bildirimi) bu sorunu yaşıyor olduğum gözükmekte .

https://streamable.com/12nmjq

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son guncellemeden sonra sadece wifi ile bagli iken bildirimler geliyor. Hucresel ile bagli iken konu bildirimleri gelmiyor

• Güncellemeden sonra bana da wifi ile kullanımda bildirim gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 25 Eylül 2020; 22:43:19 >
  • Bana hiç bir şekilde bildirim gelmiyor. Son güncellemeden sonra.

bildirimler çalışmıyor
  • hesap silme

• Merhaba hesabımın silinmesini talep ediyorum

• Hicbir bildirim gelmiyor artik.

hocam profilinde fotoğraflar kısmında ilginç bir fotoğraf var, test bölümünde neler test ediyorsunuz öyle bildirimler 4-5 gündür çalışmıyor bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Eylül 2020; 1:15:16 >
  • Şikayet sayfasında çok saçma bir hata var. Misal bir mesajı şikayet edeceğiz, her yeri dolduruyoruz açıklamayı yazıyoruz bir de ne görelim mesaj daha önce şikayet edilmiş. Eğer benden önce başkası şikayet ettiyse, Masaüstü sürümde olduğu gibi hiç şikayet sayfanın açılmaması gerekiyor. Yazıyoruz yazıyoruz gönder'e basıyoruz. Üstten hata mesajı beliriyor "daha önce şikayet edildi" diye.

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

Peki yazdıktan sonra engellediğimi görmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 29 Eylül 2020; 19:33:2 >
  • Bir geri bildirimde daha bulunayım.

Silinmiş mesajı ya da modların sildiği bir mesajın alıntılanmış/cevaplanmış halini ne yazılmış diye genişletmek isteyince işaretlediğim yerde loading olarak tekrara düşüyor ve kaybolmuyor. İnsan kendinden şüphe ediyor acaba internet mi koptu diye. Haberiniz ola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 29 Eylül 2020; 22:8:48 >
  • Birisi mesajı cevapladiginda bildirim gelmiyor ve bildirim alanında da çıkmıyor sadece mobilde bildirimlerde okunmamislar kısmına girersem görebiliyorum

• Güncelleme ile bildirimler düzelir diye umut ettik ama hala özel mesaj gelince bildirim gelmiyor, ne zaman düzelecek bu bildirim sorunu? İlgilenilmesi ümidiyle..

• Bu hep mi oluyor arada sırada mı oluyor bazı konularda bazı mesajlarda oluyor mu biz sorunu tekrar edemedik.

• gun kullanıcısına yanıt
    Hep oluyor bu sorun. Dün akşam "hocam sen en iyisi bu mesajını sil" benzeri bir mesaj gördüm. Mesajı genişletmek için yukarıda yazdığım yolu izledim. Sonuç yine aynı. Ne bir hata ya da mesaj silinmiştir benzeri uyarı vermedi. Loading loop oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 8 Ekim 2020; 1:46:0 >
  • Merhabalar. Mesajları silince o an listeden gitmiyor. Sayfanın yenilenmesi gerekiyor. Mesaj kısmındaki diğer işlemler için de geçerli. Bir de mesajlar kısmında çoklu seçim olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 8 Ekim 2020; 8:55:24 >
  • Forumun belli bölgelerinde test edip işleme aldığınız yeni hızlı cevap bölümü kısmı sorunlu haberiniz olsun. İlk başlarda ülke gündeminde, geçtiğimiz günlerde ise sıcak fırsatlara da yeni paneli aktif ettiniz. Fakat mobil uygulama ile arasında satır uyuşmazlığı var.

Edit: Link ile alakası yok önden belirteyim. Farklı farklı satırlara kelime yazsanız bile, uygulamada yan yana geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 8 Ekim 2020; 16:35:38 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.