Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazen konu veya haber içeriğinde takılıyor ve hiçbir tuş çalışmıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geri tuşuyla çıkılamayan Ender uygulamalardan.!! Bir gere girdinmi daha çıkamıyorsun.

• gun kullanıcısına yanıt
    Evet duzeldi. Tum konularda vardı.

• Takip ettiğim başlığa yeni mesaj yazılınca bildirim gelmiyor

• Belli başlı popüler konulara girilmiyor. Komedi gibi. Bağlantı zaman aşımına uğradı saçmalığı bir türlü düzelmedi. Yıllardır aynı rezillik.

• Bağlantı zaman aşımına uğradı uyarısı her konuda var

• Bildirimler iyi çalışmıyor

• handsame_ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Takip ettiğim konuların hiç birinden bildirim gelmiyor. Böyle olunca da uygulamanın anlamı yok

• merhaba fovori konularımla ilgili bildirim gelmiyor telefonuma sebebi nedir acaba?

• katakulli_35 K kullanıcısına yanıt
    Herkes aynı soruyu soruyor farkında mısın :)

• merhaba,sn dh editörleri, Lütfen dh mini sürümünde her sayfayı açtıgımızda uygulamada aç bildirimini kapatınız, her sayfaya girişinde bu uyarı çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirimlerde halen sıkıntı var. Ayrica bildirime tıkladiğimda bazen boş ekranda kaliyor

• Haberleri okurken herhangi bir habere girdikten sonra alt kısımda alakalı haberler oluyor. Alt kısımdaki haberlerden herhangi birine tıkladığımizda, tıkladığım haber değil bir önceki sayfaya geri gidiyorum.

• Bir problem mi yoksa böyle mi tasarladınız bilmiyorum ama bildirmek istedim.
    Bütün uygulama bildirimleri aynı tonda ve şeffaflıkta gözükürken, sadece dh uygulamasının bildirimleri daha beyaz ve mat gözüküyor.
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 4 Nisan 2021; 14:36:12 >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Sana yine bildirim geliyor bize hiç gelmiyor

• Öncelikle DH ye uye olmamın nedeni teknoljik haberlerin on planda verilmesi. Fakat uzun bir aradan sonra bugün tekrar üyeliğimi tazeleyip giriş yaptım. Karşımda 103 amiral bildirisi yani siyasi bildirim, olabilir deyip bende kendi yorumumu yazdım ama üzerinden iki dakika gecmeden biri bana yavşak tabiri ile cevap verdi bende kendisine nazikçe cevap verdim ama bir dakika sonra adamin bana yazdığı yorum yok olmuştu. Benim ona yazdığım yorum ise duruyordu. Bu tip paylaşımları kimlerin yapıp hemen sildigini öğrenebiliriz. Madem sileceksin ve sözlerini yanlis buluyorsun neden yazıyorsun
    Sonuç teknoliji konusunda bir birim oldugu icin geldim eger siyasi yazilara izin verilecekse burası durulmaya degermi zannetmem.

• Bütün uygulamalardan geri tuşuna basarak çıkabiliyoruz fakat DonanımHaber uygulamasından çıkamıyoruz. Bu saçmalık ne zaman düzelecek?

• Bildirim sorunu yaşayanlar programdan çıkış yapın tekrar üyeliğiniz ile giriş yapın bildirimler çalışıyor. Bunu şimdiye kadar niçin kimse yazmadı anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: STorM003

Geri tuşuyla programdan çıkamıyorum.
    Bazen konu veya haber içeriğinde takılıyor ve hiçbir tuş çalışmıyor.

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.