Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.0 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.302
Cevap
25
Favori
53.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 569
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 125
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 96
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (201 mesaj) Kefelon (125 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (701 mesaj) Mobil (155 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (2 mesaj) (50 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.9.0 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    16254 Mesaj

Tamamdır hocam.
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    16254 Mesaj

Fotoğraf sorunu düzelmemiş hocam. Ekte gönderiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Teşekkürler test ettim düzelmiş
    |
    |
  • Yarbay
    3971 Mesaj
    Sol taraftaki yardımcı konunun en alt kısmına indirme yapmıyor. Konunun en altına inip aşağıdan yukarı çekip yenileme yapınca iki üç gün sonraki gönderilerin olduğu yere gönderiyor. Halbuki iki üç gün önceki mesajın üstünde bir iki saat öncesinde yazılan mesaj var :) biraz çorba yani. Fark eden oldu mu?
  • Firma Yetkilisi
    4 Mesaj
    Tüm bildirimlerim okundu olarak gözükmesine rağmen bildirim alarm ikonunda 1 tane okunmamış bildirim var diye uyarı veriyor. Tüm bildirimlerimi tekrar açtım ama orda uyarı takıldı kaldı. Resimde sağ üst alarm ikonu!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 15 Şubat 2021; 20:35:0 >
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    Selamlar
    Bilmiyorum bu zamana kadar bu fikri veren oldu mu ama ikinci el bölümünde işaretlediğim kısma kişinin aldığı referans sayısı ve yıldızı eklense güzel olmaz mı? Bu haliyle inanılmaz eziyet. Profile gir oradan dükkan daha sonra referanslar... Oraya kadar gitsek bile orası da çok özensiz yapılmış.
    Misal masaüstü sürümde ne güzel avatarın altında çoğu şeye ulaşabiliyoruz. Yukarıda dediğim gibi kırmızı işaretlediğim müsait alana düzenleme yapılabilir.

• Er
    2 Mesaj
    Merhabalar mobil uygulama üzerinde filtreleme özelliği olarak örneğin AMD işlemci am4 özelliği devamlı takip etmek istediğimde böyle bi seçenek eklenmesi güzel olur. Ve konu ne zaman açıldığı en son açılan konular diye bi takip filtreleme göremedim.
  • Er
    2 Mesaj
    Sizden ricam okuduğumuz konular daha sonra baktığımızda okunduğuna dair bi renklendirme yapılsın
  • General
    9566 Mesaj

Teşekkürler değerlendireceğiz
    |
    |
    couraqe94_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Böyle bir şey yok değerlendireceğiz.
    |
    |
    couraqe94_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Bunu yapalım teşekkürler
    |
    |
    deresay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Diğer android cihazlarda durum böyle midir bilmiyorum fakat, kullandığım tablette "otomatik döndürme"yi kapatsam bile açıyı değiştirdiğimde ekran yine de dönüyor. Buna bir bakarsanız sevinirim.
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    Birisinin dukkanini takip ediyorum. Urun eklediginde bildirim aliyorum tikliyorum ama kullanici bulunamadi diyor. Uyenin ismine tikliyorum yine kullanici bulunamadi hatasi aliyorum
  • General
    9566 Mesaj

Bunu ayarlayalım.

|
    |
    fastpunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1224 Mesaj
    Ben mi yanlış yapıyorum emin değilim ama...
    Örneğin bir konuyu favoriye ekliyorum. Ama bildirim gelmesin diye işaretliyorum. Israrla bildirim geliyor. İlgili bile değil tamamen kapalı...
    Favoriye alıyorum ki kolay ulaşıp yazıp okuyayım. Ama her yazandan haber geliyor. Bu düzelebilir mi?
  • General
    9566 Mesaj

Konu detaydaki olay bozulmuş sanırım şimdilik favoriden yapabilirsiniz. Birazdan da düzelteceğiz bize play store'dan 5 yıldız verirseniz seviniriz.

|
    |
    tiestoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Merhaba bir sonraki sürümde bu sorun düzelmiş olacak. Bizi play store'dan 5 yıldız ile taçlandırırsanız seviniriz.

|
    |
    fastpunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Merhaba ;

Söylediğiniz için teşekkürler bir sonraki sürümde çözülmüş olacak sorunu tespit ettik. Bizi play store'dan 5 yıldız ile taçlandırırsanız çok mutlu oluruz.

|
    |
    marcelor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Bu hatanın farkındayız ilerki sürümlerde çözeceğiz şimdilik kolay bir çözüm yapamadık kusura bakmayın.

|
    |
    byJuck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9566 Mesaj

Bundan sonrakileri düzelteceğiz kusura bakmayın.

|
    |
    9unkarekoku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.