Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı hatayı ben de alıyorum.
  • fthtsn34 F kullanıcısına yanıt
    Düzelir inşallah.
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/622961/(7a95571d-7e54-4207-8c0d-4c4f68497e05.png, 2048, 1405, 9D683D)[/simage]

Yazıya foto yüklerken böyle görünme sorunları başladı. Sadece link görünüyor, görsel görünmüyor?
  • Mobil uygulamadan yüklenen fotoğraflar görünmüyor konu içinde, 2.el bölümünde açtığım konuya resim eklemek istediğimde link çıkıyor ama resim görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 10 Şubat 2021; 19:57:13 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    fthtsn34 F kullanıcısına yanıt

Belli konularda mı oluyor hep aynı konuda oluyor ?

@fthtsn34

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
  • gun kullanıcısına yanıt

Her konuda var hocam :( Ekran görüntülerini eklemiştim bir önceki mesajımda :((((

Bir de eklenen fotoğraflar/resimler önizlemeli gözükmüyor. Üstte yazmışlar bu hata ile ilgili.

Nereden tıklıyorsunuz konuya konu listesinden mi ?

Favorilerden mi ?

Bildirimlerden mi ?

Forum ana sayfasından mı ?

Peki ilk defa girdiğiniz konularda da oluyor mu önceden girdiklerinizde mi sadece ?

Konu listesinden tıkladığımda hata aldım hocam. Hatayı verince listeye geri dönüyor.

Peki ilk defa girdiğiniz konularda da oluyor mu önceden girdiklerinizde mi sadece ?

İlk kez gireceğim bir konuda da yaşadım, halihazırda mesajımın olduğu bir konuda da yaşadım hocam. Ancak şu an iyi gibi, bir hata ile karşılaşmadım bugün.
  • Resim yükleme sorunu düzeldi diğerine bakıyoruz sizinle iletişime geçebiliriz.

@Wiseeman @isakoc @fthtsn34

Tamamdır hocam.
    Tamamdır hocam.
    Fotoğraf sorunu düzelmemiş hocam. Ekte gönderiyorum.

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    Teşekkürler test ettim düzelmiş
  • Sol taraftaki yardımcı konunun en alt kısmına indirme yapmıyor. Konunun en altına inip aşağıdan yukarı çekip yenileme yapınca iki üç gün sonraki gönderilerin olduğu yere gönderiyor. Halbuki iki üç gün önceki mesajın üstünde bir iki saat öncesinde yazılan mesaj var :) biraz çorba yani. Fark eden oldu mu?
  • Tüm bildirimlerim okundu olarak gözükmesine rağmen bildirim alarm ikonunda 1 tane okunmamış bildirim var diye uyarı veriyor. Tüm bildirimlerimi tekrar açtım ama orda uyarı takıldı kaldı. Resimde sağ üst alarm ikonu!! Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 15 Şubat 2021; 20:35:0 >
  • Selamlar
    Bilmiyorum bu zamana kadar bu fikri veren oldu mu ama ikinci el bölümünde işaretlediğim kısma kişinin aldığı referans sayısı ve yıldızı eklense güzel olmaz mı? Bu haliyle inanılmaz eziyet. Profile gir oradan dükkan daha sonra referanslar... Oraya kadar gitsek bile orası da çok özensiz yapılmış.
    Misal masaüstü sürümde ne güzel avatarın altında çoğu şeye ulaşabiliyoruz. Yukarıda dediğim gibi kırmızı işaretlediğim müsait alana düzenleme yapılabilir.

• Merhabalar mobil uygulama üzerinde filtreleme özelliği olarak örneğin AMD işlemci am4 özelliği devamlı takip etmek istediğimde böyle bi seçenek eklenmesi güzel olur. Ve konu ne zaman açıldığı en son açılan konular diye bi takip filtreleme göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.