Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, daha önce birkaç kere ekip olarak konuda bahsettiğiniz problemleri inceledik. Ancak forumun diğer bölümlerine kıyasla, bu konuyu (Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi) daha sıkı takip ettiğimizi söyleyebilirim. Diğer bölümlerde yazdığınız yorumlar gözümüzden kaçtıysa forum destek ekibimizden bize ulaşması zaman alabiliyor. Bu konu içerisindeki geri dönüşleri ise Android ekibi olarak bizzat düzenli inceliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 2 Temmuz 2020; 17:25:13 >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ilginiz için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Geri bildirimlerimiz için de biz teşekkür ederiz

• Mesajı yazıp gönderdikten sonra, ilgili konuya dönmüyor veya mesaj gitmedi diye hata veriyor ama aslında mesaj gitmiş oluyor. Aynı problemi yaşıyorum.

• İlgileniyoruz
  • Konularda resimler bu şekilde çıkıyor. Önbellek temizledim ama birşey değişmedi

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Merhaba arkadaşlar, konuya cevap yazarken veya yeni konu açarken mesajın gönderilememe sorununu çözdük. Ek olarak bazı resimlerin beyaz şerit şeklinde kalıp yüklenmemesi problemi de giderildi. Herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek olmadan deneyebilirsiniz. Problemle karşılaşırsanız geri dönüşlerinizi bekliyoruz Bu arada biraz geciktik, kusura bakmayın
    İyi forumlar hepinize.
    @Cbklqn @A Lifetime @NT2L @XpressMusic34 @XaserED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 7 Temmuz 2020; 11:4:22 >
  • Favori konularımda ikinci el ilanım mevcut. İçerisine girdiğimde ilanı güncellemek için bir buton vesaire göremedim hocam. Bunu mobile de getiremez misiniz? Mecbur tarayıcıdan girip ilanı güncellemek zorunda kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 7 Temmuz 2020; 18:55:30 >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ilanı güncellemekten kasıt nedir acaba? Mesaj içeriğini düzenlemek mi yoksa ilanı satılmıştır / forum dışına satıldı vs. olarak güncellemek mi?
    Güncel satış durumunda olan ilan, 24 saatte bir yenilenerek konunun tekrardan üste çıkması sağlanıyor. Bu tarayıcıda yapılıyor ama mobilde de yapılsa harika olur. İlanlarımı dün tarayıcıdan güncelledim. Bugün unutmazsam süresi dolduğunda ekran görüntüsü alır buraya eklerim hocam

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Evet bu özellik maalesef bulunmuyor uygulamada, gündeme alalım tekrardan, teşekkürler geri bildirim için

Merhaba problem düzelmiş gözüküyor, ilgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz, iyi forumlar
    Sağolun, bilmukabele.
  • Gta sandres

• Bildirimler gelmiyor forum mesajlari 1-2 gun sonra filan gelmeye basliyor satis kaciriyoruz.

Bildirimler 18 saat sonra geliyor.

• @NT2L @silent_34_

Hemen bakıyoruz arkadaşlar, geri bildirim için teşekkürler
  • Referanslar uygulama üstünden görünüyor fakat yıldızlar yok 2.el alışveriş kısmını kullananlar için olmazsa olmaz,eklenirse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 17 Temmuz 2020; 16:56:44 >
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ikinci el ve dükkan kısmındaki eksikliklerin farkındayız. En kısa sürede o kısımda kapsamlı bir değişim planlıyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.