Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.8 Google Play ve AppGallery'de]

Bu Konudaki Kullanıcılar: motokops
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
2.276
Cevap
25
Favori
52.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 562
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 123
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (189 mesaj) Kefelon (123 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (689 mesaj) Mobil (155 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (36 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.8 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    9452 Mesaj

Bazı cihazlarda okunma ile alakalı sorun yaşadığımız için bu şekilde bir arka plan atayarak sorunu çözmüştük o yüzden bu şekilde kaldı.
    |
    |
    KNTLG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj

Anladim ozaman favoriyi takip edeceğiz bundan sonra

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj
    Son güncel uygulama, mi9t android 11. Konuyu gizle diyorum onay veriyorum yarın baktığımda yine konu görünüyor, sürekli olarak gizle diyorum fakat bu fonksiyonun işe yaradığını görmedim.

|
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Telefonumu sıfırladıktan sonra uygulamayı Play Store'dan yükledim. Uygulamaya her girişimde forum kısmını açtığımda "ilgi alanları" penceresi açılıyor. Uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda yine "ilgi alanları" penceresi açılıyor. Seçenekleri kaydetmiyor sanırsam. Eski bir sürüm yükleyip "ilgi alanları" penceresi açıldığında kaydedip uygulamayı güncelledim, sorunum çözüldü. Fakat güncel sürümde böyle bir sıkıntı var haberiniz olsun.

• Teğmen
    173 Mesaj
    Resimleri görüntüleme konusunda biraz daha kullanışlı olunabilir. Bugüne kadar bunun sağlanmaması da ayrı bir tembellik bence. Üşengeç misiniz nesiniz, anlamadım ki. Gerekli detaylı açıklama android@donanimhaber.com mail adresine gönderildi, lütfen kontrol edin.

• General
    9452 Mesaj

Yeni değişti orası biraz işlevselliğinde bug oluşmuş en yakın zamanda düzeltiriz teşekkürler.
    |
    |
    Benizakura kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9452 Mesaj

Bununla ilgileniyoruz.
    |
    |
    efyavas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    merhaba genel bi isteğim olacak. forumda kripto paralarla ilgili bi bölüm yok galiba. açarmısınız. iyi bş araştırma yapıp.

• Er
    4 Mesaj
    En son açtığım konu başlığından en az on tane var ama benim başlığım silindi sebebi nedir

|
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Uygulama açıldıktan sonra favoriler sekmesinden haberler sekmesine geçmesi 9 saniye sürüyor. Telefonum eski fakat bu kadar yavaş olması normal değil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj
    Şu an ki sürümde 5 6 tane favori konularım var. Malesef sadece 2 tanesi gözüküyor diğerleri yok. Pc de girince bi sorun olmadı. Her sayfaya girince en son ki yazılanlara bakmak için sürekli sayfa atlama butonu ile uğraşmam gerekiyor. Bi önceki sürüm daha iyiydi. Berbat durumda şu an ki sürüm

|
    |
  • General
    9452 Mesaj

Böyle bir forum var aramayı kullandınız bulamadınız mı yoksa göz mü gezdirdiniz acaba ?

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2111/tt.htm
    |
    |
    the guardian14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gun

Böyle bir forum var aramayı kullandınız bulamadınız mı yoksa göz mü gezdirdiniz acaba ?

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2111/tt.htm

yazdıktan sonra farkettim :)

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Belirlediğiniz "Topluluk Kuralları" kişisine göre değişmektemidir. Irkçlık, Siyaset ve Dini değerleri aşalıyan konular ve mesajlar miğde bulandırıyor. Yasak olmasına rapmen alenen göz yumuyorsunuz. Ya topluluk kurallarınızı değiştirin veya kişiye özeldir diye düzenleyin. forum

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Hesabımı kapatmak istiyorum nasıl yapabiliriz herhangi bir seçenek yok bununla alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossDemos -- 15 Mayıs 2021; 20:53:43 >
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Bi konuya ilk kez bakıp geri geldiğinizde ana portala dönülúyor.ama ikinci kez baktiginizda farkli konu olsada normal geri geliyor.ilk kez bakildigindada normal geri gitse iyi olur.ozetle olan şu ornegin: sicak firsatlar/herhangi konuya giriş buradan geri yaptiginizda / ana portal cikiyor. Ama ikinci kez bakip geri geldiginizde normal sicak firsatlara donuyor(olmasi gereken)

|
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,503
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.