Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.8 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.276
Cevap
25
Favori
52.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 562
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 123
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (189 mesaj) Kefelon (123 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (689 mesaj) Mobil (155 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (36 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.8 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    9455 Mesaj

1. Çözülmüş olması gerek
    2. Bunu tamamen tüm sürümler için kaldırdık. Her yerde uygulamada aç var çünkü.
    3. Profil tamamen değişiyor o yayına girdiğinde farklı şeylerler karşılacaksınız ondan sonra konuşalım.
    4. Özel mesaj resim tıklama Bunu düzelteceğiz teşekkürler
    5. Göreceli tarih listemizde erteledik kusura bakmayın
    6. Yeni gelecek profil ile düzelecek.

Tüm bildirimleriniz için çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XpressMusic34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    16076 Mesaj

Merhaba hocam.

1. Aynen hocam çözülmüş, çok teşekkür ederim :)
    2. Tamamdır hocam.
    3. Ooo sürprizli diyorsunuz :) Tamamdır hocam.
    4. Aynen hocam bunu yaparsanız harika olur.
    5. Hocam bu konu ne zaman gelir acaba?
    6. Tamamdır hocam.

Rica ederim hocam :) @gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 21 Ocak 2021; 20:43:11 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gun
  • Teğmen
    100 Mesaj

Merhaba,

Kendi konumu Andorid Mobil uygulamada konumu sola çekerek daha fazla yazan seçenekten gizle seçerek (resimdeki gibi ) gizledim sonra tekrar aktif etmek istediğimde nedense sadece uygulamada konu görünmüyor, tarayıcıda görünüyor. Başkalarıda görüyor uygulamada kendimde kullanıcı çıkışı yapınca görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLisT_ -- 24 Ocak 2021; 23:16:26 >
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj

Hala devam ediyor, sorunu anlatabildim mi bilmiyorum belki tam ifade edememiş olabilirim, her bildirimden sonra gönderiniz okuyup uygulamayı tamamen kapatıp sonra diğer bildirime tıklıyorum ki açılsın yoksa kesinlikle açılmıyor eskisi kalmaya devam ediyor. Enteresan bir şey. Kolay gelsin tekrardan 👍🏻
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    IOS uygulamasına da karanlık tema gelsin artık. Gözümüz kör oldu :(
  • General
    9455 Mesaj

Bizde çok istiyoruz ancak elimiz kolumuz şimdilik bağlı. İlerde inşallah olacak.
    |
    |
    Ah Sahm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9455 Mesaj

Bu sürüm çıkmadan düzelmez kusura bakmayın.
    |
    |
    Bengicem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

Ne kusuru estağfurullah, benim için çok bir problem değil, yaşadığım bir sorunu feedback yapmak istedim sadece 😊😊🏻
    |
    |
  • Yarbay
    2691 Mesaj
    Neden şu forumu satıp bizi kurtarmıyorsunuz?
    Çifte standartlarınızdan, para tutkunuzdan, üstü kapalı Atatürk düşmanlığınızdan, yandaşlığınızdan vs. gına geldi.

Neyse gelmişken birkaç şey yazayım, saatlerce uygulama buglarını listelemeyeceğim tabiki (neresi düzgün ki).

İmzalardaki resimler kocaman çıkıyor, ayrıca androidden yazınca web de imza gözükmüyor.

Bu vatandaşta kimse tüm bildirimlerde resmi var, default olmuş.

• Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Uygulamadan mail adresi değiştiremiyorum değiştirip kaydediyorum, tekrar profil güncelleme kısmına girip bakıyorum yine aynı adres.
  • Yarbay
    16853 Mesaj

+1

Şaka gibi.
    |
    |
    NT2L kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3932 Mesaj
    Mağazaya bakıyorum da Huawei için güncelleme daha hızlı çıkıyor Google play store hâlâ eski sürümde. Sıkıntı mı çıkarıyor acaba?
  • General
    9455 Mesaj

Play Store ile aynı anda gönderiyoruz, App Gallery aynı gün, Play Store bir haftada onaylıyor.

Bizde isteriz ki aynı gün çıksın ama haber uygulaması diye işaretlediğimizden beri böyle saçma bir şekilde bekletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 27 Ocak 2021; 22:24:42 >
    |
    |
    byJuck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Hızlı konu aç diye bir özellik var konunun üstünde fakat bence hızlandırmak için değil yavaşlatmak için var o özellik. Zaten gireceğim yere kadar girmişim o bölümde hızlı konu aç'a tıklıyorum başlık soruyor, giriyorum nerede açmak istersiniz diyor şaka gibi ama değil.

Benim düşünceme göre zaten oraya bastığım anda olduğu forumda ve bölümde konu açması gerekir daha bir de nerede açmak istiyorsun diye sormak hem gereksiz hem de hızlı kelimesi ile çelişiyor. Tek tek seçeceksem zaten hızlı değil normal oluyor.

Bir diğer sorun, tema olarak gündüz teması dışında her hangi bir tema seçince hızlı konu aç bölümünde başlık yazarken renkler uyumlu değil ben tasarımdan anlamam ama böyle de olmaması gerekir diye düşünüyorum çünkü daha doğru dürüst görünmüyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9unkarekoku -- 27 Ocak 2021; 22:32:22 >

• General
    9455 Mesaj

Doğru diyorsunuz iOS’te düzgün orası demek ki taa ilk zamandan beri yanlış yapılmış olabilir.

Yalnız eğer girdiğiniz forumun alt forumu var ise onu seçmenizi isteyecektir zira tüm forumda böyle alt forum var ise alt forum seçtiriyoruz.

Renk işi haklısınız düzeltelim daha açık renkler koyalım.
    |
    |
    9unkarekoku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

Evet alt forumu olsa haklısınız, ama inebileceğim en alt forumdayım bu durumda daha gidecek yer olmadığı için olduğu yerde açması gerekir.
    |
    |
  • General
    9455 Mesaj

İmza olayı çözüldü ama bir sonraki sürüme,

Bildirim olayı ise Backend tarafında çözüldü düzelmiş olması gerek.
    |
    |
    NT2L kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9455 Mesaj

Kaç resim yüklemek istediniz bunla alakalı bir çalışma yapacağız
    |
    |
    srknzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1039 Mesaj

Android mobil uyg da bildirimim var gozukmesine ragmen tiklandiginda okunmamis bildirim gozukmuyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

üstad iki ye bile izin vermiyor bir resmi seçiyorum diğerine geçince önceki resimdeki tiki kaldırıyor
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.