Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle bir problem var: Diyelim favorilere eklediğim 7 konu var. Bu favorilerden birine baktım ve tüm faovrilerin bulunduğu favori sekmesine geri geldim sonrada uygulamayı kapattım. Uygulamayı tekrar açtığımda favoriler sayfasına değil kafasına göre favoriler içerisinden bir konuyu açıyor. Bir diğer problemde daha önceki sürümlerde de vardı mesela favorilerim olan konulardan 3 tanesine mesaj gelmiş bakıyorum ve favorilerin hepsinin gözüktüğü menüye geri dönüyorum. Fakat buna rağmen kalp amblemi içeirisinde hala okunmamış 3 konu bildirimi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri mesajı alintiladiginda bildirim geliyor. Ona tıkladığınızda konu başına yönlendiriyor sizi. Güncellemeden sonra oldu bu olay.

• Forumda dolaşırken bir konunun son mesajına gitmek için iki aşamadan geçiyoruz ancak ios uygulamasında sadece sola çekmek yetiyor. Bence biraz uğraştırıcı ya konunun sağ alt köşesindeki ok isaretine tıklayalım yada ios da olduğu gibi sola çekerek son mesaja gidelim

• Güncellemeden sonra sistemsel hata uyarısı çıkıyor. 2 kere de 1 açışta.

• Selamlar, son güncellemede kaldığım konu veya haberden devam et özelliği varsayılan olarak aktif hale getirildi. Karşılaştığınız sorunları şu an inceliyoruz, sıradaki güncelleme ile sorunlarınız çözülmüş olacaktır. Dilerseniz bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. (Sağ Menü'den -> Uygulama ve Gizlilik Ayaları -> Kaldığım Yerden Devam Et Kapat -> Bitir)

@KenanK89

• xhallens kullanıcısına yanıt

Yeni sürüm çıktı onda denediniz mi o sonuç vermez ise uygulamadan çıkıp tekrar giriş yapabilir misiniz ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • gun kullanıcısına yanıt
    son sürüme güncelledim uygulamadan çıkıp tekrar giriş yaptım fakat durum aynı. isterseniz durumu pm den detaylı şekilde anlatıp ekran görüntüsüyle göstereyim

Selamlar,

Android uygulama geliştiricilerinden Onur ben. Özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz bana. Detayları dinleyip hızlıca çözmeye çalışalım.

Teşekkürler.

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt

bunu yeni sürümlerde yapmayı planlıyoruz

Biz bu arada tespit ettik sorunu en kısa sürede çözeceğiz teşekkürler geri bildiriminiz için.

• Son sürümde uygulamaya girişte sık sık sistemsel hata uyarısı çıkıyor.
    Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 16 Ekim 2020; 17:34:28 >
  • gokhannexus G kullanıcısına yanıt

Play store'da benzer bir yorum yapan GOKHAN sizseniz puanımızı güncellerseniz seviniriz. Şu sıralar bir 4.5 bir 4.6 oluyoruz yardım gerekli biraz. Önceki mesajda yazdığım gibi bunu uzun zamandır değerlendiriyorduk şimdi biraz daha vaktimiz var ve teknoloji daha uygun olduğu için birde sizin yorumunuz nedeniyle yapacağız. Yalnız sadece konu listeleme sayfaları için bunu yapacağız forum ana açılış sayfası için farklı bir fikrimiz var.

• quote:

• Son guncelleme ile birlikte profilimi goruntulemiyor. Kullanici bulunamadi hatasi veriyor surekli

• Karkoc43 kullanıcısına yanıt

Detayları öğrenmek için özel mesaj yolladım, kontrol edebilirseniz hızlıca çözelim.

• 3.7.1 sürümü aşamalı olarak dağıtıma başlandı. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merhaba. Play station alınmış ve satılık olarak ayrı ayrı görülmüyor. Bu şekilde daha iyi idi. Bilgi verirmisiniz

• Çok fazla pil yiyor aynı sürede instagramın iki katı

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 22 Ekim 2020; 23:40:48 >
  • Merhaba güncelleme ile swipe özelliği eklendi, konulara girmek için konu sekmesini sağa doğru kaydırmanız yeterlidir.

• Son güncelleme ile konulara giriş yapamayan arkadaşların sorunları çözülmüştür.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.