Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.6 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.269
Cevap
27
Favori
52.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 558
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 123
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (188 mesaj) Kefelon (123 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (687 mesaj) Mobil (155 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (31 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.6 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    306 Mesaj
    Haberleri okurken herhangi bir habere girdikten sonra alt kısımda alakalı haberler oluyor. Alt kısımdaki haberlerden herhangi birine tıkladığımizda, tıkladığım haber değil bir önceki sayfaya geri gidiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3249 Mesaj
    Bir problem mi yoksa böyle mi tasarladınız bilmiyorum ama bildirmek istedim.
    Bütün uygulama bildirimleri aynı tonda ve şeffaflıkta gözükürken, sadece dh uygulamasının bildirimleri daha beyaz ve mat gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 4 Nisan 2021; 14:36:12 >
  • Yarbay
    5500 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Sana yine bildirim geliyor bize hiç gelmiyor

|
    |
    KNTLG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Öncelikle DH ye uye olmamın nedeni teknoljik haberlerin on planda verilmesi. Fakat uzun bir aradan sonra bugün tekrar üyeliğimi tazeleyip giriş yaptım. Karşımda 103 amiral bildirisi yani siyasi bildirim, olabilir deyip bende kendi yorumumu yazdım ama üzerinden iki dakika gecmeden biri bana yavşak tabiri ile cevap verdi bende kendisine nazikçe cevap verdim ama bir dakika sonra adamin bana yazdığı yorum yok olmuştu. Benim ona yazdığım yorum ise duruyordu. Bu tip paylaşımları kimlerin yapıp hemen sildigini öğrenebiliriz. Madem sileceksin ve sözlerini yanlis buluyorsun neden yazıyorsun
    Sonuç teknoliji konusunda bir birim oldugu icin geldim eger siyasi yazilara izin verilecekse burası durulmaya degermi zannetmem.

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bütün uygulamalardan geri tuşuna basarak çıkabiliyoruz fakat DonanımHaber uygulamasından çıkamıyoruz. Bu saçmalık ne zaman düzelecek?

|
    |
  • Yarbay
    5500 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Bildirim sorunu yaşayanlar programdan çıkış yapın tekrar üyeliğiniz ile giriş yapın bildirimler çalışıyor. Bunu şimdiye kadar niçin kimse yazmadı anlamış değilim.

|
    |
  • General
    9420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: STorM003

Geri tuşuyla programdan çıkamıyorum.
    Bazen konu veya haber içeriğinde takılıyor ve hiçbir tuş çalışmıyor.

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

|
    |
  • General
    9420 Mesaj

Merhaba güncel sürümde sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

|
    |
    Turbetfurzey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

|
    |
    handsame_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

|
    |
    Turbetfurzey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

Merhaba güncel sürümde 3.8.6 nolu sürümde ki şu anda kademeli olarak yayılmakta sorun çözülmüştür. Bizi 5 yıldızla taçlandırırsanız çok seviniriz.

|
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Görmek istemediğim konuları teker teker gizlememe rağmen görmeye devam ediyorum, nasıl düzeltebilirim

|
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    Android widget'ı karanlık temalı olarak kullanmak istiyorum. Uygulama karanlık temalı ama widget beyaz arka planlı gece rahatsız ediyor çok

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    Merhaba , bazi konularda gezerken son sayfaya gidebilirken bazilarinda gidemiyorum.Ornek banka mevduat faizleri konusunda solda cikan oklar ile son sayfaya gitmek icin tikladigimda uygulama uzun sure bekletiyor ama son sayfaya yonlendirmiyor.Doviz kurlari konusunda ise bazen sorun oluyor bazen olmuyor.

• Yüzbaşı
    417 Mesaj

Halen güncellemelerin bildirimleri gelmiyor. Üzerine tiklayinca anca gözüküyor. Son sürümdeyim.

|
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

Anlık bir sorun olabilir mi acaba şu anda normal zira.

|
    |
    dogangoxel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

Ekran görüntüsü atsanız tam anlayamadık o zaman ne geliyor ne gelmiyor ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj

Dun ve bugun icin bir problem olmadi.Anlik sorun olabilir, tesekkurler

|
    |
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj

Favori konuma yeni mesaj geldiğinde (güncelleme) sağ üstteki zil butonunda 1 yazardı. Şimdi göstermiyor. Üzerine tiklayinca anca görebiliyorum konu güncellemesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 19 Nisan 2021; 22:46:24 >
    |
    |

• General
    9420 Mesaj

Bunu bilerek yaptık zira altta favori sekmesinde o bilgi var. O çanda artık sadece topluluk bildirimlerinden size özel olanlar gözüküyor.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.