Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm ayarları menü tuşu içine saklanabilir. Abonelik gibi veya yeni konu açıldığında uyar gibi seçenekler eklenebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme yaptım ama filtreleme kısmı gelmedi?

• Bende hala durduruldu hatası var. Yüklediğim ilk günden sonra bir daha açılmadı. Konusunu da açmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Merhaba, uygulamada konuda mesajları okuyup cevaplayın farklı bir uygulamaya geçtikten sonra bildirim mesajı geliyor bir mesajıma cevap geldi diye gelen bildirime dokunuyorum göstermiyor güncellenmemiş en son yazdığım mesaj geliyor. Sayfayı yenilemem gerekiyor yukardan aşağı çekme metodunu ekranda farklı dairesel bi şekil çizerekde yapabilirsek güzel olur ama yine de gelen bildirime dokunduğumuz zaman mesajı da görmemiz gerekiyor

Cidden çok kötü bir problem. İlk çözülmesi gerekenlerden biri.

Yine de uygulama ilk çıktığı zamanki haline göre aşırı derecede bir yol katetti. Çalışıyorlar kuşkusuz. Ah bir de şu tasarıma el atsalar...

• Hocam yenileme alttan yukarı kaydırma hareketi ile oluyor fakat gelen bildirime dokununca direk açılması çok daha hızlı ve kolay olacaktır
  • Sunucu ile bağlantı kurulamadı. Sürümü güncelleyin hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemsnbc

Sunucu ile bağlantı kurulamadı. Sürümü güncelleyin hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Bende de sorun vardı, son güncelleme ile düzeldi. 1.3.7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemsnbc kullanıcısına yanıt
    yeni sürüm çıkınca öyle hata veriyor güncel sürümü yükleyin diye.

• Allah aşkına şu profil güncelleme olayını düzeltin ya Hala değiştirdim hiçbir şey kaydedilmiyor.
  • GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Kapama yok çok gerekli mi mobilde bile koymamıştık

• armutyus A kullanıcısına yanıt
    Öne alıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Kapama yok çok gerekli mi mobilde bile koymamıştık

Yok çok gerekli değil de test aşamasında söyleyelim de maksat sonradan şikayet gelmesin.Görevim test etmekse düzgün yapayım 😉

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Konu içerisindeki mesaj mı yoksa özel mesaj mı ?

• Her ikiside hocam aynı şekilde

• Konudan geriye gittiğimizde yada forumda mesaj yazdık geriye gittiğimizde hata oldu rapor gönder ekranı çıkıyor

• Alttan yukarı kaydırarak konu güncelleme nedir yah:))) Header'da sağa güncelleme butonu koyun olsun bitsin işte

• Htc m9 6.0 kullanıyorum. Özel mesaj geldi. Okudum, fiziksel geri butonuna bastım geri çıkmak için uygulama crash etti. Not: Bildirimlerden gitmiştim özel mesaja

• Dostlar harika oldu artık iyice alıştım gülücük kullanamıyorum ama telefonun klavyesindekiler var :-) ;-) elinize sağlık tebrik ederim ;-)

• Merhaba merak ettiğim ekte gönderdiğim resimde yanıtla butonuna nasıl basacağım sayfa butonu kapatıyor lütfen bu konu ile ilgilenir misiniz

Birde resim ekleyim dedim eklenmiyor problem yoktu aslında ama resim ekle diyorum resmi seçiyorum yüklenmiyor

• Beyler favori konulara gelen mesajlar bildirime düşüyor mu sizde acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.