Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.3 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.218
Cevap
26
Favori
49.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 542
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 123
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (171 mesaj) Kefelon (123 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (662 mesaj) Mobil (154 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (1 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.3 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    349 Mesaj
    Fovari forumlarinizdan da secili olanlari iptal ermek istyorum ama secimleri kaldirip kaydet ve devam et tusuna bastiigimda kabul etmiyor. Mobil uygulamadada boyle bir secenek yok sanirim oradan iptal etmeye calissam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatsa52 -- 29 Aralık 2020; 13:19:7 >
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    Çok önemli birşey değil ama yine yazayım dedim. Sağ taraftan açılan menüden girdiğimiz çoğu şeyde bildirim var ama sıfır gözüküyor :

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TwoTenComeOn

Kardeşim size destekten talep açıyorum numaramı değiştirdim yardımcı olun yeni konu açamıyorum alım satım yapamıyorum diye bana olabilir diye mesaj atıyorsunuz yardımcı olsanıza numaramı silip yeniden yazayım yada kapatın hesabı tekrar açayım böyle iş mi olur ya
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Arama motorunda bazen DonanımHaber linkleri çıkıyor onları uygulama kurulu olduğu için uygulamada açmayı teklif etse iyi olur, sonuçta bunun zor bir şey olmadığını düşünüyorum.
  • Er
    1 Mesaj
    Mesaj atmış olduğum hesap bana ait değil telefonum da kendiliğinden çıktı. Bunun sebebini öğrenebilir miyim çıkış yapıyorum tekrar geliyor. Telefonumu yeni aldım daha önce kullanılmadı.
    |
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Üniversite ve doktora.. bölümüne konu açacağım zaman beni ilan açmaya yönlendiriyor.
    Bunu nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoisthat -- 2 Ocak 2021; 21:56:25 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Konunun içinde bir kaç link var, birine tıkladım farklı bir konuya gittim geri geldim diğer linke tıklamak istiyorum fakat olmuyor tıklanmıyor konudan çıkıp tekrar girmek gerekiyor ve daha fazla linke tıklayabilmek için de her seferinde konudan çıkmak gerekiyor.

Bahsettiğim konu ve linklerhttps://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147267428
    |
    |
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Portal da cevap yazıyorum, üste çıkar butonu gönder butonunun üzerine gelmiş zorla basabildim bence böyle olmamalı.
  • General
    9109 Mesaj

Onu listeye ekledik tasarım değiştirelim dedik ana sayfaya o iş uzadı derken oranın tekrar yazılması gündemde idi ( kotlin + Mvvm) önünde önüne başka yerlerin yazılması girdi kısaca ertelendi şimdi en önde duruyor.

Fakat yapsak bile hemen Play Store’da iki haftayı buluyor onaylanması uygulamanın. App Gallery var ise iki güne onaylanıyor.
    |
    |
    volcy123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9109 Mesaj

Bundan çoğu kişi rahatsız oluyor diye başta ben yapmadık. Zira arama motoru bir web sitesi oradan bir uygulama açma ise uzun süren bir süreç farklı bir ortama geçiyorsunuz açması vakit alıyor bekliyorsun.

Sizin görüşlerinizi beklerim.
    |
    |
    9unkarekoku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9109 Mesaj

Haklısınız devamlı titreşim rahatsız edici olabilir sizin için fark etmez ise tamamen kapatalım.
    |
    |
    warchief46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1069 Mesaj

Benim için farketmez, kapatabilirsiniz.
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj

Tamam seçimlik bir şey olsun olmaz mı isteyen açar isteyen kapatır? Sonuçta uygulama varken uygulamayı kullanmayı düşünürüm, bir uygulama bir web sürümü işler karışıyor.
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Konu içinde arama var fakat aradığı ve bulduğu şeyi belirtse iyi olur, dün bir ilaçla ilgili bir şey arıyorum konu içinde aradığım şey konu içinde geçiyor fakat bulana kadar kaç sayfa yazı okudum kafam iyice allak bullak oldu. Ben bu sorunları bildiriyorum bir tarayıcı, bir uygulama arasında gidip gelmek istemiyorum, madem uygulama var eksiksiz olsun tarayıcıda olan burda neden eksik olsun?
  • General
    9109 Mesaj

O ayar sadece ana sayfayı etkiliyor diğer yerden kalkmıyor neden kalkmasını istiyorsunuz anlatabilir misiniz ?

|
    |
    fatsa52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Programcı
    3339 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Trtutuklu

Kardeşim size destekten talep açıyorum numaramı değiştirdim yardımcı olun yeni konu açamıyorum alım satım yapamıyorum diye bana olabilir diye mesaj atıyorsunuz yardımcı olsanıza numaramı silip yeniden yazayım yada kapatın hesabı tekrar açayım böyle iş mi olur ya

Telefon numaranızı sıfırladım. Tekrar dener misiniz?

• Yarbay
    26198 Mesaj

merhaba normalde bloklanan kişilerin mesajlarımızı alıntı/cevapla yapamaması gerekiyor ama mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor, kontrol ederseniz sevinirm.

@gun @Kefelon

|
    |
    Bahsedilenler: gun, Citizen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Kefelon
  • Er
    10 Mesaj
    Ben yeniyimde telefon numaram gozkukmez dimi?Bide nasıl hemen yarbay felan olabilirim sıralamalar neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papatrik -- 6 Ocak 2021; 13:1:25 >
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Telefon onay kodum gelmiyor.
    Yardım edebilir misiniz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

Hocam yazacak başka bir yer bulamadım ama anime-manga bölümünde son mesaj tarihi yanlış gösteriliyor. Misal son mesaj 20 dk. önce gelsin. Anime-manga bölümünde 4 gün önce atılmış gibi gözüküyor. Uygulamada değil bu arada mobil sürümde. Kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.