Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende olmuyor enterasan şekilde.
    Edit: Forum başlıkları altında oluyor. Örneğin superonline başlığı altındaki konularda sorun yok ama cevaplanan mesajlar kısmında olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 25 Kasım 2020; 12:34:38 >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    En son sürümde misiniz hocam?
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    3.7.4 benim sürüm.
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Kefelon kullanıcısına yanıt
    Bende de 3.7.4 sürümü mevcut. İlginç bir durum. @Kefelon arkadaşımızı da ekstradan haberdar edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 25 Kasım 2020; 12:38:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Bende olmuyor enterasan şekilde.
    Edit: Forum başlıkları altında oluyor. Örneğin superonline başlığı altındaki konularda sorun yok ama cevaplanan mesajlar kısmında olmuyor.

Merhabalar,

Evet bu özellik forum listesinde mevcut ancak Cevaplanan Mesajlar sayfasında bulunmuyor. Basılı tutarak son mesaja gidebiliyorsunuz. Talep varsa geliştirmesini yapabiliriz. Çok vaktimizi almaz. İlk toplantımızda dile getireceğim bu isteğinizi.

Geri bildirimiz için teşekkürler  

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur. Ios tarafında alışmışım tuhaf geliyor. Ayrıca forum içerisinde de bütünsellik sağlanmış olur diye düşünüyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Merhaba,

Şimdi de quote edilen yazı en üstte çıkıyor. Ama her zaman değil, yönlendirme yapıldığında sanıyorum. Konuyu sıfırdan açınca sorun yok gibi.

Selamlar,

Evet maalesef dediğiniz durum mevcut. Konu mesajını şekillendiren sistem, alıntının en üst kısımda olacağı şeklinde planlanmış. Daha önce ilettiğim gibi konu detayı kısmını yakın zamanda yeni teknolojilerle baştan geliştirmeyi planlıyoruz. O aşamada bu tarz geri dönüşlerinizi aklımızda bulundurarak ilerleyeceğiz.

Geri bildiriminiz için teşekkürler  

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Cevaplanan mesajlar bölümündeki forumlardan Son mesaja gitmek için ios gibi kaydırma harekatı yok mu android tarafında? Illa üstüne basılı tutup veya 3nokta olan kısımdan mı yapmak gerekiyor?

Merhabalar,

Az önce gerçekleştirdiğimiz toplantıda isteğinizi dile getirdim. Onayı aldı, bir sonraki sürümde (3.7.6) yayına girmiş olur büyük ihtimalle. Ancak pandemi dolayısıyla uygulama sürümlerinin yayına alınmasında Google Play tarafında yavaşlık mevcut. O yüzden biraz bekletebiliriz sizi, kusura bakmayın.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Teşekkürler
    Merhaba.

Uygulamada göreceli zaman kavramı kullanılıyor. " 6 yıl önce " , "dün" gibi. Bunun yerine "10 kasım 2010" şeklinde gösterebilecek bir ayarlama yapamıyoruz. Bunun için bir seçenek eklenmesi mümkün mü ayarlar içerisine? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 25 Kasım 2020; 17:29:35 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, notumu aldım ilk toplantıda dile getireceğim
    Teşekkür ederim hocam.
  • Şikayet butonuyla şikayet ettiğimizde gelen cevap admin ya da yönetici nickiyle görünüyor. Ancak uygulamada şikayetiniz çözümlendi bildiriminde o şikayeti kim cevaplandırdıysa onun profil fotoğrafı görünüyor. Bu şekilde hangi yönetici olduğu net görülüyor. Bilginize
  • Mobil Web sürümü gayet güzeldi app'e geçiş olsun diye bozdular son makyaj ile teşekkür ediyorum emeği geçenlere. Bu uygulama yeterince karışık ve kullanışlı değil.

Uygulama bildirimlerini yani okunmamış bildirimlerin rengini bariz faklı yapmak ne kadar zor olabilir diye düşünüyorum?

Temalar kötü hepsinde de var olan renge o kadar yakın ki. WEB sürümünde okunmamış bildirim (konu başlığı) komple farklı renkte olurdu onu da kaldırdılar şimdi okunmadı yazısı var :D

Rahat görmek varken neden ZORU tercih ediyorsunuz merak ediyorum.

Güncelleme geliyorsa bir şeye daha pratik daha kullanışlı olması için çabalanır fakat tasarım yenilikleri olarak hem Web hem mobil Web hemde app KÖTÜ. İyiden.....Kötüye .
  • Yorum yazarken yukarı çık butonu gönder butonunun üstüne geliyor ekteki resimden görebilirsiniz.
  • Yorumlara verilen yanıtları normal yorum bölümünde vermeyiniz karmaşıklık oluyor. Yanıtlar ⬇️ işaretine basınca görünsün yoksa görünmesin anlam karmaşası oluyor.
  • R0llingMan kullanıcısına yanıt

Neredeki yanıtlardan bahsediyorsunuz bir ekran görüntüsü alabilir miyiz biraz daha açıklayıcı olur ?

• byJuck kullanıcısına yanıt

Bildirimleriniz için teşekkürler bunları inceleyip değerlendireceğiz.

• gun kullanıcısına yanıt
    Yeni bildirimler hiç belli olmuyor.

• pcden dev ekrandan bakınca görünüyormuş

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.