Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.7.1 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.970
Cevap
22
Favori
42.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 503
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 100
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 72
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeolog. (114 mesaj) gun (107 mesaj) basicodemine (106 mesaj) Kefelon (100 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (441 mesaj) Mobil (152 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1329 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.7.1 Google Play ve AppGallery'de]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    194 Mesaj

Tabi sende haklısın ama oradaki rakamlar çok geriden takip ediyor. Yapımcı 3-4 ay önce 100 milyon indirme dedi orda hayla 50 milyon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Android uygulaması çok modern ve güzelde web tasarımı çok kötü hocam. Şuraya bi el atsalar en azından daha rahat ve kullanışlı bi arayüz olsun. Bu arayüz eskidi

|
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj

Evet düzeldi. Dünden beri geliyor bildirim. Teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj

Kesinlikle çok haklı bir yorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Yanlış yazdığın iletiyi düzeltince tekrar girip bakıyorum hala eski şekilde görünüyor bendeki tek o sorun var sadece yoksa herkes demi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimutata Insane -- 4 Haziran 2020; 22:37:25 >
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

Bende ki bildirim problemi 2 güncelleme önce başladı sonra ki güncelleme de düzeldi sonra ki güncelleme de geri bozuldu 😆 bildirimler gelmiyor . Off güncelleme yapmayacak artık düzelince 😆😆onun dışında yazı fonfu veya görüntü kalitesi mi degisri ne oldu bilmiyorum bu hali çok iyi .
    Birde benden mi kaynaklı pek bilmiyorum ama bazen ilan veya konu icin de ki linklere tiklanmiyor veya bir den fazla link varsa birisine tıklayıp geri dönünce diğerine tiklamiyor konudan çıkıp geri girince tikliyor vs .

|
    |
  • DH Yönetici
    4851 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: rryzen

Bende ki bildirim problemi 2 güncelleme önce başladı sonra ki güncelleme de düzeldi sonra ki güncelleme de geri bozuldu 😆 bildirimler gelmiyor . Off güncelleme yapmayacak artık düzelince 😆😆onun dışında yazı fonfu veya görüntü kalitesi mi degisri ne oldu bilmiyorum bu hali çok iyi .
    Birde benden mi kaynaklı pek bilmiyorum ama bazen ilan veya konu icin de ki linklere tiklanmiyor veya bir den fazla link varsa birisine tıklayıp geri dönünce diğerine tiklamiyor konudan çıkıp geri girince tikliyor vs .
    Selamlar, bildirim konusunda yaşanan problemler sunucu kaynaklı oluyor. Yani o an hangi sürümde olduğunuz fark etmez. Uygulamanın bildirim sisteminde herhangi bir değişiklik yapmadık hiçbir sürümde. O yüzden güncellemeleri yüklemeye gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz. Sunucu tarafında arkadaşların çalışmaları var, o çalışmalar bittiğinde bildirimlerin sıkıntısız hale geleceğini umuyoruz.

Evet, fontlarda ufak bir değişiklik yaptık okunurluğu arttırmak için. Beğenmenize sevindik.

Tıklayamadığınızı belirttiğiniz linklerin olduğu konuyu veya örnek linkleri bize ulaştırabilirseniz, hızlıca sebebini öğrenip gerekli düzeltmeleri yapabiliriz.

Geri bildiriminiz için teşekkürler.

• Yüzbaşı
    303 Mesaj

Size özel mıdır nedir siz yazınca bildirim düşüyor 😆😆😆😆 tamamdır hatalı link veya açılmama olursa bildirmeye devam 😆

|
    |
  • DH Yönetici
    4851 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimutata Insane

Yanlış yazdığın iletiyi düzeltince tekrar girip bakıyorum hala eski şekilde görünüyor bendeki tek o sorun var sadece yoksa herkes demi var.
    Selamlar, mesaj düzenleme özelliğine gerekli testleri yaptık ama herhangi bir problem bulamadık. Daha farklı bir sorundan mı bahsediyorsunuz? Örnek ekran görüntüleri veya video atabilirseniz yardımcı olmak isteriz.

Tamam hocam biraz rahatsızım kusura bakmayın kafa dalgin ekran görüntüsü almayı akıl edemedim.
    Olay şu mesaj yazdım gönderdim. Yanlış yazdım düzenle dedim düzelttim gönderdim, hala ben girip çıkıyorum yanlış yazdığım mesajı görüyorum neden?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimutata Insane -- 5 Haziran 2020; 15:15:5 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj

Surekli boyle oluyor

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Telefon numaramı onaylamama rağmen onaylanmadığı için mesaj gönderemezsiniz uyarısı alıyorum. Sebebi nedir acaba?

|
    |
  • Yarbay
    3119 Mesaj
    Merhaba, mesajlaştığım arkadaşın konusuna dönmek istediğimde, masaüstü uygulamasında olduğu gibi mesaj başlığına basınca, konusuna gidemiyorum. Bu komutunda mobil uygulamaya dahil edilmesi gerekir diye düşünmekteyim.
    En azından benim çoook işime yarayacağı aşikar. İyi çalışmalar.

|
    |
  • DH Yönetici
    4851 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selam arkadaşlar, uygulama genelinde resimlerin yüklenememesine sebebiyet veren problemden haberimiz var. Arkadaşlar gerekli çalışmaları yapıyor. Uygulamayı güncellemenize gerek kalmadan kısa sürede çözülmüş olacak problem. Yaşanan aksaklık için özür dileriz

Edit: Düzeldi arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 8 Haziran 2020; 15:35:47 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimutata Insane -- 12 Haziran 2020; 10:16:36 >
  • General
    8259 Mesaj

Görseller ile ilgili sorunları tespit edip düzelttik sorunun devam etmemesi gerek.
    |
    |
    gxn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
  • General
    8259 Mesaj

Sosyal ağda kendi çevreniz ile alakalı görüyorsunuz ama burada her gün herkes ile muhattap olabiliyorsunuz. Birde sosyal ağda kim kimi beğenmiş işi tanımadığım insanların görmesini istemeyebilir.
    |
    |
    Hakimutata Insane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj

Haklısın hocam oda var.

|
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    GSM onayını bir türlü yapamıyorum, kısa mesajla kod gelmiyor!

|
    |
  • Yarbay
    2342 Mesaj
    YouTube videolarını mobil uygulamada oynatamiyorum hata veriyor neden acaba?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.