Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, Huawei akıllı telefon sahipleri için müjdeli bir haberimiz var. DH Android uygulaması tüm özellikleriyle AppGallery'de yayında. Huawei Mobile Service entegrasyonu sayesinde her zamanki DH deneyimini Huawei cephesine de taşıyoruz. Hepinize iyi forumlar Bu bağlantıya tıklayarak AppGallery üzerinden DH uygulamasını indirebilirsiniz.

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 20 Temmuz 2020; 12:52:34 >
  • Ne yaparsam yapayım bu konuya giremiyorum (kalıcı olarak ücretsiz olan oyunlar). Konuyu favorilerden kaldırıp tekrar denedim yine olmadı, aldığım görüntü her zaman bu. Kullandığım cihaz Samsung A51, android versiyonum güncel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scott Storch kullanıcısına yanıt
    Selamlar sorun devam ediyor mu acaba, kontrol etme şansınız var mı?
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Önbelleği temizleyip tekrar denedim, sorun aynı şekilde devam ediyor malesef.

• Evet bazen bazı konulara girilmiyor.3-5dk sonra deneyince giriliyor.

Bazı konularda son mesaj atan kişinin nick varken konuya girildiğin de 1 saat önceki eski mesajlar görünüyor. Son mesaj görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 21 Temmuz 2020; 11:50:20 >
    Konu buydu değil mi:
    "Kalıcı Ücretsiz Olan Oyun Fırsatları [ANA KONU]"
    https://forum.donanimhaber.com/kalici-ucretsiz-olan-oyun-firsatlari-ana-konu--76029888

Edit: Bir de bu üstte attığım bağlantıya basarak gittiğinizde de aynı durum oluyor mu kontrol edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 21 Temmuz 2020; 11:51:51 >
    Evet, bu konu.

Tamamdır kontrol edelim, uygulama sürümünüz nedir acaba? Sağ menünün en altından görebilirsiniz.
    Sürüm 292.

https://forum.donanimhaber.com/kalici-ucretsiz-olan-oyun-firsatlari-ana-konu--76029888

Bağlantıya tıklayarak yönlenmeye çalıştığınızda da aynı sorun oluyor mu deneyebilir misiniz acaba? Yukarıda bağlantıyı bıraktım.
    Evet, aynı ekranda kalıyor, bir fark yok.

Bir gelişme ya da çalışma var mı acaba?

• Görüntü hassas olabiliceginden otomatik engelledi ... Bu fotoları açamıyorum yinede göster kısmı caismiyor

• Cbklqn kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bahsettiğiniz sorunu yaşadığınız konuyu/görseli bizlere iletebilirseniz en kısa sürede halledelim
  • Yazmayacaktım ama blok sistemi sıkıntılı.

DH mobil app bloklu kişileri alıntılamaya, cevap yazmaya izin veriyor.

Desktop versiyonda bloklu kişilerin mesajını okumanıza izin veriyor.

Blok bir semt adı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 30 Temmuz 2020; 20:24:57 >
  • Merhaba uygulama neden aşırı pil tüketiyor anlamadım.

• arkadaşlar telefonun uygulamasının bildirimi calısmıyor. saatime bildirim düşmüyor sıkıntı sizdede varmi?
  • Dünkü güncellemeden sonra bende de aynı sorun var.

• Profilden "Son Açılan Konular" bölümünden açtığım bir konuyu arıyordum bulamadım deli oldum. Sonra baktım sorun bende değilmiş Tüm sıralama birbirine girmiş haberiniz olsun. 2 yıl önce diyor bir altında 2 ay önceki açtığım konu var. :)
    Şöyle bir ekran görüntüsü bırakayım durumu daha iyi anlarsınız.
    Kolay gelsin.

• Bildirimler 2 gündür gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.