Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gun

Düzelmiş olması gerek onunda.

Duzeldi duzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben şahsen sayfa atlama olayının sağ alt tarafta turuncu kutucuklu halini daha fazla beğenmiştim, simdi onun fonksiyonlarını bölmüşsünüz birazı konu açılış sayfasının üst tarafındaki yere eklenmiş, oraya bide 4-5 tane profil resmiyle kaç kisi olduğunu yazmışsınız, bence bunlar orda biraz gereksiz fazladan yer kaplamış, önceki hali saha sade daha güzeldi değilmiydi, yine icerde kaç kisi olduğu filan yazılır tabi ama oraya koyulan profil resimleri gereksiz kalabalık gibi geldi bana, orası çok daha güzel sadeleştirilebilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Ben şahsen sayfa atlama olayının sağ alt tarafta turuncu kutucuklu halini daha fazla beğenmiştim, simdi onun fonksiyonlarını bölmüşsünüz birazı konu açılış sayfasının üst tarafındaki yere eklenmiş, oraya bide 4-5 tane profil resmiyle kaç kisi olduğunu yazmışsınız, bence bunlar orda biraz gereksiz fazladan yer kaplamış, önceki hali saha sade daha güzeldi değilmiydi, yine icerde kaç kisi olduğu filan yazılır tabi ama oraya koyulan profil resimleri gereksiz kalabalık gibi geldi bana, orası çok daha güzel sadeleştirilebilir bence

Hocam o olay az kisinin girdigi forumlarda cok guzel oluyor.

Mesela galatasaray bolumune girdigimde trollerin sayfada olup olmadigini gorebiliyorum. Bir sure sonra insan avatarlara asina oluyor.

• Ne kadar bir gecikme acaba bana normal vaktinde geliyor.

Sayfa sayfa gezme isteğinin nedeni ne acaba ? Onu öğrenebilirsek iyi olur ne yapmak istiyorsunuzda yapamıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    Avatarların yanında zaten kaç kişinin içerde olduğunun yazması gerekiyor yazılacak yani. Bu şekilde daha iyi anlaşılıyor sayfalama işi diğer şekilde kullanıcılar zorlanıyordu bulmakta.

• möhendis kafası kullanıcısına yanıt
    O buton siz aşağı kaydırdıkça kaybolacak, yukarı çektikçe tekrar ortaya çıkacak bir buton.

• Aslında arkada bir sayfalama sistemimiz var burada da aynı 20 mesaj yukarda ilk mesajın üstünde gitmek istediğiniz mesajı yazdığınız yere ios'te var sayfaya çevirebiliriz.

Ayrıca o mesaja gidip ne yapacaksınız ? Hadi nereden biliyorsunuz ?

Bildirimler bana normal gibi geliyor sizi kontrol ettiririm.

• Anlattığınız zaten zor ve sıkıntılı bir sistem siz az çok yaparsınız kimse bu kadar uğraşmak zorunda değil.

Konuya ekleyeceğimiz mesajlarımı göster yada şu anda aktif olan bir sistemle siz konudaki mesajlarınızı favoriye alırsanız hızlıca dediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

• Sonsuz scrollü şimdilik bırakmak istemiyoruz. İlerde ne olur bilemem.

Sayfa numarası yazarak gitmeyi en kolay ilk sayfaya koyarız. Belki ilerde şu yeni butona koyarız.

• Şuanlık bende sorunsuz çalışıyor. Bildirim gelme olayı yok sanırım. Bir de üsteki menüler anlaşılır değil.

• Nerdeyse son haline geldi uygulama

• S4 kullanıyorum bugün gelen güncellemenin ardından favori konuları başlıklarına tıklıyorum bir alt konu açılıyor.en yukardan en aşağıya kadar tıkladığımda istediğim konudan bir sonraki açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

S4 kullanıyorum bugün gelen güncellemenin ardından favori konuları başlıklarına tıklıyorum bir alt konu açılıyor.en yukardan en aşağıya kadar tıkladığımda istediğim konudan bir sonraki açılıyor.

Son güncellemede giderildi bu sorun

• gece modu eklense güzel olur gece forumdayken beyaz tema göz yoruyor
  • Son güncelleme ile kasma ve donmalar başladı yaşayan varmı.

• Uygulama rengini değiştirmek için ayar koysanız güzel olur. Beyaz renk gözleri çok yoruyor. İki farklı renk türü daha siyah turuncu

• son güncelleme ile uygulama çöküp duruyor.
  • Son 2 güncelleme ile kasma ve donma sorunları meydana gelmeye başladı uygulamayı kullanamiyorum ve tarayicidan foruma gitmekteyim...
  • Son güncelleme de kasma sorununa çare olmadı

• Takılmalar devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 5 Nisan 2016; 17:30:39 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.