Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğim sorun güncelleme ile düzeldi. Teşekkür ederim. Tespit ettiğim bir kaç sorundan daha bahsetmek istiyorum.

Tersten sıralı ayarladığım konuya çıkıp tekrar girdiğimde ilk mesaj en başta çıkıyor yine. Sayfayı aşağı çekip yenilediğimde ise tersten sıralı olarak son mesaj çıkıyor en başta. Bunu konuya her girişimde sayfayı bir kez yenileyerek çözmeye çalışıyorum.

Bunun dışında favoriye eklenmiş ve bildirimleri açık olan tersten sıralı konuya ait bir bildirim geldiğinde son mesaj yerine ilk mesajla karşılaşıyorum. Çünkü son sayfa ve son mesajı gösteriyor bildirime bastığımda.

İyi çalışmalar dilerim.

• Dışa link verdiği zaman web sitesi uygulama içinde açılıyor. Resimde görüldüğü gibi en altta çıkan çerez uyarısını kapatacak buton gözükmüyor. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Mobil uygulamada sadece teknoloji paylaşımları ve bölümleri görebileceğim bir seçenek veya bir ayar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Mobil uygulamada sadece teknoloji paylaşımları ve bölümleri görebileceğim bir seçenek veya bir ayar var mı?

Şuan yok ama yakın bir zamanda geleceğini düşünüyorum hocam.

eğer bahsettiğiniz foruma yeni eklenen özellik ise tabii.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mesajlar ozelliginde resim gonderip almada uzun suredir sikinti var her guncellemede bi umut diyorum ama duzelmiyor lutfen ilgilenin mesajdaki resme dokununca gorsel bulunamadi diyor ama kucuk resim gosteriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: omarbaba4206

Mesajlar ozelliginde resim gonderip almada uzun suredir sikinti var her guncellemede bi umut diyorum ama duzelmiyor lutfen ilgilenin mesajdaki resme dokununca gorsel bulunamadi diyor ama kucuk resim gosteriyo

İlettim, yakın bir zamanda düzeltilecektir.

Evet ustad o özellik gelse süper olur lakin öyle acayip konular açılıyor ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Evet ustad o özellik gelse süper olur lakin öyle acayip konular açılıyor ki

Evet, isteği iletiyim belki hızlandırırız Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]  @basicodemine

Tesekkurler

• Forum icerisindeki resimlerin yukleme sureleri bu surumde uzadi.Sol altta cikan ,sayfa atlama ikonu ekrana gec geliyor.

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Yeni sürümde;

1.Favori konularda sayfa sonunda atlama veya son okunan sayfaya gitme özelliği çalışmıyor. Mesela 2800 mesaj atılmış bir konuda son kısımlara uygulamayı kullanarak gidemiyorum.

2. Sol alt köşede çıkan en başa veya en sona git okları ya işlevsiz ya da düzgün çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 26 Ocak 2020; 8:47:57 >
  • PM yollayamıyorum TLF. no onaylıdır diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyki -- 26 Ocak 2020; 11:31:36 >
  • İşaretlediğim yerdeki rengin değişmesi lazım.Sadece gündüz temasına göre ayarlı sanırım.
    (çok önceden bunun geri bildirimini yapmış olabilirim, tam emin değilim)

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Favorilerde haberleri vb kapatmama rağmen sürekli bildirim geliyor ve üst üste biniyor. Tümünü okundu yapıyorum. Bu sorunla karşılaşan varmı mobilde?

Ayrıca sol alttaki sayfayı aşağı ve yukarı çeken buton doğru düzgün çalışmıyor. Bazen aşağı basıyorum ortaya geliyor vb stabilize edilmesi gerek. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 27 Ocak 2020; 16:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyki

PM yollayamıyorum TLF. no onaylıdır diyor

onayınız yapılmamış görünüyor bir kod yolladım kontrol eder misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

İşaretlediğim yerdeki rengin değişmesi lazım.Sadece gündüz temasına göre ayarlı sanırım.
    (çok önceden bunun geri bildirimini yapmış olabilirim, tam emin değilim)

İlgili arkadaşa ilettim. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

• Diğerlerini kontrol ediyorum arkadaşlar.
  • Telefon numaramı yanlış yazdım ve düzeltemiyorum sms kodunu sürekli gönderiyor ancak numarayı değiştirme butonunu bulamadım ben yardımcı olurmusunuz.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.