Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 MB boyutundaki büyük update sonrası uygulama açılmıyor.

Android Pie+Mi A2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

28 MB boyutundaki büyük update sonrası uygulama açılmıyor.

Android Pie+Mi A2

Sıkıntıdan haberdarız, ilgileniyoruz. @byJuck

• Açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.3.3 sürümüne güncelledim ama hala video izlerken uyku moduna geçiyor. Ekran kapanıyor.

Lenovo P2. Android 7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürüm 3.3.3 yayında :) Kısa süreli yaşanan sorunlar için özür dileriz.

• ckk C kullanıcısına yanıt
    Bunu kontrol edelim teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

@Bualix selamlar, bu bug düzeltilmişti. Şöyle bir soru sorayım, uygulamanın içindeki bildirim sayfasından mı gidiyorsunuz konuya yoksa uygulama kapalıyken gelen bildirimden mi bunu hatırlıyor musunuz ?

diğer sorunuz ise şöyle, direkt uygulamada açılması bizim bu taraftan tek başımıza sağlayabileceğimiz bir şey değil. en iyi ihtimalle tarayıcıya yönlendirilir, tarayıcı da açılırken uygulama varsa onun seçeneği çıkar.

Merhabalar, şimdi denedim yukarıdaki bar var. Sanırım dediğiniz gibi, uygulama kapalıyken telefonu elime aldığımda gördüğüm bildirimde sorun var.

Hocam zaten sorun o, rahat 15 tane bende uygulaması olan linklere tıkladım. Hiç birinde "Şu uygulamadan devam et-Seçimimi hatırla-Bir daha sorma" tarzı seçenek çıkmadı tümünü direk kendi içinde açıyor.
    Ona göre notlarınızı alın isterseniz.

• Çemberin ve yazının rengi tema ile çok benzer, gözükmüyor neredeyse.Daha keskin olmalı bence.Diğer temalarda bu sorun yok.
    (Sayfa seçim butonunu sağa alma seçeneği eklenmesi çok iyi olmuş,elinize sağlık.)

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Misal bir konunun 55. sayfasında uzunca mesaj okuyorum ve gözlerim yoruldu gece moduna geçeyim dedim.

Defalarca test ettim.Mod değiştirince kaldığımız sayfadan devam etmiyor ve her seferinde yarım saniyelik açılış ekranı geliyor ardından "DH PORTAL - En Yeniler" bölümüne gidiyor.

• basicodemine kullanıcısına yanıt
    Ellerinize sağlık. Sorun çözülmüş.

• 3-4 güncelleme öncesinde de bu sorun vardı sanırım.Okunmamış bildirim olmamasına rağmen işaretlediğim yer "Yoksay" dememe rağmen sıfırlanmıyor.
    Sol tarafındaki "İçerik" tarafında bu sorun yok orada anlık tepki veriyor. Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 0:10:27 >
  • Ayrı ayrı yazıyorum umarım küfür yemiyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 19 Kasım 2019; 22:44:50 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 0:10:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Bir de eskiden şu işaretlediğim yerde ilgili konuya basılı tutunca son mesaja git seçeneği çıkıyordu,o özellik niye kalktı. Çok kolaylık sağlıyordu..

Alıntıları Göster
    Şu mesajı 21 Ağustos tarihinde atmışım.

Ana konularda ya da takipte olduğumuz ve binlerce sayfa/yorum bulunan konularda her zaman en son sayfayı takip ediyoruz doğal olarak.

Alıntıda bahsettiğim özelliğin eklenmesini bir umut bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günaydın, kullanıcı deneyimini epey olumsuz yönde etkileyen bir sorunla daha karşılaştım.
    Portal/Haber bölümündeki yazılar uygulamada, mobil/pc platformları gibi gözükmüyor.Sanırım maddelemede sıkıntı oluyor.
    Ekran görüntülerinden direk anlayacaksınız zaten, buyrun:

• Güncelleme sonrası sistem hala uyarı vermeye devam ediyor. Uygulama arka planda açıkken geliyor bu uyarı.

Pilimi fazla tükettiğine dair.

Andriod 9
    One Plus 5T cihazim.
    Uygulama sürümüm güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bortecoder -- 20 Kasım 2019; 10:30:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Ayrı ayrı yazıyorum umarım küfür yemiyorumdur.

Yok canım estağfurullah Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] 

Gün batımı modunun tasarımı o şekilde imiş. Tasarımcı ile görüşmek lazım bu konuyu, oradan yeni renk kodu gelecek uygulamaya uyarlanacak.

Mod değiştirince anasayfaya atması şöyle, uygulama baştan ayağa kalktığı için yeni açılmış gibi oluyor. Bunu değiştirebileceğimizi sanmıyorum. Ama soralım.

Bildirim olayı ise muhtemelen artık var olmayan bir bildirim türüdür. Direkt sizin hesaba bakıp oradan kaldıralım. Eğer öyle bir sıkıntı ise.

Mesaj sil özelliği komple kalktı.

Konu sahibi uygulamadan değil servisten kaynaklanıyor, konuya bildirim üzerinden gidince sizi alıntılayan kişi konu sahibi gibi gözüküyor. Bu düzeltilecek.

Favorilerdeki son mesaja git neden kalktı bilmiyorum, kontrol edeceğim.

• Forum genelinde vpn ile mesaj gönderip atamıyorum nedir bunun mantığı.

• Merhaba , sadece mesaj kısmında klavye otomatik olarak büyük harflerle yazıyor.guncellemeden sonra oldu bu problem.genel mi?

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.