Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.5.6 Yayınlandı]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.692
Cevap
21
Favori
35.238
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.5.6 Yayınlandı]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5672 Mesaj
    Mozilla'da blokladığım kişiler açık görünüyor. Blokla dediğim zaman da blok kaldırma işlemi başarılı oldu diyor. Baştan sona bug dolu, hatalı bir uygulama. Siliyorum yine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android Developer
    4736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Mozilla'da blokladığım kişiler açık görünüyor. Blokla dediğim zaman da blok kaldırma işlemi başarılı oldu diyor. Baştan sona bug dolu, hatalı bir uygulama. Siliyorum yine.
    Merhabalar, özel mesaj yoluyla ulaşıp, bahsettiğiniz duruma denk geldiğiniz konu ve üye ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz hızlıca sorununuzu çözmek isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 22 Mayıs 2020; 17:27:18 >

Özel mesaj atamıyorum, gönder'e basıyorum, aynı ekranda kalıyor.

Konu Dışı'nda pacanji midir nedir, o üye. 6 ayda gümüş alım satımından 100 bin dolar kazandım diye konu açmış, banka hesaplarını gösterip, hava bastığını zanneden döl israfı. Bloklu olmasına rağmen mobil uygulamada bahsettiğim hatalar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uygulamanın kendi geri tuşuna da bassam, telefonunkine de bassam bir önceki sayfaya değil ana sayfaga gidiyor. İnanılmaz gıcık ediyor.

Mate 10 Pro

• Android Developer
    4736 Mesaj

Uygulama sürümünüz nedir hocam?
    |
    |
    huzzeyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selam hocam güncelleme gelmiş güncelledim düzeldi. Düne kadar yokru ama böyle birşey birden oldu.

|
    |
    Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    848 Mesaj
    Favori konuları takipte sıkıntı var bildirime basınca kaldığı yerden devam etmek yerine son mesaja gidiyor her seferinde. Mobilde de durum aynı

|
    |
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Kaldığım yerden devam et özelliği aktif olmasına rağmen favori forumlarda kaldığım mesaja değil son mesaja beni gönderiyor. Rica ediyorum düzeltiniz.

• Yarbay
    4552 Mesaj

Bu ayar sadece Android tarafında mi var acaba? İos için aradım bulamadım. Olduğu sayfayı yazar misiniz? Bende de tıklayınca konunun ilk mesajına gidiyor.

|
    |
    Sportivo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj

Tüm forum topiclerinde böyle , son mesaja atıyor. Hatta uygulamayı silip yeniden yükledim. Yanlışlıkla ayar mı değiştirdim diye girmediğim menü kalmadı, hala son mesaja atıyor. Forumdan soğuttu.

|
    |
    Peerless kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1079 Mesaj

Bu sorundan ötürü foruma girmiyorum. Takip ettiğim konular karmaşaya döndü. Sürekli en son okuduğum mesajı bulmakla geçiyor forum dakikaları. Çok can sıkıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sportivo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uygulama - bildirim ayarları - özel mesaj bildirimi kapalı , açinca tekrar kendisi kapanıyor . Uygulamayı silip yükledim birşey değişmedi . On belleği temizledim yine degismedi . Özel mesaj bildirimini bir türlü açamadım .

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.