Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar uygulamaya katkı olarak yazmak istedim.Uygulamanız gereksiz karışık, arayüz daha toplu hale ,ana ekran sade hale getirilebilir.Ayrıca çok fazla sistem kaynağı tüketmekte ,benim ki gibi zayıf cihazlarda yavaşlamaya sebep oluyor. Çoğu kişinin istediği aslında web mimi arayüzde.Sadece konutları takip edebilecek, konulardan bildirim alabilecek, direk mesaj atabilecek basit sadece sisteme ek yük bindirmeyen hızlı bir uygulama istiyor.Uygulamanın lite versiyonu sunabilirseniz çok iyi olur. teşekkürler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Güncelleme taleplerini buradan iletebilir miyiz.

Yanıt ve hızlı yanıt kısımlarına sık kullanılan emojiler konulsa daha iyi olur bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Cihazımızda bulunan uygulamayı DH Mobil niye kendi içinde açıyor? Bir ayarı var mı? Misal Twitter-GooglePlay-HepsiBurada-İnstagram-N11 vb. linklerine tıkladığınızda otomatik o uygulamaya geçse (ki normalde olması gereken) ne güzel olur.Bu hali çok sinir bozucu.
    18 kasım 2019'da yazmışım yukarıdaki mesajı, az önce fark ettim bu sorun düzelmiş.Teşekkürler.
  • Mesaj yazdığım konu istemediğim halde favori konum olmuş. Sonradan favorilerimden kaldırmama rağmen sonraki girişlerde tekrar favori konu olarak görünüyor. Düzeltilmesi lazım.

• Slm
    . Mesaj yazıyorum ama göndere bastığımda mesaj gitmiyor . Neden olabilir

• Cevaplananlar ekranında herhangi bir konuyu gösterme dediğim de o an kalkıyor fakat sayfa yenilendiğin de geri geliyor. Buna da bir ara el atın.

Bazen taslakta mesajlar kalıyor bunların da program üzerinden kaldırabilir olması gerekiyor. Burada da sorun var. Taslak mesajlar görünüyor ama silinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 23 Nisan 2020; 15:35:27 >
  • Şu ana sayfada sürekli çıkan yeni haberler var yazısını kapatabiliyor muyuz? Sıkıcı olmaya başladı. Bazen yeni haber olmasa bile çıkıyor. Ya haberler otomatik eklensin ya da ne zaman istersek o zaman kontrol edelim. Bunu bir seçenek ile sunabilirsiniz.
    Eğer bu yönde bir geliştirme yapacaksanız benim açımdan otomatik haber eklenmesi konusunda UI/UX tarafında dikkat edilmesi gerek kritik bir nokta var. Ne kadar haber eklenirse eklensin eğer bu yenilemeyi kullanıcı (yukarıdan kaydırma yoluyla) başlatmadı ise işlem sonucunda ekran en başta olmamalı. Mesela ekranın tam ortasına denk gelen bir habere girip tekrar geri gittiğimde üste yeni haberler eklense bile o haberin yine ekranda aynı hizada olması lazım ki takibi kaybetmeyelim.

• Merhaba...mesaj ekranina mobil uygulama kullanirken galeriden goruntu ekleyemiyorum...bilginize

• Mobil uygulamada yanıt yazma bölümünde resim eklenmiyor. Galeri seçiyorsun ama hiç bir hareket yok yaklaşık bir haftadır böyle

• Selamlar profil güncelleme avatar seç yükle çalışmıyor. Avatarim varmi yokmu bende göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 25 Nisan 2020; 10:34:35 >
  • Mobil uygulamada galeriye izin vermeme ragmen galerideki fotoğrafları görüp yukleyemiyorum

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Yeni sürümlerde bu düzeldi sürümünüz eski olabilir.

• Teşekkürler. Hemen ilgileniyoruz.
  • gun kullanıcısına yanıt
    PlayStore a baktığım da bir güncelleme göremiyorum.

Cevaplananlar kısmında kaldırılanlar hala geri geliyor.

Mesaj taslak son günlerde kalmıyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 27 Nisan 2020; 16:59:11 >
  • Yanlış yazılan mesajı düzeltince geri, ileri yap hocam sayfayı görünmüyor. 🤔

• kuutaay kullanıcısına yanıt

Şuan geliştirme aşamasında bir sıkıntı yakalayamadık. Eğer telefon modelinizi ve android versiyonunu iletebilirseniz daha sağlıklı bir dönüş yapmayı ümit ediyoruz. İyi günler

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt

Şuan geliştirme aşamasında bir sıkıntı yakalayamadık. Eğer telefon modelinizi ve android versiyonunu iletebilirseniz daha sağlıklı bir dönüş yapmayı ümit ediyoruz. İyi günler

• javara kullanıcısına yanıt
    Telefonum Samsung galaxy note 10 plus android 10 sürümünde herşeyi güncel. Uygulamanın verilerini sildim önbellek sildim değişen bişi olmadı kaldırıp tekrar yükledim yine değişen bişi olmadı

• Merhabalar.

Özel mesaj yoluyla fotoğraf göndermek istediğimiz zaman çıkan iki seçenekten 'galeri' olan seçenek çalışmıyor.

Huawei P30
    Android 10
    Uygulama güncel

• kuutaay kullanıcısına yanıt

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederiz. Sorun android 10 cihazlarda görülüyor. Sorunu gelecek sürümümüzde düzeltmiş olacağız. Geri dönüşleriniz bizim için çok değerli .

İyi günler !

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.