Şimdi Ara

Android TV uzaktan kumanda uygulaması iOS platformunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 25
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Haftanın Hitleri Adolf.. (1 mesaj) drjacob (1 mesaj) macromedia21 (1 mesaj) Batuist (1 mesaj) myfranco (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Android TV uzaktan kumanda uygulaması iOS platformunda
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4991 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Google sonunda iOS platformu için Android TV uzaktan kumanda uygulamasını yayınladı ve beklenildiği gibi tam fonksiyonlu çalışıyor. iOS cihazınızın her zaman olduğu gibi Android TV ile aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerekiyor. Daha sonra akıllı TV'yi kontrol etmek için birkaç farklı seçeneği tercih edebiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Chrome 50 sonunda Android cihazlara geldi
    Dilerseniz D-pad, kolay kaydırma için touchpad ve sesli komutları kullanarak televizyonu kumanda edebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda tüm kontrol seçeneklerinde her zaman erişilebilecek Oynat/Duraklat düğmelerine sahip. Ayrıca Android TV'nin çok oyunculu oyunlarından yararlanmak için birden fazla kişinin uzaktan kumandayla bağlanabilmesine de izin veriyor.

Çok fazla sesli komut kullanmayı düşünmüyorsanız TV uzaktan kumandası olarak iPad kullanmak hantal bir seçenek gibi görünse de Android TV uygulaması, iPhone ve iPad'lerde kullanılabiliyor. Mobil cihazların genelinde çalışan bir uzaktan kumanda uygulaması oldukça önem taşıyor. Bu nedenle Google'ın Android TV uygulamasını iOS platformuna getirmesinin oldukça zaman alması şaşırtıcı. Her ne olursa olsun uygulamanın artık App Store üzerinden iOS cihazlara indirilebiliyor olması sevindirici.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Büyük bir hevesle android TV aldım.. çok gereksizmiş.. tamamen tırtt...
  • Yarbay
    11123 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Büyük bir hevesle android TV aldım.. çok gereksizmiş.. tamamen tırtt...

Nesini begenmediniz? Benim de elim gidiyor arada ama vazgeciyorum. Apple TV var , televizyonda browser eksikligi hissediyorum bazen, ondan dusunuyordum.
    |
    |
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Yarbay
    4670 Mesaj
    Apple TV varken diğerlerine ihtiyaç yok :)
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bitcoin
bankalar.org
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.