Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu yada bu iyidir demekten ziyade; tamamen bütçe meselesi tv box olayı, ayrıca lisanslı/lisanssız olayıda ayrı bir konu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt

Bu hangi çözünürlük tv box'tan öğrenin sonra pc'ye bağlayıp o çözünürlüğe getirip 75-60 ve 50 hertz tarama hızlarını deneyin hangisinde bu şekilde kayma oluyorsa pc'den ortalatıp tekrar tv box'a bağlayın. Bir deneyin derim.

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

Bazı root istemeyen uygulamalar su ve beraberindeki bir kaç dosya var mı diye bakıyor. Bunları komple silmek gerekli ama çok zor.

Ben de yeni bir cihaz siparişi verdim. Ayarlarından root ve unroot oluyor fakat sanırım bu sorun benim de başıma gelecek. Biraz da o yüzden konuyu takip etme adına cevap vereyim dedim.

Su ve beraberindeki uygulamaları silmek root'lu iken mümkün fakat bazı dosyaları silince su silinmiyor, su'yu önce silersek root yetkisi kalıcı olarak kalkıyor diğer dosyalar silinmiyor. Çözemedim gitti.

Not: Su veya benzeri şeyleri silmekle uğraşmadan önce rom'un yedeğini alın ve açılmamış cihaza kuracak bilgiye sahip olun yoksa canım cihazı komple kullanılamaz hale sokabilirsiniz.

• Youtube premium için hangi programı kullanıyprsunuz?

• merhaba, x88 max+ cihaz kullanıyorum. fakat cihazın ayarlar kısmında wifi tuşu bir türlü açılmıyor ve wifi ile çalıştıramıyorum. birkaç rom denedim yine de başaramadım çalıştırmayı. çözüm yolları hakkında yardımcı olabilir misiniz?

• Beğenerek aldığım Vontar KK Max için yazdığım yorumu yeniden düzenliyorum. Durum şudur.

Vontar KK Max'ı sakın almayın. DDR4 ram ve uygun fiyat olmasına rağmen h.265 kodunu çözerken donuyor takılıyor resmen izlettirmiyor hem de 70-77 derecelere vararak çok ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşilmişik -- 20 Şubat 2023; 17:56:19 >
  • Stremiodan canlı tv kanalları için (ücretli yerli sinema, belgesel ve spor) için eklenti hangisini kullanıyorsunuz. Birde bazı içeriklerde önizleme çıkmıyor. Cepte çıkıyor ama tvde gözükmüyor neden yapar.

• fensinn kullanıcısına yanıt

SmartTubeNext

• eren16 E kullanıcısına yanıt

Okuduğum bir habere göre 06.04.2023 tarihinde, Google, mevcut reklamların çok rahatsız edici olduğundan dolayı reklamların azaltılıp değişik bir reklam politikası uygulayacağını belirtmiş. Bu yüzden SmartTubeNext uygulamasının bir süreliğine iş görmeme ihtimali var.

• Yerimi bilmiyorum ama sonuçta Android TV box'ta rastladığım bir durum.

Geçende PC'de m3u TV listesi hazırladım bunu USB bellek ile tv box'a kopyalamak istediğimde .pending.dosyaadi şeklinde kopyalama yaptı. Yani başındaki nokta gizli dosya devamı ise kopyalama işlemi devam eden dosya anlamında bir dosya oluştu. Ne kadar beklediysem bu pending yani bekleme işi bitmedi.
    Ben de m3u dosyasını zip dosyası yapıp öyle tv box'a kopyaladım.
    Fakat bu sefer zip dosyası içinden çıkarırken .pending dosyası oluşturdu.
    Bir sürü farklı uygulama farklı deneme sonrası şunu farkettim.

Bu bir tv box'tı ve yeteneği kaliteli görüntü ve ses üzerine olmalı idi ve bunların adreslerinin topluca bulunacağı yer illa ki bir m3u uzantılı dosya olmalıydı.

Fakat benim tv box bu dosyayı görünce çıldırıyor(acaba kaç farklı uygulama hemen içini incelemek istiyor bilmiyorum) o dosyanın kopyalanmasına dahi sıra gelmiyordu.

Ben de dosyanın .m3u uzantısını .oha yaptım ve zip dosyası içinden çıktı.

KODi uzantı seçmeyen bir uygulama olduğu için .oha uzantılı dosyayı kolayca gösterip kanalları yüklemeyi başardım.

Benzer sorun yaşayan olursa çözümlerden biri dosya uzantısını değiştirmeyi denesin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı uygulamaların TV sürümleri mesela ssport TV versiyonu APK olarak nasıl edinebilirim boxu tablet olarsl görüyor cep versiyonu iniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    kendi programı yetiyor

• matmma M kullanıcısına yanıt
    Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

Bunu aşmanın yolu varmı

• Limonen kullanıcısına yanıt

Merhaba yeni sürüm TV+ uygulamalarında Cihaz debug yada root'lu yazılım ise açılmıyor.. Asmanın yolu eski versiyonları denemek olacaktır.. son 1-2 yazılımdır bu durum yaşanıyor.. 4-5 Yazılım eskiye gittiğinizde denerseniz daha iyi sonuç alırsınız..

• Boxta hangi web browseri kullaniyorsunuz. Reklamlari engelleyen ve browserdan film açabilen en iyi browser hangisi.

Bir de kumanda olarak air mause özellikli ne önerirsiniz

• Ben Aliexpresste satılan G60s Pro modelini beğendim kumanda olarak, hem açma/kapama ses vs gibi tuşları ve air mouse özelliği var ön panelde, hem de arka panelde klavyesi ve küçük bir dokunmatik paneli var fare kontrolü için. Tek kumanda da her tür işlev var ama en uygun yerden 530 liraya filan geliyor, akıllı kutuya 1900 lira filan verince kumanda çok pahalı geldi, aslında tam istediğim model ama o kadar para vermek istemedim. Daha basit modeller de en az 300 lira civarı zaten almışken bunu alıp geçmek lazım her fonksiyonu var ama ne kadar düzgün çalışıyor bilmiyorum tabi Türkiyede satılmıyor aradım, daha basit modeller bile 1000 lira civarı satılıyor Türkiyede alsam da Aliexpressten alırdım sorun çıkma ihtimalini göz önüne alarak.

Tarayıcı olarak Puffin ve Firefox var ama ikisinde de kumandadaki geri tuşu her ekranda çalışmadığı için tam ekrandan çıkışta filan sorun oluyordu fare gerekiyordu, kullanışlı gelmediler. Geçen burada birisi bahsetmişti galiba TV Bro diye bir tarayıcı Github'dan indirip tvye attım ben de beğendim sorunsuz, istediğiniz özelliklere sahip tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyksl -- 23 Mayıs 2023; 18:27:24 >

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Kodideki alanlar hala aktif mi ki? Seyirturk turkvodu denedim calışmıyor artık

• mehmetx44 M kullanıcısına yanıt

Alan aktif mi derken ne demek istediğinizi anlamadım? Seyirtürk ve Turkvod eklentileri çalışıyor bu sabah anime izlemiştim Seyirtürk'ten.

• Via browser kullanıyorum. Kumanda olarak mousepad ve klavyeli olanı kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.