Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hicks Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
26.694
Cevap
519
Favori
1.724.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: josh-r

görkem çalışırken sıkıntı yaratıyormu?

ben genelde a95x f3 (4gb/64Gb) ü corelecle kullanıyorum ondan açık kapalı farkedemiyorum. genelde açık kalıyor.
    dıştan çok sıcak değil. ama takılı usb belleğin demir tarafını elleyince baya sıcak.
    daha önce nvidia shiled tv 2017 de kullanıyordum aynı belleği. elektriğini kesmeyince ondada böle yanıyormuş gibi sıcak oluyordu.
    ama çalışmada bir sıkıntı yapmıyordu.
    a95x f3 tede yapmıyor.

Alıntıları Göster
    Verdiğin linkte sigorta var!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: başgedikli

merhaba..banggood daki tarife sigortasını yaptırırsak türkiyede ödeyeceğimiz vergilerin belgesiyle daha sonra geri almıyormuyduk..
    (((Gümrük Ajansı, tarife sigortası kapsamındaki bir siparişe ithalat vergileri uygularsa, siparişinizin görevlerinin geri ödemesini alırsınız (ilgili tüm işlem maliyetleri dahil).)))
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy.shark

Amazon fire stik'e biraz baktım ancak kendisinde ethernet ve usb bağlantı seçenekleri mevcut değil. Alternatif olarak sayılabilen Xaomi Mi Box S 4K'da ise usb 2.0 var, bu fiyata 3.0 koyabilirlerdi diye kızmıyor değilim, en azından bu arayüzü kullanıp disk bağlayabilir ya da ihtiyaç halinde ethernet dönüştürücü takabilirim. Her ikisi hakkında bilgi sahibi olan arkadaş varsa görüntü işleme kaliteleri ve hızlarını göz önünde bulundurarak son önerisi ne olur.
    ikisinide kullanmış fire stick 4k yı aktif kullanna biri olarak yazdım hocam zaten size.
    mesajımın başıda film dizi indirmeyecekseniz diye başlamıştım.
    mi boxı malesef eskisi gibi tavsiye edemiyorum. sorun yaşayan çok.
    dediklerinizin hepsini yapacaksanız tek alternatifiniz nvidia shield tv kalıyor. onu araştırın.onuda aktif çok kullandım. işin babası odur.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Verdiğin linkte sigorta var!

Alıntıları Göster
    ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: başgedikli

merhaba..banggood daki tarife sigortasını yaptırırsak türkiyede ödeyeceğimiz vergilerin belgesiyle daha sonra geri almıyormuyduk..
    (((Gümrük Ajansı, tarife sigortası kapsamındaki bir siparişe ithalat vergileri uygularsa, siparişinizin görevlerinin geri ödemesini alırsınız (ilgili tüm işlem maliyetleri dahil).)))
    alamasınız hocam
    bangood ta vergiler dahil kargo seçeneği ile alırsanız vergi ödemezsiniz. oda her üründe yok malesef.
  • quote:

alamasınız hocam
    bangood ta vergiler dahil kargo seçeneği ile alırsanız vergi ödemezsiniz. oda her üründe yok malesef.

Alıntıları Göster
    merhaba,
    bangood a yazı yazdım. durumu anlatan, gelen cevap;

İthalat vergisi hakkında, ülkenizin ithalat düzenlemeleri ve tarifeleri hakkında bilgi almanızı öneririz.

Müşteri, tüm gümrük ücretlerini ve ithalat vergilerini ödemekle yükümlüdür. Bu tarife için ödeme belgesini bize gönderebilirsiniz.
    ÖNEMLİ KISMI :
    Tarife sigortası kapsamındaki bir öğe için ithalat vergileri tahsil ediyorsanız, ürünün değerinin% 100'üne kadar geri ödeme için bizimle iletişime geçin.

Tarife ücretleri ve ilgili işlem maliyetleri iade edilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba,
    bangood a yazı yazdım. durumu anlatan, gelen cevap;

İthalat vergisi hakkında, ülkenizin ithalat düzenlemeleri ve tarifeleri hakkında bilgi almanızı öneririz.

Müşteri, tüm gümrük ücretlerini ve ithalat vergilerini ödemekle yükümlüdür. Bu tarife için ödeme belgesini bize gönderebilirsiniz.
    ÖNEMLİ KISMI :
    Tarife sigortası kapsamındaki bir öğe için ithalat vergileri tahsil ediyorsanız, ürünün değerinin% 100'üne kadar geri ödeme için bizimle iletişime geçin.

Tarife ücretleri ve ilgili işlem maliyetleri iade edilecektir.

Alıntıları Göster
    hocam
    vergiler dahil kargoyla sürekli projeksiyon getirtiyoruz arkadaşlarla xgimi h2 xgimi h3 6000 - 7000 tl lik cihazlar.
    üzerine zaten bangood ön ödemeli vergi damgası basıyok. vergi çıkmaması için bugüne kadar bir vergi çıkmadı. sipariş verdikten sonra vergi artışı olduğundada bangood ayarlıyor gene geçişi normalden uzun sürüyor sadece süreç.
    normal takipli kargoyla birşey getirtmedim bangood tan diğer seçeneklerle ilgili bilgim yok malesef. normal takipli kargolar için aliexpress tercih ediyorum. satıcıya normalden ucuz fiyat yazdırabildiğimiz için.

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Kodi programinda netflix Görüntü 960*540 olarak gösteriyor test patterns te. ama icerikler youtube daki 720p den daha kaliteli geldi bana.

• Isınma sorunu olan arkadaşlar, durumu ciddiye alın bence. 60-70 dereceler cihazı yakmaz ama uzun vadede ciddi sorunlar açar. Ayrıca yüksek sıcaklıklar performans düşüklüğüne de sebep olur, sistem cihazı soğutmak için tam performansa çıkmaz.

s905x3 çipli cihazların DDR4 ramli olanlarına bile bile fan takıyorlar, DDR3 olanlar için bence elzem. sıcaklık 50 derece civarında tutulursa hem performans olarak daha verimli olur hem uzun ömürlü olur.

@lamettrie yaptığı gibi Heatsink sökün macunu değiştirin ve mümkünse Heatsink üzerine 2-3 cm'lik fan takın, bu fanlar çok ucuz ve sessizdir ve cihazı 40-45 derecede tutar, Rk3399 cipli SBC de kullanmıştım 40-45 dereceyi geçmiyordu ve oldukça sessiz çalışıyordu.

Ayrıca Adaptörü değiştirin min 3amp adaptör takın, ben her zaman 5amp tercih ediyorum, çünkü bir sürü usb bileşenler takıyoruz ve adaptör bu kadar gücü karşılamaya yetmiyor ve ısınmalar, dengesizlikler başlıyor.

• baggood vergiler dahil dedikçe, bizim vergi seven ve koyanlar yeni vergiler ekliyorlar. yakındır banggood'un bunu iptal etmesi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gümrükten geçmiş cihazım ( A95x F3 air) dün itibariyle..
    Geliyor
    Android Tv Box için tavsiye.

• quote:

???

Alıntıları Göster
    Bi link atmışsın sigorta yok diye, tıkladığımda vergi sigortası çıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 30 Mayıs 2020; 13:28:28 >
  • wndrby W kullanıcısına yanıt
    Ne kadara mal oldu?

• quote:

Bi link atmışsın sigorta yok diye, tıkladığımda vergi sigortası çıkıyo

Alıntıları Göster
    o linki arkadaşın ürünü doğrumu anladım diye vermiştim hocam.
    o linkteki üründe zaten vergiler dahil kampanyası yok.
    biraz karıştı ortalık kusuruma bakmayın.
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Kupunum vardı 55 TL ,onu kullandım, 4/32 + Air mouse = 222 TLye geldi ( kargo dahil )
    Gümrük vergisi: 19.80 TL

Toplam: 242 TL

• wndrby W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum.

Beelink niye ısınmadığı ortada. Isıyı absorbe etmek ve yaymak için kocaman plaka koymuşlar. Ayrıca kasayıda ona göre dizayn etmişler. Termal macun soran arkadaş vardı. Resimde gri renkte olan kısım.

Android Tv Box için tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 30 Mayıs 2020; 15:13:18 >
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim. Bir gelsin bakalım :)

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.arkadaşımızın yorumuna bakınca bende diyorum son vergi artışlarından sonra banggood da vazgeçti bu uygulamadan..
  • quote:

o linki arkadaşın ürünü doğrumu anladım diye vermiştim hocam.
    o linkteki üründe zaten vergiler dahil kampanyası yok.
    biraz karıştı ortalık kusuruma bakmayın.

Alıntıları Göster
    Vergi sigortası var banggoodda o linkte yani.

• quote:

Vergi 17.15 TL bu arada H96 MAX X3 cihaz. 241 liraya almıştım.
    Ürün tv box kategorisi yerine ne yazmışlarda bu kadar ucuz vergi çıktı acaba size ? Ürüne tv box yazsalar sanırım bu kadar az çıkmazdı vergi.
  • 
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.