Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de o şekilde kullanmaya çalışıyorum ama benim boşta hiç bir şey yapmadığım şekilde 78 derecede geziyor. Fabrikasyon bir sıkıntı var diye düşünüyorum. Sizin derecelerde gezse hiç dokunmazdım zaten. Macunda da sıkıntı var galiba.
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. aida64 programı ile baktığımda termal kısımda sadece batarya sıcaklığı var bu hangi sıcaklığı gösteriyor anlamadım. Oyun oynamadım ama 3d testlerde elimle kontrol ettiğimde aşırı birşey hissetmedim. Kumanda çalışmasında bir sıkıntı yok seside gayet iyi algılıyor ama air kumanda olmadan kullanım zor geliyor bana. Gümrük vergisi ile 450 tl ye mal oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaacan -- 29 Mayıs 2020; 15:1:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Ben de o şekilde kullanmaya çalışıyorum ama benim boşta hiç bir şey yapmadığım şekilde 78 derecede geziyor. Fabrikasyon bir sıkıntı var diye düşünüyorum. Sizin derecelerde gezse hiç dokunmazdım zaten. Macunda da sıkıntı var galiba.
    görkem çalışırken sıkıntı yaratıyormu?

ben genelde a95x f3 (4gb/64Gb) ü corelecle kullanıyorum ondan açık kapalı farkedemiyorum. genelde açık kalıyor.
    dıştan çok sıcak değil. ama takılı usb belleğin demir tarafını elleyince baya sıcak.
    daha önce nvidia shiled tv 2017 de kullanıyordum aynı belleği. elektriğini kesmeyince ondada böle yanıyormuş gibi sıcak oluyordu.
    ama çalışmada bir sıkıntı yapmıyordu.
    a95x f3 tede yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

teşekkürler,
    o zaman birçok nakliye şu bu sigortası fiyatı uçurmuşlar, 3 günde gelse ne ki,

Alıntıları Göster
    hocam nakliye sigortası yolda kaybolması yada zarar görmesinde işe yarıyor https://tr.banggood.com adresinden girerseniz
    Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğini görmeniz lazım buna ek gene nakliye sigortası yapılıyor.
    tv box için aliexpres daha mantıklı special yanwen kargo seçeneği ile.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saat sonra takılmaya başlıyor abi hafiften, bir de nedense birden renk ayarları kaçıyor kırmızıya dönüyor sonra açıp kapatınca düzeliyor. Düzgün bir macun ve heatsink ile sorunu çözerim diye düşünüyorum. Zaten iptv ve kodi kullanıyorum sadece. Kullandıktan sonra prizden kapatıyorum direk hem ısınmasın hem sokette sıkıntı olmasın diye.
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Ürünü göremedim ama 35x35 sanırım. benim taktiğim uzunluk olarak biraz fazla gelmisti. 40mm olabilir o. Bu linkteki tam uyar muhtemelen. Aletin sağında dört delik açmıştım. Kutuyu da dik olarak konumlandirdim delikler üste geldi. Püfür püfür esiyor. 😀 Fana filan gerek kalmadı bence. Altında dört tane vida var çıkarınca üst kapak çıkıyor. Heatsink sokerken fazla zorlamayın dibinden kopar. 😀 Ufak ufak oynatmalarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 29 Mayıs 2020; 15:57:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben Netflix 4K, iptv 4K izleyebileceğim (her box üzerinde link tanımlaması yapılabiliyor mu bilmiyorum o yüzden en azından GSE IPTV gibi uygulamalar kurulabilen) , oyun oynamak gibi bir beklentim yok, sattığı ürünün arkasında duran bir firmaya sahip gerektiğinde support alabileceğim iptv box tavsiyesi rica ediyorum. Şimdilik 350-450 arasında bir bütçe ayırmayı planlıyorum tavsiye verebilir misiniz?
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Okk, uygulamayı yaparsan ayrıntılı resim ve anlatım bekleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    Aynen 35x35 hocam. Ben de sizinki gibi hafiften delmeyi düşünüyorum Teşekkür ederim bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Bir kaç saat sonra takılmaya başlıyor abi hafiften, bir de nedense birden renk ayarları kaçıyor kırmızıya dönüyor sonra açıp kapatınca düzeliyor. Düzgün bir macun ve heatsink ile sorunu çözerim diye düşünüyorum. Zaten iptv ve kodi kullanıyorum sadece. Kullandıktan sonra prizden kapatıyorum direk hem ısınmasın hem sokette sıkıntı olmasın diye.
    hdmi 2.0b yada 2.1 kablo almıştın dimi ?
    alıcam diyordun. gerçi iptv de kablodan bişey yapmaması lazım kötü kabloda bile.
    yaptığın uygulamayı paylaşırsan aynı sorunu yaşayanlarada rehber olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy.shark

Merhaba arkadaşlar,

Ben Netflix 4K, iptv 4K izleyebileceğim (her box üzerinde link tanımlaması yapılabiliyor mu bilmiyorum o yüzden en azından GSE IPTV gibi uygulamalar kurulabilen) , oyun oynamak gibi bir beklentim yok, sattığı ürünün arkasında duran bir firmaya sahip gerektiğinde support alabileceğim iptv box tavsiyesi rica ediyorum. Şimdilik 350-450 arasında bir bütçe ayırmayı planlıyorum tavsiye verebilir misiniz?
    hocam film dizi indirip seyretmeyecekseniz
    dediğiniz fiyat aralığında amazon fire stick 4k işinizi haliyle görür başınızıda ağrıtmaz.
  • Arkadaşlar 400 tl ye ax95 f3 4gb ram 64 gb rom olanını buldum fiyat nasıl üründen memnun kalırmıyım ?

• arkadaslar elimde Vontar x3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB ROM 5G WIFI cihaz mevcut pek fazla kullanmadim . isteyen olursa 400 tl vermeyi dusunuyorum netflix hd gosteriyor kodi programi ile
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wara -- 29 Mayıs 2020; 20:14:25 >
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    2 aydır gayet memnunum

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Donma kasma ısınma vs varmı peki cihazı yordunuz mu test olarak deneyimleriniz yazabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: wara

arkadaslar elimde Vontar x3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB ROM 5G WIFI cihaz mevcut pek fazla kullanmadim . isteyen olursa 400 tl vermeyi dusunuyorum netflix hd gosteriyor kodi programi ile
    .
    netflix 480p değilmi bu box ta..
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Dün kendi topiğinde yazmıştım sanırım, 2 saate yakın film izledim arkasından 1.5 saat civarı download yaptım thermal 70 derecelerde idi, A95X konu başlığı ile incelerseniz daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

merhaba..banggood daki tarife sigortasını yaptırırsak türkiyede ödeyeceğimiz vergilerin belgesiyle daha sonra geri almıyormuyduk..
    (((Gümrük Ajansı, tarife sigortası kapsamındaki bir siparişe ithalat vergileri uygularsa, siparişinizin görevlerinin geri ödemesini alırsınız (ilgili tüm işlem maliyetleri dahil).)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi başgedikli -- 29 Mayıs 2020; 20:36:26 >
    Amazon fire stik'e biraz baktım ancak kendisinde ethernet ve usb bağlantı seçenekleri mevcut değil. Alternatif olarak sayılabilen Xaomi Mi Box S 4K'da ise usb 2.0 var, bu fiyata 3.0 koyabilirlerdi diye kızmıyor değilim, en azından bu arayüzü kullanıp disk bağlayabilir ya da ihtiyaç halinde ethernet dönüştürücü takabilirim. Her ikisi hakkında bilgi sahibi olan arkadaş varsa görüntü işleme kaliteleri ve hızlarını göz önünde bulundurarak son önerisi ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy.shark -- 29 Mayıs 2020; 22:45:59 >
  • Amazon fire stick 4k ile xiaomi.mi box s 4k arasında 80tl civarı fark var. Netflix, Twitch izlemek için hangisi daha iyidir?

• 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.