Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cengizkaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En uygunu MiBox s. Choremecast çipi sayesinde telefonu, tableti, laptopu ekrana yansıtabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Bugün itibari ile Aliexpresden H9-X3 cihazını almış bulunmaktayım, umarım memnun kalırım, ürün gelince gelişmeleri yazarım.
  • arkadaşlar merhabalarhttps://tr.banggood.com/X88-King-Amlogic-S922X-4GB-DDR4-RAM-128GB-ROM-1000M-LAN-5G-WIFI-bluetooth-5_0-Android-9_0-4K-VP9-H_265-TV-Box-p-1588801.html?ID=533601&cur_warehouse=CN
    bu linkteki ürünü alıp kullanmış olan var mıdır? bu siteden alacak olsak 607 tl diyor sahibindende 1100 tl ye satıyorlar bu cihazı, acaba banggoddan alsak ne kadar gümrük vergisi gelir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

En uygunu MiBox s. Choremecast çipi sayesinde telefonu, tableti, laptopu ekrana yansıtabilirsiniz.
    Google chromecast mı mi box s mi peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanix TX6 Allwinner H6 4 GB RAM 64GB ROM cihazımı satıyorum arkadaşlar. 23 şubatta elime ulaşmıştı ama pek fazla kullanamadım. Android 7.0 yüklü
  • Progressivity kullanıcısına yanıt
    Bangood dan tarife sigortası ile alınınca yüksek vergi de çıksa iade ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

En uygunu MiBox s. Choremecast çipi sayesinde telefonu, tableti, laptopu ekrana yansıtabilirsiniz.
    Hocam BeeLink Gt1 Mini2 de Android telefondan ekrana Chromecast yoluyla yansıtma yapabilir miyiz? Gördüğüm birçok Andorid TV'de (Philips gibi) bu özellik var mesela. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: M i M

Google chromecast mı mi box s mi peki?

Alıntıları Göster
    mibox s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam BeeLink Gt1 Mini2 de Android telefondan ekrana Chromecast yoluyla yansıtma yapabilir miyiz? Gördüğüm birçok Andorid TV'de (Philips gibi) bu özellik var mesela. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Mini 2 de miracast, airplay, DLNA ile ekran yansıtması yapılabiliyor. Cihazlarda program yoksa bu programları kurmak gerekiyor.

MiBox s te yerleşik choremecast çipi var ve program kurmadan yansıtma yapılabiliyor.

Akıllı tv lerde de bu ekran yansıtma özelliği var.

Android telefonu yansıtmak için miracast programı kullanmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 9 Ocak 2020; 23:37:55 >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Yazılımsal mı sertifika be garantili mi bu netflix olayı acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Bu destek bilgisi aliexpress teki beelink resmi mağazasının ilanında var.

Orijinal sertifikalı cihazlar belli.

Yazılımsal ve kalıcı olamayabileceğini her fırsatta belirtiyorum.
  • Selamlar arkadaşlar
    H96 max android tv box var bende.
    Ama bir turlu hangi launcher'ı denersem deneyim değiştiremiyorum. Atv launcher çok hoşuma gidiyor.
    Googleplay ve icinde gelen apk4k gibi baska market var, iki markettende kurmayı denedim ama paket ayrıştırma hatasi aliıyorum.
    Netten alt surumlerden apk indirip kurmak istedim yine ayni.
    Son olarak birkaç apk buldum onlarda ise resimdeki hatayi alıyorum
    Android Tv Box için tavsiye.

• Selamlar, Netflix,Youtube,TV+,Bein Connect ve IPTV için hafıza ve RAM olarak Xiaomi Mi Box yeterli mi? 2 GB RAM 8 GB hafıza.
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Yeterli olur. Ara ara arka planda çalışan uygulamaları kapatıp, ram-rom temizliği yapmak iyi olur.
    Xiaomi marka bir ürün ise yazılımsal sorun yaşamaması imkansızdır bence. Netflix için amazon stick almayı düşünüyordum fakat 50 dolarlık ürünü adamlar 450'ye satınca alası gelmiyor insanın onu da.

Mecburen mi box s alacam. Yine kaldık Xiaomi'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 10 Ocak 2020; 16:8:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    kalmazsınız 350 TL na kadar bulunabiliyor, araştırabilirsiniz
    .
    örneğin
    1-https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-4k-alexa-voice-remote-media-player-sifir-778097228/detay

2-https://www.letgo.com/tr-tr/i/amazon-fire-stick-4k_eebb695e-569c-4781-a7dc-54569431b6fc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 10 Ocak 2020; 16:14:34 >

• Şu an iki ciihaz kullanıyorum. Km9 ve Gt1 mini. Ne kadar kaliteli iptv yayını olsa da hangi ayarı denediysem de iki cihazda da şu maçlardaki titreme fps sorunu değişmiyor. Aynı yayını tablette izliyorum bir titreme sorunu yok. Smart tv’lerinde iptv kullanan bazı arkadaşlar da kendi TV’lerinde bu titreme sorununun olmadığını tv boxlarında ise aynı titreme sorunuyla karşılaştıklarını söylemişlerdi. Yani bu sorun amlogicin işlemcisiyle alakalı sanırım. Acaba s905x2 yerine amlogicin s905x3, s922x ya da realtek, tegra, allwinner gibi farklı işlemci kullanan tv boxlarda durum nasıl?

• miki kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam sahibinden de daha ucuzmuş. Aynı satıcı n11 de 4k olmayan versiyonu 400 e satıyor.

https://urun.n11.com/medya-oynatici/amazon-fire-tv-stick-medya-oynatici-alexa-yeni-nesil-P384872859

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    4K ile 1080p modeli arasında epey bir donanım farkı var.

Amazon Fire sticklerde choremecast çipi yok.

Sertifikalı NETFLIX cihazı düşünüyorsanız iki cihazdan birini düşüneceksiniz.

Yukarıda miki üstadın MiBox s incelemesi var. İki videoyu da izleyip karar verin.

• 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.