Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sharp61

selamlar bu ürün nasıldır. indirimdeymiş şu anda

H96 MAX - H1 Android 7.1 TV Box[4GB RAM + 32GB ROM]

MAX alırken ;

Tv nizin ses menüsü kısıtlı mı değil mi , yeni teknolojiyi destekliyormu ona bakacaksınız
    yoksa ses alamazsınız ya da panelinizi değiştirmek zorunda kalırsınız .

Bir de Pro larda olduğu gibi 5 v 3 a bir adaptör almanız gerekir .

Bunlar sorun değilse bu indirimi kaçırmayın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: otchill

Arkadaslar merhaba,

T96Z almak istiyorum, ancak ellerinde 32GB eMMC olanı varmış, 64GB eMMC olanı stoklarında yokmuş.Alibaba üzerinden görüştüm.

32GB eMMC olanı alınır mı? Ayrıca bu ürünü satan baska yerler var mıdır?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

32 Gb sorun olmaz . Gerekirse harici hard disk kullanırsınız .

DDR4 ve 4 GB olması çok büyük avantaj .
  • Arkadaşlar ayın 10unda artık kesin olarak bi box alıcam tam karar veremedim hamgi model alıcağıma neyse bu önemli değil yazdıklarınızı okudumda, ip tv ücretli surver falan yazmışssınız ben bu cihazda google playden canlı tv uygulaması indirip yerli canlı tv izleyemiyorum? Çünkü daha öncede yazmıştım benim amacım,mağazada kullanacağım için örneğin; kralpop number1 gibi müzik kanalı izleyip tüm gün açık kalması.bunların dışında yerli tv kanallırıda olmalı tv atv kanal d gibi bilindikler olsa yeterli yani belgesel kanalı film kanalı yabancı yayınlarla işim yok.bu sorumun cevabını bilen varsa yazzsın lütfen yoksa pcden kablo çekip ikinci monitöre bağlıycam ordan canlı tv açıcam kendi ekranımda işlerime bakıcam.boşu boşuna almayalım tvbox

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Arkadaşlar ayın 10unda artık kesin olarak bi box alıcam tam karar veremedim hamgi model alıcağıma neyse bu önemli değil yazdıklarınızı okudumda, ip tv ücretli surver falan yazmışssınız ben bu cihazda google playden canlı tv uygulaması indirip yerli canlı tv izleyemiyorum? Çünkü daha öncede yazmıştım benim amacım,mağazada kullanacağım için örneğin; kralpop number1 gibi müzik kanalı izleyip tüm gün açık kalması.bunların dışında yerli tv kanallırıda olmalı tv atv kanal d gibi bilindikler olsa yeterli yani belgesel kanalı film kanalı yabancı yayınlarla işim yok.bu sorumun cevabını bilen varsa yazzsın lütfen yoksa pcden kablo çekip ikinci monitöre bağlıycam ordan canlı tv açıcam kendi ekranımda işlerime bakıcam.boşu boşuna almayalım tvbox

Android box almanıza hiç gerek yok .

Gerçek sınırsız internetiniz yoksa he rikisi de kota harcar .

En iyisi çanak kurup uydu yayını izlemek .

• Android tv box alacağım. Ama bu sefer içinde uydu alıcısı da olsun istiyorum

2 gb ram ddr4 yazmış ama emin değil değilim 100 dolar.

http://s.aliexpress.com/uyAb6nqi

Bu da 3 gb ram 116 dolar ddr 3 yazıyor

MECOOL KIII pro

http://s.aliexpress.com/QbiuuqA3

Hangisini almak mantıklı?

• Bu videoyu izleyin...herşeyi anlatıyor...

https://youtu.be/aErOuYdC2Lg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyretm -- 8 Aralık 2017; 16:58:0 >
  • acaba oyun için bu android box alınır mı?
    bir tür konsol görevi görür mü
  • T96z için inceleme videosu bulamadım. 😞 en yenisi anladım ama kaç ay geçmiş çıkalı. Bulup da link paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TETOVO

acaba oyun için bu android box alınır mı?
    bir tür konsol görevi görür mü

Asla !..
  • Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki 3 cihaz arasında kaldım, yoğun olarak iptv ve kodi kullanıyorum. Sizce bu cihazlar arasındaki fark bu fiyat farkına değer mi? birde güncelleme alma bakımından bu cihazlar nasıldır? önceden minix kullanıyorum ve güncelleme konusunda çok memnundum. OTA üzerinden güncelleniyordu.

t95z plus-> S912 Octa-core cortex-A53, 3gb DDR3 RAM, 32gb EMMC tv box-> 75 dolar

t96z-> RK3399, 4 gb ddr4 RAM, 32gb EMMC tv box-> 145 dolar

CSA96->RK3399, 4GB DDR3 RAM, 32GB EMMC tv box-> 145 DOLAR

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otchill -- 8 Aralık 2017; 15:5:9 >
  • arkadaslar bu cihazlara disaridan apk kuruluyormu?kuruluyorsa bana uygun fiyatli ancak goruntu kalitesi cok iyi bir box tavsiyeniz varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar arkadaşlar. Bende bir tv box almak istiyorum. Maximun bütçem 250 lira. Allwinner H6 chipsetli Beelink GS1 modeli nasıldır acaba? Veya başka tavsiye ettiğiniz model? Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Arkadaşlar ayın 10unda artık kesin olarak bi box alıcam tam karar veremedim hamgi model alıcağıma neyse bu önemli değil yazdıklarınızı okudumda, ip tv ücretli surver falan yazmışssınız ben bu cihazda google playden canlı tv uygulaması indirip yerli canlı tv izleyemiyorum? Çünkü daha öncede yazmıştım benim amacım,mağazada kullanacağım için örneğin; kralpop number1 gibi müzik kanalı izleyip tüm gün açık kalması.bunların dışında yerli tv kanallırıda olmalı tv atv kanal d gibi bilindikler olsa yeterli yani belgesel kanalı film kanalı yabancı yayınlarla işim yok.bu sorumun cevabını bilen varsa yazzsın lütfen yoksa pcden kablo çekip ikinci monitöre bağlıycam ordan canlı tv açıcam kendi ekranımda işlerime bakıcam.boşu boşuna almayalım tvbox

Android box almanıza hiç gerek yok .

Gerçek sınırsız internetiniz yoksa he rikisi de kota harcar .

En iyisi çanak kurup uydu yayını izlemek .

Hocam yardımların ve görüşlerin için gerçekten çok teşekkür ederim.bu box işinden araştırdıkça en sonunda vazgeçtim.pcden duvardaki monitöre 10 metre vga kablo aldım kargoda gelince onu çekicem.deneme amaçlı ikinci monitörü taktım kasaya ve sonuç mükemmel.youtubede birçok kanal canlı yayın yapıyormuş zaten takılmadan donmadan gayet rahat ve net bi şekilde izleniyor.netde sınırsız zaten.box olayında ısınma kasma donma bazı uygulamaları desteklememe gibi türlü türlü sorunlar okudum araştıkça.yani anladığım 100 dolar ve üstü bi bütçeye daha az stabil cihazlar var ama onlar bile 100%100 sorunsuz değil.sonuç olarak benim gibi sadece tv izlemek için kullanacak olan varsa hiç uğraşmasın.yardımcı olan herkese teşekkür ederim..

• beyretm B kullanıcısına yanıt
    bütçenin 2 katı fiyat olmasaydı olabilirdi.
  • Usb ile yüksek kalitedeki dizi/filmleri tvye taktığımda ses dosyasını desteklemiyordu bende bu sorunu yeni aldığım tv box ile çözerim diye düşünüyordum lakin usbyi tv boxa taktığımda da aynı hatayı veriyor. Görüntü var ses yok. Mx player indirdim sorun çözülmedi. Bunu çözmenin bir yolu var mı ? Laptopu tvye bağlamaktan bıktım zira :)

Ek olarak Youtube uygulaması max 720p kalite gösteriyor. Bunu çözmenin yolu var mı?

Edit: Mx player mx_aio codec yükleyince ses çalmaya başladı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 9 Aralık 2017; 2:15:35 >
  • Merhabalar teledünya+uydunet taahütüm bitmek üzere ve açıkçası teledünyadan devam etmek istemiyorum.Bunun yerine türknete geçip televizyonuma android tv box alıp canlı tv izlemek istiyorum.Son 30 sayfayı okudum ve gerçekten kafam çok karıştı 30-35 dolar arası sadece tv izletecek bir ürün arıyorum oyun veya yüksek güç gerektiren bir şey almama gerek yok sanırım.2 Gb ramli 4 çekirdekli herhangi bir box alsam olur mu ? Alfawise z28 pro 240 tl olmuş bu modeli ucuzken almak için yetişemedim sanırım bunun yerine başka bir öneriniz var mı ?

• Arkadaşlar merhaba bu nasıl sizce.?

Kullanan varmı aranızda ?

https://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_596705.html

• Latte Panda hakkındaki bilgilerinizi alabilirmiyim

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.