Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ones Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
17.165
Cevap
399
Favori
973.249
Tıklama
Popüler Konular listesinde 45. Sırada  bugün en iyi #7
Giriş
    1714 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OssuranFil

Hocam H96 Max x2 4/32 Aldım bugün sonunda. 2 adet 473 TL ye geldi. Hem 4/32 hem s905x2 işlemcili. Daha ulaşmadı 10-15 güne gelir sanırım. Paylaşırım burada elime ulaştığında

Alıntıları Göster
    kargoya hemen verilmiyor genelde ekimin 20ve sonrası baktınızmı ne zaman veriliyor

Banggooddan aldım 2 gün içinde kargolandı hocam, kargoda şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hrnayn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    yurtdışından alınan ürünlere %25 ötv ödeniyor mu öyle bir haber hatırlıyorum sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tv boxlarda bandrol vs derken %60 a kadar çıkabiliyor. Aliexpressten almanın bir mantığı yok daha. Banggooddan gümrük iadeli almak en iyisi

|
    |
    kamil_canbas83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj
    %60 neymiş, vay anasını, gümrük iadeli iyimiş

banggood'daki her üründe yok diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kamil_canbas83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    öncelikle herkese iyi günler. bu forumu baya okudum youtube dan incelemeler seyrettim kafam alak bulak oldu.ben projeksiyon kullanıyorum. 1.onceliğim digitürkplayden maç izlemek donma v.s yapmasın, oyun falan oynamam.500-600 tl civarı bütcem var. lütfen tavsiye

Bütçem çok zayıf maalesef . 200 -250 tl arası sizce ne alınır ?

Bunları tavsiye edermisiniz .

1- https://urun.n11.com/medya-oynatici/x96-mini-s905w-71-4k-ultrahd-android-tv-box-16-gb-rom-2-gb-ram-P329576440

2- https://urun.n11.com/medya-oynatici/gomax-t1-mini-ip-android-tv-box-2gb16gb-netflix-youtube-kodi-P370318520

3- https://www.hepsiburada.com/case-4u-tx3-mini-4k-tv-box-android-7-1-1gb-ram-16-gb-hafiza-p-HBV00000EUFAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalyel -- 18 Eylül 2019; 13:25:4 >

• Yarbay
    16264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdalyel

Merhaba arkadaşlar.

Bütçem çok zayıf maalesef . 200 -250 tl arası sizce ne alınır ?

Bunları tavsiye edermisiniz .

1- https://urun.n11.com/medya-oynatici/x96-mini-s905w-71-4k-ultrahd-android-tv-box-16-gb-rom-2-gb-ram-P329576440

2- https://urun.n11.com/medya-oynatici/gomax-t1-mini-ip-android-tv-box-2gb16gb-netflix-youtube-kodi-P370318520

3- https://www.hepsiburada.com/case-4u-tx3-mini-4k-tv-box-android-7-1-1gb-ram-16-gb-hafiza-p-HBV00000EUFAK
    4K beklentiniz fazla yoksa ve fazla Apk yüklemeyecekseniz o fiyata daha mantıklı fazla seçenek yok bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    49 Mesaj

4k beklentim yok Onur hocam .
    |
    |
    Bahsedilenler: programmer_onur
    quote:

Orijinalden alıntı: mendebur52

öncelikle herkese iyi günler. bu forumu baya okudum youtube dan incelemeler seyrettim kafam alak bulak oldu.ben projeksiyon kullanıyorum. 1.onceliğim digitürkplayden maç izlemek donma v.s yapmasın, oyun falan oynamam.500-600 tl civarı bütcem var. lütfen tavsiye
    digitürkplay olayında lisanaslı orjinal tv box almanız gerekir. Ne netflix ne digitürkplay uygulama olarak verimli çalışmıyor.
    |
    |
    quote:

Alıntıları Göster
    hangi ürün

H96 max x2 4/32

|
    |
    hrnayn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj

Bu cihazlar 5 sene götürür mü rahat ip tv / kodi için ?

|
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1871 Mesaj
    fire stick 4k Ve xiomi box s arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz.

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||

|| Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

fire stick 4k Ve xiomi box s arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz.
    Sadece Tv için iotv Netflix falan için alıcaksanız firestick 4k

Genel amaçlı oyun program ve tv için nvida shields

O kadar çıkamıyorsanız Rami ve işlemcisi daha güçlü diğer android boxlara bakın.

2014 model LG 42 LA 660S tv sahibiyim tv normalde akıllı fakat performansından çok memnun değilim. Android telefondan bir filmi çok rahat izleyebiliyorken tv'nin internetinden izleyemiyorum veya ssip tv ile iptv izlerken kanal değişimi işkence olduğu için maç harici açmıyorum. Bu ürünün bana ne gibi bir faydası olur almaya değer mi?

Yardımcı olacak arkdaşlara şimdiden teşekkürler.
    |
    |

|
    |

Yazmış oldupunuz bu üç üründe digiturkplay çalışırmı? Box cşhazının Orjinal lisanslı olması gerekir gibi bişey okumuştum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanouz -- 19 Eylül 2019; 14:43:34 >
    |
    |
    erdalyel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: murathanouz

Yazmış oldupunuz bu üç üründe digiturkplay çalışırmı? Box cşhazının Orjinal lisanslı olması gerekir gibi bişey okumuştum da.

Alıntıları Göster
    Bu konularda hiç bir bilgim yok arkadaş. Benim amacım internetten film izlemek di sadece. Uygun fiyata bunları buldum.

Burada ki arkadaşlar yardımcı olur.
    |
    |
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.