Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lemonyak Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.583
Cevap
516
Favori
1.718.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Teşekkürler....

Çocuk odasında tv izlemek için tvbox aldım.

Kablo vs uğraşmamak için wifi ile bağlantı olacak.

MX10 Pro sipariş verdim tivigo rahat çalışır umarım.

Wifi de sıkıntı olursa bi adet güçlendirici de alırım....
    Hocam Tivibu çoğu boxta sorunlu inşallah sizin aldığınız cihazda sorun olmaz rootlu açılamıyor uyarısı veriyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbke

Beleşçilik değilde, paralı üyelik aldıktan sonra. Arkadaşların para vermedin değil mi, şöyle yapınca şunu yükleyince falan filan gibi sohbetlerinde enayi durumuna düşmemek için bi sorayım demiştim.

Yardımın için teşekkür ederim.
    Merhaba paylaştığım linkteki ilk sayfa işinize yarayacaktır.

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-uygulama-ve-program-paylasimi--136029813-32#139367400

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    Tvbox gelsin gelişmeleri yazarım...

Tivigo olmazsa başka bi yöntem deniyeceğiz artık tv izlemek için.

Önerisi olan varsa sevinirim.
  • bir haftadır araştırıyorum.
    en son bu cihazda karar kıldım.

MX10 RK3328 Android 8.1 Tv Box 4 GB DDR4 RAM 32 GB

ürünü satan tek yer var sanki başka bulamadım. Mx10un android 9.0 ı olan yer bulursanız onuda haber edebilirsiniz.
    TR den alacağım yurt dışı siteleriyle ve gümrükle ugraşmayacağım.

Yarın sabah sipariş verene kadar farklı düşünceniz varsa söyleyin kafamı karıştırın :)

https://urun.n11.com/medya-oynatici/mx10-rk3328-android-81-tv-box-4-gb-ddr4-ram-32-gb-hafiza-P329975228?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.24
  • quote:

Orijinalden alıntı: formypokerface

bir haftadır araştırıyorum.
    en son bu cihazda karar kıldım.

MX10 RK3328 Android 8.1 Tv Box 4 GB DDR4 RAM 32 GB

ürünü satan tek yer var sanki başka bulamadım. Mx10un android 9.0 ı olan yer bulursanız onuda haber edebilirsiniz.
    TR den alacağım yurt dışı siteleriyle ve gümrükle ugraşmayacağım.

Yarın sabah sipariş verene kadar farklı düşünceniz varsa söyleyin kafamı karıştırın :)

https://urun.n11.com/medya-oynatici/mx10-rk3328-android-81-tv-box-4-gb-ddr4-ram-32-gb-hafiza-P329975228?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.24
    bu işlemci çabuk bozulurmuş 4k oynatmada iyi değilmiş s905x2 işlemcilere bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 6 Ağustos 2019; 20:55:59 >
  • alacağınız cihazda bluetooth olsun mutlaka film izlerken kimseyi rahatsız etmeden izlemek zevkli
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim Hocam.

• Beyler bende Beelink w95 tv box var. Iptv için PC(monster pc) üzerinde VLC'den açıp tv'ye bağlamakla arasında kalite/performans farkı var mıdır ? Yani vlc vs android tv box yaptığımızda hangisi ağır basar ?
  • Selamlar arkadaşlar sadece netflix ve youtube izlemek içi
    1gb ram li 8gb romlu asus nexus player aldım bu iki işlemi bu cihaz ile rahatlıkla yapabilirmiyim ?
  • Arkadaşlar iyi günler.
    Bende birkaç hafta önce android box aldım. Bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Arada sırada ailem geliyor evime. Yaşlı insanlar kodi aç, tv modüle gir, liste seç, kanal seç. Ben uğraşmayı seviyorum da. Ailem için daha basit bir çözüm yolu var mıdır? Herhangi bir uygulama vs var mıdır? Normal ulusal kanallar için.
    Bir iptv uygulamasına birkaç ücretsiz m3u indirdim. O şekilde kullanıyorum. Başka alternatif var mı? Basit bir şekilde program açınca kanal listesi gelsin tarzı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Arkadaşlar iyi günler.
    Bende birkaç hafta önce android box aldım. Bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacak. Arada sırada ailem geliyor evime. Yaşlı insanlar kodi aç, tv modüle gir, liste seç, kanal seç. Ben uğraşmayı seviyorum da. Ailem için daha basit bir çözüm yolu var mıdır? Herhangi bir uygulama vs var mıdır? Normal ulusal kanallar için.
    Bir iptv uygulamasına birkaç ücretsiz m3u indirdim. O şekilde kullanıyorum. Başka alternatif var mı? Basit bir şekilde program açınca kanal listesi gelsin tarzı.
    Gse ip TV dene

• arkadaşlar mi box yeni nesil cihazı ne zaman çıkaracak biliyor musunuz? sertifikalı cihaz almak istiyorum ancak mi box donanım olarak çok zayıf kalıyor. ram artmalı, rom zaten çok yetersiz bana göre. google sertifika olayı, netflix 4k olayı cihazın avantajları ancak şu ram ve rom ile işlemciye de özen gösterdikleri cihazı umarım çıkarırlar.
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    yeni model çıkacağı belli değil
  • selamlar
    bu gün inceleme videosu çekmek için xioami mibox s satın aldım, ozellikle gormek istediğiniz bir inceleme varsa ,video ya ekleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: plexus_09

arkadaşlar mi box yeni nesil cihazı ne zaman çıkaracak biliyor musunuz? sertifikalı cihaz almak istiyorum ancak mi box donanım olarak çok zayıf kalıyor. ram artmalı, rom zaten çok yetersiz bana göre. google sertifika olayı, netflix 4k olayı cihazın avantajları ancak şu ram ve rom ile işlemciye de özen gösterdikleri cihazı umarım çıkarırlar.
    Hocam sertifika mevzusunu biraz açarmısınız ?Bende tv box almayı düşünüyorum çok fazla ürün var nelere dikkat etmeliyim tavsiyeleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

selamlar
    bu gün inceleme videosu çekmek için xioami mibox s satın aldım, ozellikle gormek istediğiniz bir inceleme varsa ,video ya ekleyeyim
    Miki

alınırmı mi box bunda kodi yuklümü yoksa eklentileri kendimiz mi yüklüyoruz aynı fiyata 4gb ramli cihaz var ama yorumu olmadığından iyi kötü bilemiyoruz
  • İyi günler öncelikle herkesin Kurban Bayramı Mübarek Olsun bi konuda yardım isteyecektim hic tv box kullanmadim film izlemek maç izlemek için arada çocuk biraz oyun oynasın diye bitane almak istiyorum bi arkadasta 300 liraya rk3318 li 4/32 x88 pro var ama emin olamadim diğer özelliklerden pek anlamam bide su an hepsi burada da 384 liraya rk3328 li 4/32 case4 u tx6 var birini almayı düşünüyorum ama karar veremedim fazlada bi bütçe yok hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim herkese şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Miki

alınırmı mi box bunda kodi yuklümü yoksa eklentileri kendimiz mi yüklüyoruz aynı fiyata 4gb ramli cihaz var ama yorumu olmadığından iyi kötü bilemiyoruz

Alıntıları Göster
    selam, kodi ve eklentileri kendimiz yüklüyoruz.Ben de dün satın aldım, kodi vs sıkıntısız yükleniyor, cihazda google play var..Faturalı garantili , lisanslı bu fiyata başka cihaz maalesef yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalypto4040

İyi günler öncelikle herkesin Kurban Bayramı Mübarek Olsun bi konuda yardım isteyecektim hic tv box kullanmadim film izlemek maç izlemek için arada çocuk biraz oyun oynasın diye bitane almak istiyorum bi arkadasta 300 liraya rk3318 li 4/32 x88 pro var ama emin olamadim diğer özelliklerden pek anlamam bide su an hepsi burada da 384 liraya rk3328 li 4/32 case4 u tx6 var birini almayı düşünüyorum ama karar veremedim fazlada bi bütçe yok hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim herkese şimdiden teşekkürler
    Selamlar , 3318 işlemci 1080p üstü çozunurlukte ve oyunlarda performans vermeyebilir...İyi bayramlar.
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.