Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışı işi yaş ya 20 20 vergi 7 euro bandrol.
    Ben ne anladım o işten.

Hepsiburada da 480 tl ye xiaomi gördüm fena değil gibi. Tabi daha kral cihazlar vardır ama millet neler neler kullanıyor.

İlla ki 5 sene sonra canın başka kutu isteyecek.

En azından adı sanı belli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X96 MAX TV BOX 4GB RAM 64 GB ROM ANDROİD 8.1 cihazını türkiyden aldım. Dünden beri kullanıyorum ilk izlenimlerim. Bana göre cihaz üzerindeki işlemciyi, 4Gb Ram ve 64 GB Depolama alanını hak etmiyor.
    Bir kere cihazın üzerinde kurulu gelen rom hem görsel olarak kötü hemde işlevsel olarak pek kullanışlı değil. Cihazın görüntü kalitesi beklentimin çok altında. Güya 4K cihaz ama 4K görüntüler ancak 740p ayarında daha önce bozulan cihazımda hd olarak izlediğim ip tv ler bu cihazda Sd gibi gözüküyor ve en önemlisi internetten yayın izlerken sık sık frame atlaması oluyor. Kesinlikle alacak olan arkadaşlara tavsiye etmiyorum.

Güzel tarafı nedir cihazı kapatma ve yeniden başlatma seçenegi var. Daha önceki kullandığım cihazda yoktu sadece uyku moduna alıyordu. Pek işe yaramasada görüntü ayar seçeneği var. Ayrıca ota güncelleme mevcut
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    Sizin tv 4k mı? Ayrıca iptvler genelde atlama yapar. Sağlıklı iptv neredeyse yok. Ayrıca internet hızına göre değişebilir bunlar biliyosunuz. Ama çinli ucuz mallarda zaten çoğu sıkıntı var.

• arkadaşlar iyi gunler,
    yakın zamanda LattePanda Alpha 864s serisi Mini Pc aldıgım için elimdeki diğer ürünler satılıktır,
    ilgilenenler için linkler aşağıdadır

Mecool Km9 4k tvboxhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-mecool-km9-4k-ultra-hd-tv-box-s905x2-4gb-ram-32gb-rom-716396359/detay/

ODROID C2 (Geliştirme Kart + Media Player özellikli+Android)https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-odroid-c2-with-2gb-ram-hdmi-2.0-ir-gigabit-716400252/detay/

• Iyı gunler h96 2gb ram 16gb hafıza veya wechip v8 2gb ram 16gb hafıza bu urunlerden hngisini tavsiye edersiniz kullanmayı dusundugum alan ıptv youtube face veya ınsagram birde bu cihazlar puffin wep browser uygulaması yuklenebiliyormu veya eynı sengmentte sorunsuz bir cihaz önerebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Iyı gunler h96 2gb ram 16gb hafıza veya wechip v8 2gb ram 16gb hafıza bu urunlerden hngisini tavsiye edersiniz kullanmayı dusundugum alan ıptv youtube face veya ınsagram birde bu cihazlar puffin wep browser uygulaması yuklenebiliyormu veya eynı sengmentte sorunsuz bir cihaz önerebilirmisiniz
    bunların fiyatını da yazın

ben bir cihaz bekliyorum deneyeceğim beklerseniz düşüncelerimi yazarım.

ve şu an gelen cihaz android 9 son versiyon. ıp de var netflix de
  • Bunlar 7.1 fiyatı 250tl civarında
  • quote:

Iyı gunler h96 2gb ram 16gb hafıza veya wechip v8 2gb ram 16gb hafıza bu urunlerden hngisini tavsiye edersiniz kullanmayı dusundugum alan ıptv youtube face veya ınsagram birde bu cihazlar puffin wep browser uygulaması yuklenebiliyormu veya eynı sengmentte sorunsuz bir cihaz önerebilirmisiniz
    Fp ürünü olarak öneri bekliyorum

• quote:

Fp ürünü olarak öneri bekliyorum

Alıntıları Göster
    Ben Ürünü elden teslim aldım

HK 1 Mini 2 Gb ram 16 Gb Rom Android 9 elden teslim aldım 310 TL.

Wifi bağlantısı güçlü ayrıca Eternet soket yeri mevcut Netflix 1 ay ücretsiz dene var :)

ve cihaza IP Tv için Smarters kurdum Kodi kurdum

Şu ana kadar ısınma yok gibi deneyeceğim ayrıca detaylı inceleme yazarım

şimdilik bu kadar merak ettiğiniz varsa sorun.

CPU: RK3229 dört çekirdekli cortex-A53 frekans: 1.5G
    GPU: Mali-400 5 çekirdekli GPU
    Flaş: 16 GB NAND FLASH
    SDRAM: 2 GB DDR3
    Güç kaynağı: DC 5 V/2A
    Renk: siyah
    Malzeme: ABS

Ana özellikleri:
    Kablosuz: 2.4 GHz
    3D: Hardward 3D görüntü hızlandırma
    Destek dekoder formatı: HD MPEG1/2/4, H.264, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, xdiv/ DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10, VP9
    Destek medya formatı: Avi/Rm/Rmvb/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/ISO/asf/Avi/dat/mpg/mpeg
    Destek müzik formatı: MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
    Destek fotoğraf formatı: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
    USB host: 2 yüksek hızlı USB 2.0, U DISK ve USB HDD desteği
    Kart okuyucu: SD/SDHC/MMC kartları
    HDD dosya sistemi: FAT16/FAT32/NTFS
    Destek altyazı: SRT/SMI/SUB/SSA/IDX + USB
    Yüksek Difinition video çıkışı: SD/HD max.1920x1080 piksel
    OSD tipi diller: İngilizce/fransızca/almanca/İspanyolca/İtalyanca/vb çok taraflı diller
    LAN: Ethernet: 10/100 M, standart RJ-45
    Kablosuz: WiFi dahili
    HD: HD 2.0 4k2k çıkışına kadar
    4K2k hd kod çözme: 4k2k H.265 donanım Video kod çözme ve 4k2k çıkış
    1080 P/AV/Dolby/3G: destek
    Paket İçeriği:
    1 x HK1 mini kutu
    1 x uzaktan kumanda
    1 x güç kaynağı
    1 x HDMI kablosu
    1 x kullanım kılavuzu
    Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.
    Not: işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir. Izin verilen ölçüm hatası +/-1-3 cm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 2 Ağustos 2019; 23:34:6 >

• Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 3 ay önce aldığım tanix tx Max cihazıma AliExpress sitesinden 230 TL ödemiştim gümrükte çıkan vergi 160 TL idi düşünüp ona göre kararınızı verin

• Valla iyice kafam karıştı ben flim falan bagımlısı değilim amacım iyi bir ıptv ve youtube olsun birde gogle playde puffin web browser varmı kullanılıyormu baksanız sevinirim

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    Telefonun ne

• Merhaba arkadaşlar 4k smart tv sahibiyim netflix youtube 4 k destekliyor tv de ama marketi olmayan bir tv bu yeterli ama ıptv almak istiyorum ayrıca 4k film indirip izlemek istiyorum tv mkv görüntü açmasına ragmen dts ses vermiyor 😂dolby ses desteklemesine ragmen ses ayarların da dts drc diye özellik var ama açtım gene ses yok anlıcanız film için alcam xiaomi almayı düşünüyorum ıptv de kullanasım var çok marka bulunmakta tavsiye istiyorum şimdiden teşekkürler

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Telefonum huwaeı mate 10lite

• Düşün şimdi bi tane de mate 10 pro var elinde. Bunlarda öyle. Donanım ne kadar iyiyse o kadar köfte.

• Tabikide öyledir fakat benim çok beklentim yok dreamstar turubun almayı dusunuyordum fiyatı 300tl civarı bunu alacağıma tv box bakayım dedim

• Hocam 2gb olandan fayda olmaz. Şimdi olsa 3 ay sonra şişecek. Şimdiki uygulamalar yüksek performans donanım sisteme adapte edilirken 3 4 bile belki 1 sene demeden cozutmaya başlayacak.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Sagol kardesim önerebileceğin bir cihaz varmı peki

• Maalesef. Ben sırf netflix için alacaktım. Arkadaşımda 2gb olan model vardı. Yetersiz geldiği için alfawise 4gb olan aldı. Çokta memnun değil. Ben h96 mı ne var onu alacaktım. Ama netflix hd yayını vermediği için vazgeçtim gibi. Tab s var 10.5 evde onda hd çözünürlükte izliyorum şimdilik. Anladığım kadarıyla biraz paraya kıymak lazım sanırım. Mi box 4gb iyi gibi. Bi arkadaşım onu kullanıyor işyerinde çok iyi diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Maalesef. Ben sırf netflix için alacaktım. Arkadaşımda 2gb olan model vardı. Yetersiz geldiği için alfawise 4gb olan aldı. Çokta memnun değil. Ben h96 mı ne var onu alacaktım. Ama netflix hd yayını vermediği için vazgeçtim gibi. Tab s var 10.5 evde onda hd çözünürlükte izliyorum şimdilik. Anladığım kadarıyla biraz paraya kıymak lazım sanırım. Mi box 4gb iyi gibi. Bi arkadaşım onu kullanıyor işyerinde çok iyi diyor.
    Merhaba mi box 4 gb olan versiyonu mu var var ise bir link paylaşabilir misiniz iyi akşamlar.

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.