Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ney69, SudaEriyenAspirin Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
13.903
Cevap
345
Favori
711.960
Tıklama
Giriş
    98 Mesaj
    Arkadaşlar çinli üreticilerin 4k özelliğini desteklemediğini okumuştum bi yerde. Netflix kıstlama getirmiş sanırım. Öyle değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1738 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: angara06buray

Arkadaşlar çinli üreticilerin 4k özelliğini desteklemediğini okumuştum bi yerde. Netflix kıstlama getirmiş sanırım. Öyle değil mi?
    Kısıtlama sebebiyle Netflix 540P Çin malı cihazların büyük çoğunluğunda.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BoDuR

Öncelikle hassasiyetiniz ve soğutucu alüminyum önerinizden ötürü çok teşekkürler.Samimi olmalıyım ki;Alüminyum uygulayabilecek yeteneğe pek haiz değilim.Nihayetinde Box ile alakalı bir problemim yok.Ki herkese önerdiğim bir üründür.

Sizden bu doğrultuda,Türkiye'den uygun fiyatla edinebileceğim 1 USB Fan ve HDMI kablo önerisi alabilir miyim?Saygılar

Alıntıları Göster
    Dediğin sorunun benzeri (belki de aynısı) bende de oluyordu. Kabloyu değiştirdim düzeldi.

Bunu aldım
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hama-hm-56586-1-5m-hdm%C4%B1-kablou-siyah-1183627.html

1.5 metre üstelik 2.0b destekli hem de sudan ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1500 Mesaj
    Cihazı test ettim , düşük bütçeli RK3318 işlemciyi dengelemek adına 4gb ram ,2.4/5.0 wifi,bt 4.0, bol hafıza , baglantı noktaları , şık görünüm vs kullanılmış..,

Videoyu buradan izleyebilir yorum yaparak ve abone olarak bu tür videoların devamı için destekleyebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 9 Temmuz 2019; 14:52:13 >

• Yarbay
    7195 Mesaj

İzledim, beğendim.

|
    |
    miki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

İzledim, beğendim.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim
    |
    |

Teşekkürler emeğimize sağlık. 70 kğsğr derece çok değil mi acaba? Sağlıklı çalışır mı ki ard arda video izlesek mesela?

|
    |
  • Binbaşı
    1497 Mesaj

Teşekkürler.Fakat verdiğiniz link malesef çalışmıyor.
    |
    |
    SudaEriyenAspirin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: angara06buray

Teşekkürler emeğimize sağlık. 70 kğsğr derece çok değil mi acaba? Sağlıklı çalışır mı ki ard arda video izlesek mesela?
    Evet ısı çok daha artabilir, rockchipli cihazlarda 90 derce üstünü görmuslugum vardır, rk3318 ucuz bir işlemcidir , kolaylıkla 90 dercelerin üstüne cıkabilir..ama bunun da cozumu kucuk boy notebook sogutucularıdır.

Orijinalden alıntı: BoDuR

Teşekkürler.Fakat verdiğiniz link malesef çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    Link çalışıyor. Googleda hama 56586 şeklinde aratıp mediamrkt a girin çıkar.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: miki

Cihazı test ettim , düşük bütçeli RK3318 işlemciyi dengelemek adına 4gb ram ,2.4/5.0 wifi,bt 4.0, bol hafıza , baglantı noktaları , şık görünüm vs kullanılmış..,

Videoyu buradan izleyebilir yorum yaparak ve abone olarak bu tür videoların devamı için destekleyebilirsiniz..

Hocam ürün kaç tlye geldi toplamda

• Binbaşı
    1500 Mesaj

selam fiyat devamlı degisiyor , bu gün icin 208.TL cihaz, 8.TL kargo, 5.tl kargo sigortası , 11.tl gümrük sigortası ile 232.TL ye geliyor.
    |
    |
    Yousuf27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: miki

selam fiyat devamlı degisiyor , bu gün icin 208.TL cihaz, 8.TL kargo, 5.tl kargo sigortası , 11.tl gümrük sigortası ile 232.TL ye geliyor.

Alıntıları Göster
    [TRY192.40 44% OFF]H96 MAX RK3318 4 GB RAM 32GB ROM 5G WIFI Bluetooth 4.0 Android 9,0 4 K VP9 H.265 TV Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
    https://banggood.app.link/GBqoxXcjdY aynı ürün 210 küsüre geliyor nakliye vergisi ve sigortayla

• Binbaşı
    1500 Mesaj

dogrudur 64gb olan 4 dolar daha pahalı
    |
    |
    Yousuf27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selamlar Hocam 3 4 aydan Tanix tx6 kullaniyorum maşallahı var canavar gibi lakin son zamanlarda 99 dereceyi gördük belli bir süre sonra az da olsa performansta düsüklük oluyor nasil soğutma yapabilirim cihaza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: miki

Orijinalden alıntı: brabber

Selamlar Hocam 3 4 aydan Tanix tx6 kullaniyorum maşallahı var canavar gibi lakin son zamanlarda 99 dereceyi gördük belli bir süre sonra az da olsa performansta düsüklük oluyor nasil soğutma yapabilirim cihaza
    Havalar çok sıcak , ama 99 derece de biraz fazla olmuş, cihazı havadar ve sıcak olmayan bir yerde muhafaza ettiğinizi varsayarak , havalandırma için küçük notebook sogutucuları var , hem cihazın usb sine takarsınız, hem de fiyatı uygundu
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/mini-notebook-sogutucu-7-12-445195469?ga_prodid=445195469&scxid=14489-145823-2357-0&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.41.6
    |
    |

• Teğmen
    208 Mesaj
    arkadaşlar banggood "vergi sigortası" diye bir şey vardı. onu kaldırdı mı şu an? ben göremedim, bilgisi olan var mı acaba?

Bazı ürünlerde yok ama, diğer sigortayı seçersen gümrüksüz geliyo diyola. Bilmiyorum ne ka doğru.

|
    |
    plexus_09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj

Notebook soğutucucusuna boşa para vermeyin. Çoğu yukarı doğru hava verir. Bu soğutmaya pek fayda sağlamaz boxlarda. Box Alüminyum kasalı ise bir diyeceğim yok tabi.

10-30 tl arası bu basit kasa fanını alın. Eliniz yatkın değil ise bir elektirikçiye gidin. Dört köşesine yerden 2-3 cm yüksekte durması için civata taktırın, plastik ayakta olur. Elektirik girişine usb ucu bağlanacak. Yukarıdan aşağıya hava verecek şekilde yerleştirin ve cihazınızı üzerine koyun. Bu fanlar 12 v ile çalıştığından sizin usb den vereceginiz 5 v ile sessiz ve yavaş calışır. Cihazınızı açtığınızda otomatik çalışır. Kapatınca durur. Küçük olduğu için cihazın altında sırıtmaz. Ben eski android hibrit cihazını kendi yaptığım bu düzenek ile 3 yıl kullandım.

Ancak cihazınızın altinda hava giriş delikleri olmalı, yoksa işe yaramaz. Hava delikleri küçük ise arada sırada kontrol edin. Fan ne var neyok bu deliklere cekip yapıştırıyor.

Şimdi mecool km9 kullanıyorum. 24 saat kesintisiz çalışsa bile ısınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiACEtor -- 11 Temmuz 2019; 19:33:14 >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar elimde z28 2/16 modeli var.Taşınırken kumandası kayboldu.Şuan cihazı açamıyorum.Açmanın bir yolu var mı ya da kumandadan bulabilirmiyim?

üniversite
Blogio
web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,274
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.