Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
520
Favori
1.724.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Amper yetersiz geliyor olabilir. Bir de 5V 3A adaptörle deneyin.
    Tamam inşallah dediğiniz gibi olur. Çünkü ekran siyah iken kumanda dan kapatma tuşuna basınca kapanıyor yazısı geliyor. Kutunun önündeki ekranda da saat falan hep yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Digerlerinden iyi diyorsunuz yani, ben shieldtv yi bir nevi daha çok oyun icin yapılmıs ve buyuzden fiyatını yüksek buluyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 200 TL civarı sadece IPTV kullanımı için bir android box aramaktayım. Tavsiyeniz nedir?
  • Merhaba arkadaşlar arçelik 4k smart televizyonumun smart kısmı sadece kağıt üstünde olduğu için tv box ihtiyacı duydum. Araştırmaya bugün başladım pek detaylı bilgiye sahip değilim. 150-200 tl bandında oyun falan oynanmayacak sadece netflix ve browserdan film-dizi için kullanabileceğim bir model önerebilirmisiniz. 4k netflix desteğide olursa şahane olur. Tek isteğim kasma donma olmasın stabil çalışsın. Aliexpress den vs hk1mini , x96 gibi birkaç tv box gördüm fiyat aralığımada uyuyorlar benim kullanım amacıma göre bunlar alınır mı? Yardımcı olacak herkese teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hera

Arkadaşlar merhaba 200 TL civarı sadece IPTV kullanımı için bir android box aramaktayım. Tavsiyeniz nedir?
    Magicsee N4 veya N5 alabilirsiniz. N4 modelini 6 aydır kullanıyorum; oldukça memnunum (dikkat: N4 alacaksanız 2/16 hafızalı olmasına dikkat edin zira 1/8 hafızalı eski sürümleri cihazlar da satılmakta). Ethernet bağlantısıyla kullanma imkanınız yoksa (ki ethernet bağlantısı imkanınız varsa her halükarda kablosuz bağlantıya tercih edilmeli) N5 modelini almanız daha iyi olur; çünkü N5'te Dual Wi-fi mevcut ve bu sayede kablosuz bağlantı stabilitesi daha sorunsuz olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 26 Mayıs 2019; 17:11:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonlygood

Merhaba arkadaşlar arçelik 4k smart televizyonumun smart kısmı sadece kağıt üstünde olduğu için tv box ihtiyacı duydum. Araştırmaya bugün başladım pek detaylı bilgiye sahip değilim. 150-200 tl bandında oyun falan oynanmayacak sadece netflix ve browserdan film-dizi için kullanabileceğim bir model önerebilirmisiniz. 4k netflix desteğide olursa şahane olur. Tek isteğim kasma donma olmasın stabil çalışsın. Aliexpress den vs hk1mini , x96 gibi birkaç tv box gördüm fiyat aralığımada uyuyorlar benim kullanım amacıma göre bunlar alınır mı? Yardımcı olacak herkese teşekkürler
    Bu bütçeyle Netflix 4K özellikli cihaz alamazsınız; zira Netflix 4K için en azından Mi Box gibi sıfırını 500 liraya mal edeceğiniz cihazlara yönelmek zorundasınız.

Bütçenize uygun olarak, bir önceki mesajda @Hera forumdaşa önerdiğim Magicsee N4 veya N5'i size de tavsiye ederim (model seçimindeki detaylar için lütfen bir önceki mesajıma bakınız).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 26 Mayıs 2019; 17:14:39 >

• Merhaba sadece iptv için kullanabileceğim bir android box arıyorum bütçem 300 tl civarında , yurtdışından almayı düşünüyorum ona göre tavsiye alabilir miyim ?
  • Arkadaşlar selam,

Netflix ve yerli/yabacı kanalları izleyebileceğim uydu alıcılı android box almak istiyorum. 4K olması şart değil TV zaten full HD.

Android markette IP TV varken uydu alıcılı cihaz olmasına gerek var mı ?

300 -400 lira bandında hangi cihazı önerirsiniz ?

Korax G5 işimi görür mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 27 Mayıs 2019; 2:16:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Bu bütçeyle Netflix 4K özellikli cihaz alamazsınız; zira Netflix 4K için en azından Mi Box gibi sıfırını 500 liraya mal edeceğiniz cihazlara yönelmek zorundasınız.

Bütçenize uygun olarak, bir önceki mesajda @Hera forumdaşa önerdiğim Magicsee N4 veya N5'i size de tavsiye ederim (model seçimindeki detaylar için lütfen bir önceki mesajıma bakınız).

Alıntıları Göster
    İlgin için teşekkürler hocam inceleyeceğim. Bütçeyi 300-350 tl lere çeksem 4k netflix destekli ne alabilirim peki yada varmı bu bütçeye böyle cihaz

• quote:

İlgin için teşekkürler hocam inceleyeceğim. Bütçeyi 300-350 tl lere çeksem 4k netflix destekli ne alabilirim peki yada varmı bu bütçeye böyle cihaz

Alıntıları Göster
    Rica ederim

Bu bütçeyle isteğinizi karşılayan Amazon Fire Stick 4K'ya bakabilirsiniz. Yurt dışı fiyatı 40$ civarında. Haliyle bu fiyatıyla 300-350 liralık bütçenize uygun görünse de kargo yoluyla aldığınızda Türkiye'ye girerken ciddi vergiler binmesi ve dolayısıyla bütçenizi aşması söz konusu (özellikle Haziran ayından itibaren gümrükten vergisiz geçiş pek mümkün görünmüyor). Bu ürünü yurt içinde de 450 lira civarına satanları bulabilirsiniz. Bu durumda da bütçeyi biraz yukarı çekmeniz gerekiyor. Bütçenize daha uygun olarak Roku Premiere 4K'ya bakabilirsiniz. Yurt içinde 350 lira civarına satanlar var. Bir seçenek olarak da 2. el Mi Box bakabilirsiniz. Yalnız bu cihazları seçmeden önce iyice araştırma yapmanızı öneririm. Misal, Roku Premiere 4K alıp sonradan "Keşke paraya kıyıp Amazon Fire Stick 4K alsaydım" demenizi ben de istemem, siz de istemezsiniz . O yüzden özellikle bu konunun ilk mesajına bakıp sonra da aklınıza yatan cihazlar hakkında daha kapsamlı araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bahsettiğim cihazların yurt içi fiyatlarına bakmanız için örnek linkler (farklı fiyatlar görmek için Google'a yazıp başka sitelerden de bakmanız iyi olacaktır). 
    https://www.sahibinden.com/amazon-fire-tv-media-player https://www.sahibinden.com/roku-media-player https://www.sahibinden.com/xiaomi-media-player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 27 Mayıs 2019; 3:6:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Rica ederim

Bu bütçeyle isteğinizi karşılayan Amazon Fire Stick 4K'ya bakabilirsiniz. Yurt dışı fiyatı 40$ civarında. Haliyle bu fiyatıyla 300-350 liralık bütçenize uygun görünse de kargo yoluyla aldığınızda Türkiye'ye girerken ciddi vergiler binmesi ve dolayısıyla bütçenizi aşması söz konusu (özellikle Haziran ayından itibaren gümrükten vergisiz geçiş pek mümkün görünmüyor). Bu ürünü yurt içinde de 450 lira civarına satanları bulabilirsiniz. Bu durumda da bütçeyi biraz yukarı çekmeniz gerekiyor. Bütçenize daha uygun olarak Roku Premiere 4K'ya bakabilirsiniz. Yurt içinde 350 lira civarına satanlar var. Bir seçenek olarak da 2. el Mi Box bakabilirsiniz. Yalnız bu cihazları seçmeden önce iyice araştırma yapmanızı öneririm. Misal, Roku Premiere 4K alıp sonradan "Keşke paraya kıyıp Amazon Fire Stick 4K alsaydım" demenizi ben de istemem, siz de istemezsiniz . O yüzden özellikle bu konunun ilk mesajına bakıp sonra da aklınıza yatan cihazlar hakkında daha kapsamlı araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bahsettiğim cihazların yurt içi fiyatlarına bakmanız için örnek linkler (farklı fiyatlar görmek için Google'a yazıp başka sitelerden de bakmanız iyi olacaktır). 
    https://www.sahibinden.com/amazon-fire-tv-media-player https://www.sahibinden.com/roku-media-player https://www.sahibinden.com/xiaomi-media-player

Alıntıları Göster
    O halde 2. El amazon fire stick 4k veya mi box s 4k bakıyorum. Bide yaklaşık 100 sayfaya yakın okumuşumdur bu başlıkta hocam. Herkes kendi tecrübelerine göre aynı fiyat bandlarında farklı cihazlar önermiş haliyle zaten veremediğim kararım iyice çıkmaza girdi. Dediğim gibi bütçeyi çıkarabilirsem yazı başında belirttiğim cihazların ikinci ellerine bakacağım çıkmazsa da aliexpressden 150 liraya falan idare eder bir şey sipariş edeceğim artık. Tekrardan tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum

• quote:

O halde 2. El amazon fire stick 4k veya mi box s 4k bakıyorum. Bide yaklaşık 100 sayfaya yakın okumuşumdur bu başlıkta hocam. Herkes kendi tecrübelerine göre aynı fiyat bandlarında farklı cihazlar önermiş haliyle zaten veremediğim kararım iyice çıkmaza girdi. Dediğim gibi bütçeyi çıkarabilirsem yazı başında belirttiğim cihazların ikinci ellerine bakacağım çıkmazsa da aliexpressden 150 liraya falan idare eder bir şey sipariş edeceğim artık. Tekrardan tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum

Alıntıları Göster
    Merhaba Ali'den sipariş edeceğiniz 150 liralık ürüne burada yaklaşık 100 150 arasında vergi çıkar bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Merhaba Ali'den sipariş edeceğiniz 150 liralık ürüne burada yaklaşık 100 150 arasında vergi çıkar bilginize

Alıntıları Göster
    Haklısınız fakat getirenler media player yazıyormuş faturaya 7-8 dolar falan yazıyormuş vergi çıkmıyormuş. Zaten kararımı 2. El bulabilirsem veya taksitle mi box s 4k şeklinde verdim şuan diğer çin malı ürünlerde hep sorunlardan bahsetmişler.

• quote:

Haklısınız fakat getirenler media player yazıyormuş faturaya 7-8 dolar falan yazıyormuş vergi çıkmıyormuş. Zaten kararımı 2. El bulabilirsem veya taksitle mi box s 4k şeklinde verdim şuan diğer çin malı ürünlerde hep sorunlardan bahsetmişler.

Alıntıları Göster
    Media player yazdırırlar ise 18 avro TRT bandrolü var vergi %20 ÖTV % 20 daha pahalıya gelir 1 hazirandan sonra 22 avro muafiyeti kalkacağından kaçarı olmaz artık maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 27 Mayıs 2019; 21:48:39 >
  • Değerli Arkadaşlar,bende android tv box almak istiyorum,Banggood sitesinden tarife sigortası yaptırsak,gümrükteki yeni vergilendirmeyi karşılar mı,yoksa her halukarda bizden bu vergiyi alırlar mı?
  • Arkadaşlar aliexpresten aldığımız 100tl altı ürünlere de vergi geldi mi?

• evet tutar sınırı yok tüm ürünlere geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy2121

Arkadaşlar aliexpresten aldığımız 100tl altı ürünlere de vergi geldi mi?
    1 liralık ürüne dahi vergi geldi maalesef

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya, hayatımızın her adımında vergi ödüyoruz. Aldığımız maaş zaten belli, sosyal devlet anlayışı bu değil ya. Bir ülke vatandaşına bu kadar eziyet yapmamalı diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.