Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Z28 ile Alfawise Z28 arasında bir fark var mıdır? incelediğime göre alfawise 2gb ram/16 modelinde her şeyi aynı ve ayrıca bluetooth da var gearbest fiyatı 39.99 dolar ama kullanan görmedim bu modeli
  • Sizce h96 pro, m8s pro, beelink gt1 ultimate ve vorke z6 dan hangisini önerirsiniz? Bu arada benim amacım youtube ve netflix de 4k video ve film izleyebilmek. Tv 4k ama youtube 720p görüntü veriyor. Netflix de 1080p.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clive kullanıcısına yanıt
    Çok bir bilgim yok ama donanım ve yazılım olarak hemen hemen aynı gözüküyorlar internetten incelediğim kadarıyla. Bluetooth ve 2 yerine 3 usb girişi var sanırım alfawise olanında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/7WGB3DWpW7g

ayrica gearbest önermem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 AV girişi var. Linkteki kabloyla Tüplü tv me görüntüyü aktarıp kullanabilirmiyim. Seste ver görüntüde sorun olur mu ?

https://images.philips.com/is/image/PhilipsConsumer/SWV2233W_10-IMS-tr_TR?$jpglarge$&wid=1250
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    h96'lar problemli. vorkelerin çoğu modelinde önemli bir özellik eksikliği vardı hatırlamıyorum..
    M8spro ya da beelink ultimate alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

https://youtu.be/7WGB3DWpW7g

ayrica gearbest önermem.

Bu cihazda bir sorun var . pro, max gibi diğer markaların modellerinde de sorun yaşanabiliyor.

Beeling Ultimate GT1 bu kutuların arasında en kaliteli cihaz.
  • Beelink Ultimata gt1 aldıktan sonra bir rom kullanmaya gerek var mı ? h96 pro gibi adaptör değişikliği şart mı ?
  • Beelink zaten kendi rom'u iyi diye alınıyor. OTA'sı sağlam diye alınıyor. Adaptör değiştirme saçmalığı H96'lara özel bir saçmalık.
  • Lighthouse ile geliyor isterseniz ayrıca Nova Launcher ya da başka bir rom kurabilirsiniz .

Isınma ya da adaptör problemi yaşanmıyor .

Ayarlarını yapmak için çok karmaşık, içiçe açılması gereken sekmeleri var .

Fakat tek tuşla anasayfaya dönebilmek çok iyi oluyor .

Dörtdörtlük box yok .
  • H96 Pro Plus box'un adaptörü kullanmaya başladıktan 28 gün sonra bozulmuştu. Bundan 10 gün önce satıcıya durumu bildirip kaliteli bir adaptör göndermelerini talep ettim. 2 gün sonra adaptörü gönderdiler. Adaptör gelene kadar X96 boxun adaptörünü (5V-2A) kullandım. Bu arada X96 kullananlara, adaptörün çok sağlam olduğunu, net 2A çıkış verdiğini söyleyeyim. X96'ya müşteri çıkınca elektronik pasajından USB'den dişi jaka dönüştüren bir kablo (10 TL) aldım. Dönüştürücü kabloyu, telefonumu şarj ederken kullandığım oldukça kaliteli Ugreen marka şarj adaptörün 5V-2A çıkışına bağlayıp H96'yı sorunsuz çalıştırdım.
    Bu arada H96'nın taş gibi çalıştığını en az 30 tane apk'nın sorunsuz çalıştığını, bir kere dahi kitlenmediğini vede aşırı ısınmadığını belirteyim.
    Adaptörü yanan arkadaşlara faydası olur diye fotoları da ekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

H96 Pro Plus box'un adaptörü kullanmaya başladıktan 28 gün sonra bozulmuştu. Bundan 10 gün önce satıcıya durumu bildirip kaliteli bir adaptör göndermelerini talep ettim. 2 gün sonra adaptörü gönderdiler. Adaptör gelene kadar X96 boxun adaptörünü (5V-2A) kullandım. Bu arada X96 kullananlara, adaptörün çok sağlam olduğunu, net 2A çıkış verdiğini söyleyeyim. X96'ya müşteri çıkınca elektronik pasajından USB'den dişi jaka dönüştüren bir kablo (10 TL) aldım. Dönüştürücü kabloyu, telefonumu şarj ederken kullandığım oldukça kaliteli Ugreen marka şarj adaptörün 5V-2A çıkışına bağlayıp H96'yı sorunsuz çalıştırdım.
    Bu arada H96'nın taş gibi çalıştığını en az 30 tane apk'nın sorunsuz çalıştığını, bir kere dahi kitlenmediğini vede aşırı ısınmadığını belirteyim.
    Adaptörü yanan arkadaşlara faydası olur diye fotoları da ekliyorum.

Arkadaşım merhaba,üründe tivibunun şu an google playde olan son sürümünü kurma imkanın varmı?
    Mümkünse deneyebilirmisin. Tivibu Go yu çalıştırıp çalıştırmadığına göre ürünü alacamda

• Senin için deneyeyim.
    Tivibu'yu kurdum. Box internete ethernet kablo ile bağlıydı. Çalıştırınca kablosuz bağlantı istedi. Kabloyu çıkarıp kablosuz bağlanınca Kullanıcı adı ve şifre ekranı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 18 Ekim 2017; 22:34:54 >
  • demo modu yokmuydu
  • Maalesef yok. Önceki sayfalara bakıp bu boxu kullanan, tivibu üyeliği olanlara sor.
  • Merhaba;

Evde kullanmak için TV Box almayı düşünüyorum.
    BOX + AIR MOUSE + KONSOL için 250 - 275 TL bütçe ayırabilirim.

İşe yarar birşey bulabilirmiyim.
    Teşekkürler.
  • knn1982 K kullanıcısına yanıt
    65 sayfanın son 10'unu okuyun.
  • Bu cihazlara her apk kurulabiliyor mu? Sideloading deniyor sanirim market disi uygulama kurmaya.

Ornegin tv kanallarinin uygulamalarini (android tv uyumlu olmayanlari) kurabilir miyim?

Kurulsa bile kumanda ile duzgun kontrol edilebilir mi?

Tesekkurler.
  • ip tv ve dizi-film izlemek için android tv box lazım.(oyun falan oynanmayacak) beelink gt1 60 dolara geliyor. bu işleri yapıp, uğraştırmayacak 30-40 dolar civarı ürün varsa onu almak isterim.o fiyatlara uyfun bir cihaz yoksa gt1 alıp geçeyim
    meselahttps://www.gearbest.com/tv-box/pp_736121.html şöyle bişey iş yapar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.CN -- 20 Ekim 2017; 9:18:59 >
  • T.CN kullanıcısına yanıt
    Son 15 sayfayı okursanız sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.