Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Diwanji , Diwanji Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3phisto

quote:

Orijinalden alıntı: LampdaLamp

quote:

Orijinalden alıntı: oyyono

Ben de düşük bütçeli youtube ve facebook gibi temel uygulamalarda sorunsuz çalışan wifi özellikli bir media box arıyorum. Tavsiyeleriniz ne olur acaba?

Z28 TVBOX ben yazmaktan bıktım dilimde tüy bitmedi, yazmaya devam Z28 7.1 ANDROID TV BOX

Hocam bu cihaz ile sorunsuz bir şekilde iptv ve turkcell tv+ izleyebilir miyiz?

z28 kullandım.kesinlikle turkcell tv plus çalışmıyor.hatta eski apk sürümlerini de denedim ama çalışmadı.iptv programları gse iptv,prog tv vb programlar serverınız ve internet bağlantınız iyiyise problemsiz çalışıyor.digiturk playide apk yükleyerek çalıştırdım ama tv+ kesinlikle çalışmadı.kendi kullandığım t95zplusta tv+ ı problemsiz kullandım.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z28 7.1 ANDROID TV BOX USB 3.0 var . P/F ürünü

Biraz daha bütçe ayırabilirim derseniz

Beelink GT1 Ultimate

İki box ta da OTA güncelleme var ve kaliteli .

Android sürümü önemli .

Örneğin 4.4 sürümünün altında D Smart Go çalışmıyor .
  • https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/t95z-plus-3-gb-32-gb-s912-android-tv-box-android-7-1-4-k-2-k-h-265-2-4g-5g-dual-band-wifi-309348765

Arkadaşlar bu ürün nasıl alınır mı ve bu ürünün yazılım güncelleme durumu nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.

• Android tv box kullanan arkadaslar telefonumdaki sesi bluetooth baglantisi ile anlik olarak tv box ile paylasmak istiyorum. Boylelikle kablosuz olrak ses sistemine aktarmis olacagim. Bunun bir yontemi varmidir.

• Beelink g1 Ultimate mi almak daha mantıklı yoksa H96 Pro+ mı ? Kodi üzerinden iptv izlemeyi düşünüyorum fakat bazen iptv sıkıntı çıkartabiliyor o nedenle tivibu kullanabilirsem de süper olur.

Galiba tivibu çalıştırabilen android box yok.O halde Xiaomi de alabilirim herhalde ? Tavsiye verebilirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucak -- 16 Ekim 2017; 12:18:34 >
  • h96 pro plus alalı 1 ay oldu olmadı 3 5 defa kullandım bozuldu görüntü vermiyor tamiri nerden yaptirabilirim acaba çinden aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucak

Beelink g1 Ultimate mi almak daha mantıklı yoksa H96 Pro+ mı ? Kodi üzerinden iptv izlemeyi düşünüyorum fakat bazen iptv sıkıntı çıkartabiliyor o nedenle tivibu kullanabilirsem de süper olur.

Galiba tivibu çalıştırabilen android box yok.O halde Xiaomi de alabilirim herhalde ? Tavsiye verebilirseniz sevinirim

Bir üstteki mesaja benzer çok mesaj gördüm yerli ve yabancı sitelerde. O sebeple kesinlikle Beelink GT1 Ultimate öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winmaster

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/t95z-plus-3-gb-32-gb-s912-android-tv-box-android-7-1-4-k-2-k-h-265-2-4g-5g-dual-band-wifi-309348765

Arkadaşlar bu ürün nasıl alınır mı ve bu ürünün yazılım güncelleme durumu nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.

aynı cihazı 3 aydır kullanıyorum.ota güncellemesi var.performansı gayet iyi.real racing bile oynadım kablosuz oyun kolu ile. AliExpress den 190 tlye almıştım. tavsiye ederim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıkarıdaki cihazı geekbuyingte gördüm.4 gb rem 32 gb rom için baya güzel fiyat.yeni ürünmüş.değerlendirilebilir

• https://m.geekbuying.com/item/MX10-Android-7-1-2-RK3328-4GB-32GB-TV-Box-386668.html Buda linki

• quote:

Orijinalden alıntı: samy_88

ARM Cortex-A53 4 çekirdekli - ( RK3399 da 6 çekirdek , Amlogic 912 de 8 çekirdekli işlemci var. )

Ekran Kartı Mali 450 - 750 mhz ( RK3399 da MALİ 860 , Amlogic 912 de MALİ 820 )

Biri 3.0 olmak üzere 4 USB olması iyi .

DDR4 4 Gb olması çok iyi . ( Bazı sitelerde DDR3 4 GB )

Oto Güncelleme gözükmüyor .

Fiyatıyla Z 28 e alternatif olabilecek bir kutu .

• darkcald
    Boxta mavi ışık yanıyorsa, görüntü vermemesinin nedeni adaptörün bozulması olabilir. Aynısı bendede oldu. Bende X96 da var. X96'nın adaptörü (5V-2A) çok sağlam. Adaptörü H96 Plusa taktım. Sorunsuz çalışıyor. Çıkışı direk 2A veren bir adaptör satın almalısın.
  • Gearbest ten 69$ a Beelink GT1 Ultimate almak üzereyim. Sizce uygun mudur bu fiyat cihaz için?

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende z28 tarzı bişey bakarken gördüm.şuanki kurla 180 tl falan yapıyor.bir indirim yada kupon yakalanabilirse alınır aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

darkcald
    Boxta mavi ışık yanıyorsa, görüntü vermemesinin nedeni adaptörün bozulması olabilir. Aynısı bendede oldu. Bende X96 da var. X96'nın adaptörü (5V-2A) çok sağlam. Adaptörü H96 Plusa taktım. Sorunsuz çalışıyor. Çıkışı direk 2A veren bir adaptör satın almalısın.

Adaptörü test ettik sözde sağlam yinede başka 5v 2a bulup bakayim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samy_88

Aynen hocam bende z28 tarzı bişey bakarken gördüm.şuanki kurla 180 tl falan yapıyor.bir indirim yada kupon yakalanabilirse alınır aslında.

OTA güncellemesi için Z28'i tercih ederdim .

Marka bilinirliği, kullanıcı sayısı da önemli .
  • axilic kullanıcısına yanıt
  • Z28'in ota güncellemesi verdiğine bakmayın, romu çok kötü. Arayüz kötü, youtube maksimum 720p veriyor, launcher'lar ve bazı programlar çalışmıyor. Ayrıca kodinin stabil olmayan 18. versiyonu yüklü ve 17.4'ü indirip kursanız bile, cihazı bir sonraki açışınızda otomatik olarak 18'e çeviriyor sürümü ve kullanamıyorsunuz.

Freaktab'de bir custom rom var onu kurdum ve çok memnunum. Youtube artık 1440p'ye kadar çözünürlük veriyor, istediğim launcher'ı yükleyebiliyorum, kodi güzel çalışıyor, gse smart iptv gayet iyi çalışıyor.

Fiyatına göre en performanslı cihazlardan biri muhtemelen z28, fakat kendi romu cihazı resmen kullanılmaz yapıyor. Eğer alacaksanız, bahsettiğim romu indirip kurmanızı öneririm. Talep olursa bir konu açıp nasıl yapılacağını anlatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ey özgürlük -- 17 Ekim 2017; 14:25:43 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.