Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cg-TR83 , cg-TR83 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sensei111

Şu anda kullandığım egreat r6s arıza vermeye başladı,sony 46hx720 android olmayan tv de film izlemek ve internete girme amaçlı pahalı olmayan,işimi görecek bir tavsiye bekliyorum. (ileride android 4k tv alırsam onunlada kullanabileceğim önerilerede açığım)
    Bütçenize göre forumda bahsi geçen s905X2 uzantılı yeni nesil cihazlardan birine bakın. Tarayıcı performansları oldukça iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman1321

Netflix hiç gerekmiyor sadece android uygulama yükleyip kullanacağım. Televizyondan kitap gazete okumak için alacağım açıkçası. Önerebileceğiniz cihaz nedir? Kumanda olarak da mouse takıp kullanmak istiyorum usbden buna da uyumlu olmalı.Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bütçe durumu nedir buna göre; A95X max, beelink GT1 mini, T95q ya da X96 max .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

Kodi, youtube ve film izleme ağırlıklı kullanacağım. Hangi modeli tavsiye edersiniz...
    Almışken X2 uzantılı çipsete sahip yeni nesil cihazlardan birini alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bütçe durumu nedir buna göre; A95X max, beelink GT1 mini, T95q ya da X96 max .

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam dediğiniz gibi x2 işlemcili olan tx5 max s905x2 işlemcili modelin siparişini verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tx5 için link var mı?
  • merhaba;
    max. 300 tl bütcem var.wifi çekiş gücü yüksek(modem salonda tv odada arada 4-5 metre var) bir tv box tavsiyelerinizi bekliyorum.netflix,beinconnect.ip tv kullanacağım ağırlıklı olarak.teknolojik cihazlara biraz uzağım:) yardımınıza ihtiyacım var. wifi çekiş gücü yüksek donmayacak takılmayacak pişman olmayacağım bir cihaz arıyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • kocaman1321 K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Umarım arayüzü hoşunuza gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan1910

merhaba;
    max. 300 tl bütcem var.wifi çekiş gücü yüksek(modem salonda tv odada arada 4-5 metre var) bir tv box tavsiyelerinizi bekliyorum.netflix,beinconnect.ip tv kullanacağım ağırlıklı olarak.teknolojik cihazlara biraz uzağım:) yardımınıza ihtiyacım var. wifi çekiş gücü yüksek donmayacak takılmayacak pişman olmayacağım bir cihaz arıyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Biraz bütçenizi zorlarsanız; Banggood dan. A95X max. 2T2R G-bıt Wıfı özelliği var.
  • Bunu gördüm de 1 ay sonra kargoya veriyorlar... ön sipariş... 27 şubat kargoya veriliş tarihi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 25 Ocak 2019; 16:24:39 >
  • yeni çıkan cihazlar donanım olarak güçlü çıktılar ancak yazılım tarafında eksikler net çinli firmaların yazılıma önem vermeleri gerekiyor daha çok geliştirilmeye ihtiyaç duyuyor android naçizane görüşüm.
  • Son gelen cihazlardan A95X Max ve X96 Max rootlu çıktılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

Bunu gördüm de 1 ay sonra kargoya veriyorlar... ön sipariş... 27 şubat kargoya veriliş tarihi...
    Bu cihaz için ve vergiler dahil kampanyasından faydalanılacaksa beklemeye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan341

yeni çıkan cihazlar donanım olarak güçlü çıktılar ancak yazılım tarafında eksikler net çinli firmaların yazılıma önem vermeleri gerekiyor daha çok geliştirilmeye ihtiyaç duyuyor android naçizane görüşüm.
    Amerikan ürünleri de yazılım konusunda sorunsuz değil üstelik bu cihazlarda kullanılan uygulamalar sınırlı. Ya da belirli programlar için dizayn edilmişler. Uzakdoğu ürünlerine haksızlık yapmamak gerekir. Oldukça esnek kullanımları var. Üretici firmalar güncellemelerle, yazılımcılar custom romlarla destek veriyorlar. Uyumlu bir sistem kurmak ve uyum sorunlarını çözebilmek çok da kolay değil.
  • Tanix tx5 Max cihaz için önşiparis verdim hayırlısı artık ve uzunca süre bekleyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyatlı USB bağlantılı soğutucu fan linki paylaşan olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bütçenize göre forumda bahsi geçen s905X2 uzantılı yeni nesil cihazlardan birine bakın. Tarayıcı performansları oldukça iyi.

Alıntıları Göster
    A96-h96-x96 vs.. mini-max-pro-ı-w vs.. s905x2 uzantılı bayağı bir model var,bana netten indirdiğim filmleri usb den izleyebileceğim,wifi bağlantılı youtube den takılmadan klip izleyebileceğim bir cihaza ihtiyacım var,evdeki tv eski nesil android olmayan sony fullhd bir tv dir. f/p tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/mini-notebook-sogutucu-7-12-406594163?rcp_action=rcsProductClicked
    Teşekkürler hocam. Verdim sipariş.

Yeni nesil X2 işlemcili cihazlar fazla ısınmıyor buna ihtiyaç duyulmaz fakat 1 Adet Magicsee N4 var elimde test ediyorum.
    2-3 saatlik kullanım sonunda 65-70 dereceye çıkıyor işlemci sıcaklığı. Çok aşırı olmamakla birlikte içime sinmedi.
    Soğutucuyu alıp cihazla birlikte hediye vereceğim alacak kişi rahat kullansın.

• 65-70 derece normaldir , sıkıntı olmaz, ama yine de güzel düşünmüşsünüz, alacak arkadaşımızın şansı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.