Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OKANTÜRK Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.694
Cevap
519
Favori
1.724.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan_198945

ARKADAŞLAR ŞU AN EN UYGUN PERFORMASLI TVBOX HANGİSİ AKLIM KARIŞTI ÇOK MODEL VAR
    NETFLIX yüksek çözünürlük önemli mi, ağırlıklı olarak hangi programları kullanacaksınız, bütçeyi de gözönünde bulundurarak optik çıkış, BT, Dual Wıfı, Gigabit vb. gibi özelliklere bakıp kullanım amacına göre seçim yapacaksınız. Yeni nesil ya da and. sürümü yüksek cihazları almak avantajlı. İnceleme videolarını izleyerek cihazların özellikleri ve arayüzleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

çok faydalı bilgi, başka eklenmesi gereken,göze çarpan hususlar varsa ,tamamlayıcı 2.video da bahsederiz..misal ;bir yorumcu benim bluetooth sandığım kumanda dongle'nın aslında 2.4hz alıcı olduğunu söyledi
    Bilgi ve teşvik yorumu için teşekkürler
    GT1 mini nin inceleme videosu özellikle yeni kullanıcılar için oldukça faydalı olacaktır. 2. video düşünüyorsanız Lighthome dan da bahsedin. Konum girilince Hava durumunu, rüzgar hızını ve görüş mesafesinin gösterildiği görünebilirlik bilgisi var. Biraz da ayarların ayrıntısından bahsetmek iyi olur.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 25 Ocak 2019; 15:44:59 >

• Şu anda kullandığım egreat r6s arıza vermeye başladı,sony 46hx720 android olmayan tv de film izlemek ve internete girme amaçlı pahalı olmayan,işimi görecek bir tavsiye bekliyorum. (ileride android 4k tv alırsam onunlada kullanabileceğim önerilerede açığım)
  • Merhaba herkese, banggood sitesinden ön sipariş ile ürün alan var mı? Tanix tx5 alacağım fakat tahmini gönderim 27 Şubat'tan sonra yazıyor. Bahsedilen satış şekliyle alışveriş yapan ve ürünü yazan tarihten daha önce gelen arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

NETFLIX yüksek çözünürlük gerekmiyorsa MiBox s almak mantıklı değil. X2 uzantılı çipsete sahip yeni nesil kutulardan birine bakın.

Alıntıları Göster
    Netflix hiç gerekmiyor sadece android uygulama yükleyip kullanacağım. Televizyondan kitap gazete okumak için alacağım açıkçası. Önerebileceğiniz cihaz nedir? Kumanda olarak da mouse takıp kullanmak istiyorum usbden buna da uyumlu olmalı.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaman1321 -- 25 Ocak 2019; 10:35:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Merhaba Mithat Bey, kodiyi test ederken 4k örnek dosyaları çalıştırabilirsiniz. Türkvod tabiki bizim için bir kriter ancak kutuların kabiliyetini göstermek açısından iyi olacaktır. 4ksamples.com, demolandia.net, 4kmedia.org iyi kaynaklar. Bir de youtube da 4k video açarken hattın hızına göre youtube kendisini ayarlıyor. çözünürlük 1080p de kalabiliyor. onu video oynatırken daha çok kısmından meraklısı için istatistikler kısmını açar ya da çözünürlüğü manuel 4k ya alırsanız daha tatmin edici olur. mesela çözünürlük kısmında beyaz hd yazıyorsa 720p, mavi hd yazıyorsa 1080p, beyaz 4k yazıyorsa 1440p (2k), mavi 4k yazıyorsa 2160p (4k) çözünürlük aldığımızı görüyoruz.

takip ettiğim kanallardan aklımda kalanlar bunlar. inşallah takipçiniz artar. abone olduk zile bastık bekliyoruz. :)

• Arkadaşlar merhaba;

Evimde ip TV kullanmak istiyorum. Öncelikle bu islerin teknik bilgisine detayına çok yabanciyim. Netflix YouTube hiçbirisi gerekmiyor.

Sadece ip TV görevi gorecek, 1080p yayınları destekleyecek (evdeki TV 4k değil, 1080p) isini sorunsuz yapacak fiyat performanslı uygun fiyatlı bir ürün önerebilir misiniz?

Butcem 150-180 arası. Dediğim gibi Netflix ıvır zıvır hic ek birşeye gerek yok. Bana full HD sorunsuz sikintisiz ip TV yi oynarsin, bu konuda randımanlı bir cihaz olsun yeter.

Tavsiye verebilir misiniz?

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Katkınız için teşekkürler, 2. videoya belirttiğiniz hususlar eklenecektir.
  • gkcn1907 G kullanıcısına yanıt
    iki güne tx6 aldı elimde olacak nasipse

elimde sadece h96 max mecool m8s prow , magicsee n4 ve tanix tx6 var
  • pape kullanıcısına yanıt
    şuan için m8s pro W öneririm. çok memnun kaldım bende onu kullanıyorum
  • Alışveriş sitelerini kurcaladım birçok marka modelden dolayı kalitelisine bir türlü karar veremedim.

Tivibu go kullanabileceğim, takılmayan bir cihaz arıyorum mümkünse 200-300 TL bandında. 4k ihtiyacım yok. Kurulumu ve arayüzü kullanıcı dostu olsun mümkünse. Kablosuz internete bağlanıp ulusal yayın izlemek için kullanılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

şuan için m8s pro W öneririm. çok memnun kaldım bende onu kullanıyorum
    Merhaba, cihazda donma , takılma vs oluyor mu? Wifi çekimi nasıl? 4k olmayan fhd TV için yeterli midir? Son olarak miracast özelliği kullanışlı mıdır? Şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 25 Ocak 2019; 13:0:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canakan kullanıcısına yanıt
    Hocam tx6 mi yoksa h96 max mi hangisini önerirsin

• canakan kullanıcısına yanıt
    dün tx6 siparişi geçmiştim banggood tan. bakalım göreceğiz nasıl bir cihaz
  • Tx6 mı daha mantıklı yoksa x2 işlemcili tx5 max mi?

• Kodi, youtube ve film izleme ağırlıklı kullanacağım. Hangi modeli tavsiye edersiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Arkadaşlar alınır mı?

https://www.amazon.com/MECOOL-Android-Amlogic-Internet-Players/dp/B07HD7GZR4/ref=sr_1_1_sspa?s=tv&ie=UTF8&qid=1548421851&sr=1-1-spons&keywords=m8s+pro+W&psc=1
    40 + 16$ = 56$ Bu ürün için yüksek bir rakam.
    Bu fiyata yeni nesil 4/32GB cihazlardan alınır.

O cihazı almayı düşünüyorsanız BURADAN bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 25 Ocak 2019; 15:31:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaman1321

Tx6 mı daha mantıklı yoksa x2 işlemcili tx5 max mi?
    TX5 Max daha mantıklı.
    X2 işlemcili cihazlar az ısınan petformansı iyi fiyatı uygun cihazlar.
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.