Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pumass

Merhaba arkadaşlar beni uzun yıllar götürecek her yönüyle kaliteli bir tavsiyenizi istiyorum bütçede sıkıntı yok
    Kullanım amacınız box seçimini belirler.
    Apple Tv 5. gen.
    DUNE HD Pro , garanti ve servis var.
    https://urun.n11.com/medya-oynatici/dune-hd-pro-4k-hd-media-player-android-smart-tv-box-P270341337
    Nvdia Shields Tv.
    NETFLIX yüksek çözünürlük önemli değilse A95X max.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Mi box 4k bluetooth performansı nasıldır? iptv yayınını - yayından yana sıkıntı yok- görüntü tvde ses bluetooth kulaklıkta olacak şekilde izleyebilir miyim?
    Mi Box 4K da, BT 3.0 ve 4.0 versiyonu var. BT kulaklık ile sürüm uyumlu ise ses kulaklığa gelir.
  • Selamlar Netflix + IPTV yayınları için bana Xiaomi Mi Box S önerilmişti bu konuda. Fakat 2 GB Ram'in yetersiz kaldığını ve cihazın kronik donma problemleri olduğunu duydum. X96 Max ve Beelink GT1 Mini düşünüyorum, sizce hangisini tercih etmeliyiz ?
  • mi box 3 4k aldım. 1080p'de kullanıyorum.

oreo güncellemesi yaptım alet rezalet. hdmi çıkışlı bir tablet bağlasak daha kullanışlı olur. kumandada mikrofon tuşuna basıyorsunuz bir dinliyor bir dinlemiyor. iptv yazılımları kanal değiştirdiğinizde kasıyor. crash'ler falan gırla. cihaz can çekişiyor.

ekşi'de 22 Ocak mi box 3 rezaleti diye başlık açsam yeri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Selamlar Netflix + IPTV yayınları için bana Xiaomi Mi Box S önerilmişti bu konuda. Fakat 2 GB Ram'in yetersiz kaldığını ve cihazın kronik donma problemleri olduğunu duydum. X96 Max ve Beelink GT1 Mini düşünüyorum, sizce hangisini tercih etmeliyiz ?
    Ram'den dolayı X96 Max bence (GT1 Mini'nin işlemcisi iyi fakat 2 GB Ram var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Ram'den dolayı X96 Max bence (GT1 Mini'nin işlemcisi iyi fakat 2 GB Ram var)

Alıntıları Göster
    Hocam 4 GB versiyonu da varmış. Sanırım ikisi de aynı işlemciyi kullanıyorlar. Ben kullanıcı deneyimi olarak merak etmiştim. Hangisini tercih etmek daha doğru olur tarzında :)
  • quote:

Hocam 4 GB versiyonu da varmış. Sanırım ikisi de aynı işlemciyi kullanıyorlar. Ben kullanıcı deneyimi olarak merak etmiştim. Hangisini tercih etmek daha doğru olur tarzında :)

Alıntıları Göster
    Anladım hocam.

İkisini de kullanmadığım için yanlış yönlendirmemek adına yorumu tecrübeli arkadaşlara bırakıyorum :)
  • R-TV KUTUSU X10 PRO S905X2 4 GB 64GB 100 M LAN 2.4G 5.0G WIFI Bluetooth 4.0 Android 8.1 4 K USB 3.0 VP9-10 H.265 TV Kutu

Özellikler:

İşlemci: Amlogic S905X2 Quad Core KOL Cortex A53 2GHz

GPU: ARM Dvalin G31 MP2

VERİ DEPişletim sistemiU: 4GB

ROM: 64GB

İŞLETİM SİSTEMİ: Android 8.1

WIFI: IEEE 802.11a / b / g / n, 2.4G / 5.0G

Bluetooth: 4.0

Ethernet: 10M / 100M

Video kod çözme: 4Kx2K 60fps'ye kadar VP9-10 Profil-2, H.265 HEVC MP-10 L5.1 ila 4Kx2K 60fps'ye

Ben bu cihazı alıcam ama kullanımını bilmiyorum beklesemmı 333 tl geliyor nakliye sıgortası önemlimi işaretlemeye gerek varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136462845

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136264096

• Magicsee N4 var test ediyorum biraz fazla ısınıyor gibi. HDD ve web üzerinden 2-3 saatlik çalışma sonunda işlemci sıcaklığını ölçtüm 70-75 derece çıktı.

Daha önce test ettiğim N5 bu kadar ısınmıyordu. X2'li X96 Max ve KM9 ise çok az ısınıyordu sıcaklığı ölçme ihtiyacı hissetmemiştim.
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Beelink marka win10 isletim sistemli cok guzel kutular var bazen elim al butonuna gidiyor ne yalan söyleyelim. Simdilik bu yeterli. Yakinda s922 çıkcak. Muhtemelen sorunlariyla birlikte ortaya çıkacak fazla zamanı kalmadı. O zaman karar vereceğim.

• hakan_198945 H kullanıcısına yanıt
    hala 10m ethernet yazıyorlar. sanki yanında böyle süper ileri teknoloji 10m ara bağlantı kablosu vereceklermiş gibi.

Android Tv Box için tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 22 Ocak 2019; 19:5:9 >

• Mecool KM9 bangood ta tüm vergiler içinde ödenecek şekilde 287 tl. Bu hayvan gibi iyi cihazı almak için güzel bir fırsat. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Bende ocak 4-5 gibi sipariş etmiş 16-17 sinde hiç bir vergi ödemeden ( ilk kullnıcı kuponu ile 302 tl ye almıştım).
    Banggood mecool Km9
  • 61serdar61 6 kullanıcısına yanıt
    61serdar61 60 fps videolardaki performansı nasıl takılma donma yapıyor mu?
  • kaptan341 K kullanıcısına yanıt
    Özellikle 60 FPS bir video açıp test etmedim ancak Kodiden ve redbox gibi uygulamalardan tv- dizi - belgesel izledim. herhangi bir donma yaşamadım. Kodi de aynı diziyi farklı sitelerden açtığımda bazılarında donma oldu ama daha aynı diziyi farklı siteden donmadan HQ izledim.
  • kaptan341 K kullanıcısına yanıt
    4k 60hz de bir problem yok. cihazin sorunlari yazilimsal. sadece televizyonda deep color ozelligini acinca titreme yapiyor. 18gbps bant genisliginde bir hdmi ile denemek lazim bence. netflix bizim L1 sertifikasini goz ardi edince bir onemi kalmadi cihazin bence. x96 max en alinabilir cihaz su anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

4k 60hz de bir problem yok. cihazin sorunlari yazilimsal. sadece televizyonda deep color ozelligini acinca titreme yapiyor. 18gbps bant genisliginde bir hdmi ile denemek lazim bence. netflix bizim L1 sertifikasini goz ardi edince bir onemi kalmadi cihazin bence. x96 max en alinabilir cihaz su anda.
    Bence t95q daha iyi x96 dan

• Bizim tv box gelse de keyif yapsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR ŞU AN EN UYGUN PERFORMASLI TVBOX HANGİSİ AKLIM KARIŞTI ÇOK MODEL VAR

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.