Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
26.663
Cevap
517
Favori
1.723.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Amlogic S905X2 TV boxların fiyatı bu ürüne göre daha yüksek.
    Tanix TX6 hem dahili anten hem de harici anten kullanan 2 × 2 MIMO WiFi'yi de destekliyor.
    Cihaz, Android 7.1 ve ALICE UX arayüzü ile geliyor. IR uzaktan kumandası var.
    Arka planda çalışan uygulamalar kapatılsaydı antutu daha yüksek olurdu.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler üstad. Aslında Tanix Tx6 ile mecool km9 sesli kumandalı modeli arasında kaldım. (Netflix'e ilgim yok). Ancak arada çok fiyat farkı var. Sırf ses kumandası için o kadar para vermek de mantıklı gelmiyor. Bu arada allwinner H6 gerçekten enteresan bir chipset. Özelliklerinde 6k bile yazıyor gerçi ne işe yarayacaksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 10 Ocak 2019; 17:38:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Gümrükten çıkmış. Sayfanın yukarısında çıkan vergi miktarı yazmıyormu?
    Malesef yazmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi42

cihazın istanbul gümrükten çıkmış, senin memleketine doğru yola çıkmış, oradaki gümrük tekrar inceleyip vergisini belirleyecek. Böyle olması senin için daha iyi merak etme, bildiğim için söylüyorum.
    Süper haber :) bir kıyak geçseler bari

• quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

Teşekkürler üstad. Aslında Tanix Tx6 ile mecool km9 sesli kumandalı modeli arasında kaldım. (Netflix'e ilgim yok). Ancak arada çok fiyat farkı var. Sırf ses kumandası için o kadar para vermek de mantıklı gelmiyor. Bu arada allwinner H6 gerçekten enteresan bir chipset. Özelliklerinde 6k bile yazıyor gerçi ne işe yarayacaksa?

Alıntıları Göster
    MALI T 720 GPU sununda çok farklı özellikleri var. ALICE UX arayüzünü bir inceleyin. Her kullanıcının hoşuna gitmeyebilir.
    Ben asıl Pie desteğinin gelip gelmeyeceğini ya da uyumsuzluk yaşanıp yaşanmayacağını merak ediyorum.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam Tanix tx6 aklima yattı gibi lakin oyun oynamayı seven biriyim youtubede oyun performansı iyi gibi sizce sorun yasar miyim bu cpu ve gpuda ve hocam bu arayuz hosuma gitmedi benim degistirme gibi imkanimiz var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allwinner H6 ve S905X2 cihazlara sahibim.
    oyun grafiği s905x2 de bariz daha iyi..

mukayese için

https://www.youtube.com/channel/UCVgYFoitcj7GnG_6c3v4Slg

eachlink h6 ve mecool km9 PUBG performanslarına bakabilirsiniz.
  • Benim ürün yaklaşık olarak 6 gündür başakşehir pimde hiç bir hareket yok normal mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat4738

Benim ürün yaklaşık olarak 6 gündür başakşehir pimde hiç bir hareket yok normal mi acaba
    hareket olmazsa pazartesi başakşehir pim i mutlaka arayın ...
  • Wifi li model önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

selam arkadaşlar belki bazılarınız bana kızıyor burada satıyorum diye ama elimdeki son cihazlar hepsini test etmek için aldım biliyorsunuz zaten. 10 dk test edip video çekip satışa koyuyorum. artık zaten tvboxlar gümrüktende geçmeyecek. 130 150 arası bandrol vergisi çıkacak ihtiyacı olan varsa son 5 cihaz birdaha söylemeyeceğim. gelecek 2-3 cihaz daha var ama geçerse buraya koyarım geçmezse kabul etmeyeceğim geri iade isteyeceğim.

SCHISION Model s 2-16 220 lira

MECOOL M8s pro w 2-16 240 lira

MECOOL M8S Plus DVB - T2 / T TV Box 1-8 200 lira ( m8s plus L yerine yanlışlıkla hybrit yollamışlar sanırım DVB T2 türkiyede uyumlu değil )

H96 mini+ 2-16 230 lira

Sunvell H3 2-16 200 lira
    Bandrol vergisi nereden çıktı yaw

Kaynak varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

hareket olmazsa pazartesi başakşehir pim i mutlaka arayın ...

Alıntıları Göster
    Ah ulaşabilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat4738

Ah ulaşabilsem

Alıntıları Göster
    En son hareket ne yazıyor

Bende torba kapandı yazıyor

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    günaydın hocam kaynak forum :) biraz geçmiş msjları okursanız 150 160 lira vergileri görürsünüz. hatta kanunla ilgili yazılarıda paylaştılar. o yüzden artık alamıcaz cihaz alırsakta pahalı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Dispute açtıysanız, kısa devre denemeye gerek yok. Ayarlar menüsü çıksaydı çözünürlük ayarlarıyla sorun çözülebilirdi.
    Disputenin sonucunu bekleyin.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba. Dispute sonuçlandı para iadesi yapılacak. şu bahsettiğin kısa devre olayını şimdi yapabilirim. nasıl yapıldığından biraz bahseder misin. diğer arkadaşlar için de örnek olur
  • bu arada magicsee n4 geldi forumdan satışa hazır ihtiyacı olan varsa. s905x işlemcili. 2-16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakan -- 11 Ocak 2019; 11:16:13 >
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Ben bu gibi satış konularının cihazın kendi sayfasında da yazılmasından yanayım,

Cep telefonumu da burada kendi konusundan bulup aldım,

Şimdi canakan nickli üyeden TV box aldım,

İkinci el kısmı zaten karışık ve insanları cihazların kendi konusu üzerinden takip edip durumunu görmek daha pratik geliyor bana,

Aşırıya kaçılmaması doğru olur ama şu vergiler ile bu cihazları bu fiyata bulabilmek ve bilgilendirmekte iyi oluyor.

Teşekkür ederim....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canakan bey sizede ilgi ve alakanız için teşekkür ederim,

Gereksiz sorularıma bile yanıt verdiğiniz için,

Kargo jestiniz de çok iyiydi,

Hayırlı günler dilerim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

günaydın hocam kaynak forum :) biraz geçmiş msjları okursanız 150 160 lira vergileri görürsünüz. hatta kanunla ilgili yazılarıda paylaştılar. o yüzden artık alamıcaz cihaz alırsakta pahalı olacak.
    Yerli malı Vestel Tv box yapar yakında desene

Çakma yerli

• denizhyundai D kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam iyi günlerde kullanın. x88 max ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahcndn

En son hareket ne yazıyor

Bende torba kapandı yazıyor

Alıntıları Göster
    Bugün hareketlenme oldu

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.