Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: desarj45 , desarj45 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Air mouse! Klavyeye gerek yok, nadiren bir film ismi vs yazmanız gerekebilir, air mouse ile zorlanmadan yazabilirsiniz. Zaten arkası klavyeli bir air mouse alsanızda 2-3 yıl sürmeden arkasındaki harflerin boyası kalmayacak. (F10 mele pro kullanıyorum 5 yıldır, tv açıkken elimden düşmez tabii klavyesi silindi tamamen)

* : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttoygar -- 21 Aralık 2018; 13:27:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bilinen farklar: Dual wifi, Gigabit ethernet, Bluetooth
    Bu özellikler 2/16 cihazda olmayıp 4/32 ve 4/64 cihazda mevcut.
    Çok fazla fiyat farkı olmadığından 4/64 tavsiye olunur.

Alıntıları Göster
    arkadaşım bende 2/16gb T96 mars aldım ne Ethernet kablosu takılı nede harici wifi adaptörü var ama internete bağlanıyor dual wifi dediğiniz ne oluyor
  • Arkadaşlar cihazım gümrüğe alınmıştı. Dün zimmete alındı diye bir şey yazılmıştı, şimdi de PTT işyerinde bekliyora dönmüş. Ne demek bunlar acaba? Bir ptt görevlisi gidip, sizin almanız gerekiyor dedi. Öyle midir gerçekten?
  • Km9 mu Mi s mi derseniz km9 tercih.
    Usb, hızı, yeni teknoloji olması km9.
    Km9 sorunları derseniz M8s pro L harika.
    Üç cihazı kullandım şimdi x96 max alıyorum birde onu denemek adına.
    Parası olan hiç uğraşmasın Nvidia Shield alsın.
    Sorun konusu kişiden kişiye değişir. Bana sorun olan başkasına olmaz.
    Meselâ ethernet ile kullanan, hdd takmayın, netflix izlemeyen biri için km9 10 numara cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Arkadaşlar cihazım gümrüğe alınmıştı. Dün zimmete alındı diye bir şey yazılmıştı, şimdi de PTT işyerinde bekliyora dönmüş. Ne demek bunlar acaba? Bir ptt görevlisi gidip, sizin almanız gerekiyor dedi. Öyle midir gerçekten?
    İşlemler devam ediyor. Kontrolden geçip durum netleşecek. Bu aralar süreç yavaş işliyor.
    Sizin gitmenize gerek yok çıkan vergiyi paketi getiren görevliye ödeyip teslim alıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyseloz

Bu mesaj silindi.
    hocam o alıntı yaptığınız kişi değil eylemi gerçekleştiren. başkası.
    ilgili linkhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136379640
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

arkadaşım bende 2/16gb T96 mars aldım ne Ethernet kablosu takılı nede harici wifi adaptörü var ama internete bağlanıyor dual wifi dediğiniz ne oluyor

Alıntıları Göster
    Bağlanır sorun olmaz. Dual wifi kablosuzun, Gigabit ise kablolu bağlantının daha yüksek hızlarda bağlanabileceği donanımlardır.
  • 10 günlük Km9 var elimde 4/32 modeli sorunsuz ses kontrollü kumanda eksiksiz kutu şehir Burda Pazarlık sız kargo alıcıya ait olacak şekilde 300 tl den bırakabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

Alıntıları Göster
    WIFI çekiminde sıkıntı olursa wıfı adaptörü gerekiyor. 2.4 ve 5.8 ghz olmak üzere 2 ayrı bant oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

İyi cihaz diye söyledik, wifi bütün çin işi boxlarda sorunlu birde HDD takınca resetleme durumu var oda adaptorlu USB hub ile çözülüyor. Netflix için çamur attılar bütün boxlarda patladı zaten, çözüm bulunsa gene mecool bulur, öteki markalarda oda yok.

Alıntıları Göster
    Üstad, X2 uzantılı cihazlarda güç tüketimi düşük olsun diye güç için SATA desteği yok. Bu nedenle restleme yaşanıyor.
    Sadece A95X max ta bu sorun yaşanmayabilir. SATA köprüsü vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 22 Aralık 2018; 12:40:4 >

• elinde x 96 mini cihaz olanlar atv x perience romu mutlaka yüklesinler v2f versiyonu cihaz gayet stabil hale geliyor denendi.işte
    nasıl yapılacağı https://youtu.be/Nlx0xx9p98Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan341 -- 21 Aralık 2018; 21:26:31 >
  • Selamlar
    Resimdeki launcher lar nasıl kullanan var mı
    Mi box İçin

Android Tv Box için tavsiye.

• arkadaşlar bu 120 tl vergi çıkan arkadaşlar durumu netleştirebildi mi?

x96 max siparişi vermeyi düşünüyordum beklemeye geçtim

Bu neya atık su bedeli kayıp kaçak gibi uydurma bedelleri trt payı olarak mı alacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRAPPER247 -- 21 Aralık 2018; 22:0:8 >
  • TRAPPER247 T kullanıcısına yanıt
    Ben, banggood'tan vergi dahil 310 liraya km9'satın almıştım, ama onlar da 380 lira yapmışlar fiyatı..
    Aliexpress'te fiyatını 23 dolar da yazdırsanız, böyle kafalarına göre yüksek vergi alırlarsa çok kötü olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Atv rom'u kutular için "Atv Luncher" yükleyin. Akppure gibi sitelerde var. Kullanımı çok pratik

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Atv rom'u kutular için "Atv Luncher" yükleyin. Akppure gibi sitelerde var. Kullanımı çok pratik
    ATV launcher ücretli güzele benziyor 20 tl vermeye değer mi acaba

• bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Akpure den indirin. Google da ATV Luncher diye aratın ücretsiz yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Akpure den indirin. Google da ATV Luncher diye aratın ücretsiz yükleyin.
    Akpure nerden yüklemem lazım

• frux kullanıcısına yanıt
    Hocam bende x96 max 32gb 4 ramli modeli almaya karar verdim ha gi siteden almaliyim gearbest nasildir ve sizce x96 max dogru tercih midir

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan341

elinde x 96 mini cihaz olanlar atv x perience romu mutlaka yüklesinler v2f versiyonu cihaz gayet stabil hale geliyor denendi.işte
    nasıl yapılacağı https://youtu.be/Nlx0xx9p98Y
    Ne gibi artılar var? X96 mini var bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.